AUTO & MOTO

AŇA GEISLEROVÁ ZVOLILA NA SVÉ CESTY VŮZ BMW X5 OD SPOLEČNOSTI INVELT

22.5.2017

Aňa Geislerová, jedna z nejpopulárnějších a nejvýraznějších hereček posledních let, miluje silné motory a velká auta. I proto si na své cesty zvolila exkluzivní vůz BMW X5 xDrive30d. Své zcela nové BMW převzala z rukou generálního ředitele společnosti Invelt Pavla Baštáře v pražském autosalonu ve Stodůlkách.

Exkluzivní dynamika: limitovaná edice M Sport pro BMW řady 6

19.5.2017

Limitovaná edice M Sport Limited Edition pro modely BMW řady 6 je cestou k mimořádně exkluzivní formě dynamiky s ještě osobitějším pojetím exteriéru a interiéru. Limitovaná edice M Sport Limited Edition je k dispozici od dubna 2017 v omezeném množství pro BMW řady 6 Coupé, BMW řady 6 Cabrio a BMW řady 6 Gran Coupé.

Seznamte se s výrobci unikátních vozidel Hoffmann & Novague

15.5.2017

Kdybychom řekli, že se značka Hoffmann & Novague zabývá pouze designem a výrobou vozidel, by bylo to sice pravdivé, ale příliš lakonické. Dlouho o sobě tyto dvě společnosti nevěděly vůbec nic. Když se majitelé společnosti, Marek Hoffmann a Petr Novague, potkali, měli jasnou ideu.

Značka Hoffmann& Novague představuje limitovanou edici vozidla HN R200

10.4.2017

Unikátní sportovní retro automobil HN R200 s celohliníkovou karoserií z dílny společnosti HOFFMANN & NOVAGUE vznikl jako pocta projektu sportovního vozu 200 RS, který byl vyroben pouze ve dvou exemplářích. Vozidlo HN R200 je nadčasové, každý vůz z této limitované edice je ručně vyráběn dle specifikace zákazníka.

Subscribe to RSS - Auto & Moto