AUTO & MOTO

BENTLEY PŘEDSTAVUJE NEJLUXUSNĚJŠÍ SUV - BENTAYGA MULLINER

20.3.2017

Společnost Bentley Motors nedávno oznámila uvedení nového modelu Bentayga Mulliner: nejluxusnějšího SUV. Oddělení Bentley pro zakázkové úpravy, Mulliner, propůjčilo své řemeslné umění vozu Bentayga ověnčenému mnoha oceněními a vytvořilo nový model této vlajkové lodi, kterým nastavuje ještě vyšší standardy luxusu v automobilovém průmyslu.

Mercedes AMG slaví 50 let vrcholnou nabídkou svých vozů

14.3.2017

V roce 2017 oslaví značka kulaté narozeniny. Z toho důvodu se letošní rok ponese v duchu oslav padesáti let vrcholné nabídky vozů Mercedes-Benz…Hold sportovní legendě 300 SL je vzdáván novou AMG maskou ve stylu „Panamericana“. Kromě ní se modely AMG GT chlubí novým přírůstkem – AMG GT C roadster a kupé.

INVELT PŘEDSTAVIL SEDMOU GENERACI BMW ŘADY 5 G30

2.3.2017

Společnost Invelt představila ve svých showroomech v Praze a Plzni nový model světově nejúspěšnějšího manažerského sedanu BMW řady 5 G30. První BMW této řady představil výrobce z Bavorska již před více než čtyřiceti lety. Od svého vzniku bylo prodáno více než 7,9 milionu těchto vozů.

Novinky představené na letošní Vienna Autoshow

3.2.2017

Začátkem tohoto roku, konkrétně od 12. do 15. ledna, se konal již tradiční vídeňský autosalon. Probíhal současně s veletrhem Ferien-Messe na vídeňském výstavišti. Auta luxusní, moderní, sportovní, neobyčejná, auta pro muže, ženy i mladé okouzlila milovníky rychlých kol.

Nové Audi A5 Sportback: projektováno sny

25.1.2017

Nové Audi A5 Sportback přímo ohromí Vaše smysly. Nejnovější verze této stylové ikony je vzrušujícím spojením exkluzivního designu, podmanivé funkčnosti a silného sportovního ducha. Díky celé řadě předností se Audi A5 Sportback stane Vaším ideálním společníkem.

Subscribe to RSS - Auto & Moto