AUTO & MOTO

Range Rover Evoque Convertible dobyje nejen Vaše srdce!

17.1.2017

Dobrý vzhled není vším, ale bez dobrého vzhledu je všechno ničím. A při testovaném vozidle Range Rover Evoque Convertible bude sexy design od začátku nákupním důvodem číslo jedna. Tomu napovídaly i pohledy řidičů a kolemjdoucích. Range Rover Evoque se znovu chystá dobýt srdce nejenom dam.

WRAITH BLACK BADGE POPRVÉ V ČESKÉ REPUBLICE

5.12.2016

Společnost Rolls-Royce Motor Cars Prague v Praze slavnostně představila vůz s názvem Wraith Black Badge. Model v ryze expresivním duchu luxusních automobilů z řady Bespoke je jakýmsi alter egem značky Rolls-Royce. Design Black Badge bude dostupný ve dvou modelových provedeních - Wraith a Ghost.

BENTLEY FLYING SPUR W12 S, ČTYŘDVEŘOVÁ ELEGANCE A VÝKON

4.10.2016

Společnost Bentley Motors představila na počátku září nového člena rodiny Flying Spur: luxusní, stylové, a výkonné Flying Spur W12 S. Wolfgang Dürheimer, předseda představenstva a generální ředitel Bentley Motors uvedl: „Flying Spur W12 S představuje luxusní sedan s mimořádným výkonem.

Emperor - opravdu luxusní přestavba vozu Mercedes-Maybach S600

19.9.2016

Pokud máte rádi opravdový luxus, pak Vás jistě zaujme přestavba vozu Mercedes-Maybach S600 od firmy Scaldarsi Motors. S názvem Emperor se jedná o nejvýkonnější a zároveň nejluxusnější Mercedes. Navíc je vidlicovým dvanáctiválcem o objemu 6,3 l bi-turbo, který dokáže zrychlit z nuly na sto za 3,7 sekundy.

Subscribe to RSS - Auto & Moto