NEWS & ARTICLES

BRAND GAP OD MARTYHO NEUMEIERA JE POVAŽOVANÁ ZA BIBLI BRANDINGU

ARTICLE BY

Budujete-li novou značku, start-up nebo e-shop a chcete být jiní, doporučujeme vám knihu, která vám pomůže vytvořit takovou značku, která bude oblíbená u zákazníků a přinese vám konkurenční výhodu.

Kniha Brand Gap od Marty Neumeiera se nyní nabízí i jako audiokoniha a trvá necelé 2 hodiny. Takže se dá poslouchat celá bez přestávky.

Marty Neumeier je odborníkem na inovace, design a marketing a stál u tvorby takových značek jako je Apple, Adobe, Netscape, Kodak nebo HP. Mimo to je to business konzultant a spisovatel.

Kniha se nezabývá podrobnými grafy nebo případovými studiemi, ale jasně vysvětluje problematiku budování značek a upozorňuje na překážky, které se vám při její tvorbě mohou dostat do cesty.

Je to kniha, která vás svým obsahem zaujme. Je psána (a čtena) výstižně a jasně. Dozvíte se, co to vlastně značka je a jak byste ji měli chápat, aby si našla svoje místo na trhu. Dozvíte se, jak se odlišit od konkurence a proč je důležité dělat opak než oni. Neumeier vám v knize poradí, jak svou značku otestovat bez toho, aniž byste utratili spoustu peněz. Ukáže vám, že design výrobku a obal je velmi důležitý a vyvětlí vám, jak ovlivňuje zákaznické chování.

Knihu načetl Jakub Hejdánek, jehož hlas možná znáte z mluveného Respektu. Jeho hlas je sofistikovaný a perfektně se hodí pro knihu tohoto typu. Nebude vás nudit, udrží vaši pozornost a je příjemný.
Odkaz na audioknihu: http://audioteka.cz/the-brand-gap,audiokniha.html


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

AUDIOTEKA.CZ
597 490 445
info@audioteka.cz
Smetanovo náměstí 222/8, Ostrava

Firemní články

VĚDOMÝ BUSINESS - INTEGRITA, ÚSPĚCH A ŠTĚSTÍ

13.5.2016

Poslechněte si originální nahrávku ze stejnojmenné knihy autora Freda Kofmana v podání Aliany Clarté a Davida Jana Žáka a poznáte jak dosáhnout vědomě úspěchu.

PADRINO KREJČÍŘ – GANGSTER, JAK TO VLASTNĚ VŠECHNO ZAČALO

6.5.2016

Jaroslav Kmet potěšil své příznivce další knihou, v tomto případě audioknihou, kterou načetl Pavel Rímský. Dozvíte se, jak a kde to všechno vlastně začalo. Předchozí kniha se zaobírala děním okolo uprchlíka v Jihoafrické republice, zde se vrací zpět na začátek událostí do České republiky.

HLEDÁTE TRVALÉ ŘEŠENÍ VAŠICH NEÚSPĚCHŮ? VYZKOUŠEJTE EMOČNÍ ROVNICI.

29.4.2016

Emoční rovnice je audiokniha obsahující motivační nahrávku, jejímž autorem je Aleš Kalina. Sám autor knihu načetl a rozhodně to nebyla špatná volba. Tato audiokniha vám přináší návod na trvalé řešení.
A co vše vám přinese? Odpovědi na otázky a samozřejmě také návod jak dosáhnout změny a co je hlavní jak dosáhnout TRVALÉ změny.

UMÍTE POUŽÍVAT "ZBRANĚ VLIVU" ?

27.4.2016

Zbraně vlivu - audiokniha , která se věnuje podstatě lidského chování, jejímž autorem je Robert B. Cialdini. Po poslechnutí zjistíte, že je tato kniha dokonalou pomůckou pro každého, kdo chce mít svůj život pod kontrolou.

