AUTO & MOTO

Značka Hoffmann& Novague představuje limitovanou edici vozidla HN R200

10.4.2017

Unikátní sportovní retro automobil HN R200 s celohliníkovou karoserií z dílny společnosti HOFFMANN & NOVAGUE vznikl jako pocta projektu sportovního vozu 200 RS, který byl vyroben pouze ve dvou exemplářích. Vozidlo HN R200 je nadčasové, každý vůz z této limitované edice je ručně vyráběn dle specifikace zákazníka.

BENTLEY PŘEDSTAVUJE NEJLUXUSNĚJŠÍ SUV - BENTAYGA MULLINER

20.3.2017

Společnost Bentley Motors nedávno oznámila uvedení nového modelu Bentayga Mulliner: nejluxusnějšího SUV. Oddělení Bentley pro zakázkové úpravy, Mulliner, propůjčilo své řemeslné umění vozu Bentayga ověnčenému mnoha oceněními a vytvořilo nový model této vlajkové lodi, kterým nastavuje ještě vyšší standardy luxusu v automobilovém průmyslu.

Mercedes AMG slaví 50 let vrcholnou nabídkou svých vozů

14.3.2017

V roce 2017 oslaví značka kulaté narozeniny. Z toho důvodu se letošní rok ponese v duchu oslav padesáti let vrcholné nabídky vozů Mercedes-Benz…Hold sportovní legendě 300 SL je vzdáván novou AMG maskou ve stylu „Panamericana“. Kromě ní se modely AMG GT chlubí novým přírůstkem – AMG GT C roadster a kupé.

INVELT PŘEDSTAVIL SEDMOU GENERACI BMW ŘADY 5 G30

2.3.2017

Společnost Invelt představila ve svých showroomech v Praze a Plzni nový model světově nejúspěšnějšího manažerského sedanu BMW řady 5 G30. První BMW této řady představil výrobce z Bavorska již před více než čtyřiceti lety. Od svého vzniku bylo prodáno více než 7,9 milionu těchto vozů.

Subscribe to RSS - Auto & Moto