PADRINO KREJČÍŘ – AFRIČAN

26.4.2016

Audiokniha o nejznámějším českém uprchlíkovi Radovanu Krejčířovi, kterou načetl Pavel Rímský, který svůj hlas propůjčil mimo jiné při dabingu Sylvestru Stallonovi.

MALÁ KNIHA ETIKETY PRO MANAŽERY BY MĚLA BÝT SOUČÁSTÍ KAŽDÉ DOMÁCÍ KNIHOVNY

22.4.2016

Malá kniha etikety pro manažery - audiokniha obsahuje lekce bontonu z dílny Ladislava Špačka, který jí také sám načetl a tím dodal audio knize ten správný nádech.

K2 – 8611 METRŮ JE POUTAVÝ PŘÍBĚH K POSLECHU

31.3.2016

Zaposlouchejte se do audioknihy Josefa Rakoncaje a nechte se vtáhnout do děje. Knihu navyprávěl velmi poutavě a zajímavě Miroslav Táborský. Ze samotného názvu není jasné, zda jde o cestopis nebo dokument, a zda bude mít kniha strhující děj. Ale věřte má!

DESET VESELÝCH I DOJEMNÝCH POVÍDEK O KOČKÁCH

30.3.2016

Zvěrolékař a kočičí historky je audioknihou obsahující četbu jedné z mnoha knih populárního britského spisovatele a veterináře, jímž je James Herriot. Knihu poutavě vypráví Michal Pavlata.

AUDIOKNIHA U KTERÉ VÁS ZAMRAZÍ V ZÁDECH JIŽ ZE SAMOTNÉHO NÁZVU

24.3.2016

Kniha Sběratelé kostí je již dlouhá léta jedním z nejlepších thrillerů, dočkala se již několika zpracování, včetně filmového.

VÝBĚR SLOVÁCKÝCH POVĚSTÍ K POSLECHU „POVĚSTI ZE SLOVÁCKA“

7.3.2016

Poutavé příběhy vypráví Jana Andresíková, Ilja Prachař, Alois Švehlík. V podání vypravěčů ožívají známá místa a veselé i vážné příhody podle skutečných událostí.
Ožívala místa tajemná - hory a jeskyně, kde zůstaly nashromážděny poklady po zbojnících, kde kámen se třpytil jako křišťál a voda ze studánky měla čarovnou moc.

AUDIOKNIHA PRO DĚTI I DOSPĚLÉ, TO JE DOKTOR PROKTOR A VANA ČASU

2.3.2016

Originální humorný příběh si můžete poslechnout v podání Davida Novotného, který audioknihu načetl. V tomto díle se Proktor vydal do Paříže a hledá svoji dávnou lásku. To se snaží pomocí svého vynálezu - vany času - vydat do minulosti, kde byl proti své vůli rozdělena od Juliety.

ZAPOSLOUCHEJTE SE DO POVÍDEK ZDEŇKA SVĚRÁKA

29.2.2016

Kniha je načtena autorem samotným a také Libuší Šafránkovou a Danielou Kolářovou. Zdeněk Svěrák chtěl již od studia na gymnáziu psát povídky a vydávat si je svázané v knížkách. Osud tomu chtěl jinak a tak se celý život věnoval psaní filmových scénářů, psal texty pro divadlo a slova k písničkám.

BUDDHOVY POHÁDKY VÁS VTÁHNOU DO PŘÍBĚHŮ

23.2.2016

Audiokniha obsahuje devatenáct pohádek s neobvyklými příběhy o zvířátkách, princeznách a princích je v podstatě vyprávěním od autora Dharmachari Nagaraja a posluchačům je přečetla Barbora Hrzánová.

AUDIOTÉKA PŘINÁŠÍ STRHUJÍCÍ PŘÍBĚH STEVA JOBSE VE 26 HODINÁCH

26.1.2016

Audiokniha Waltera Isaacsona, Steve Jobs, představuje unikátní životopis zakladatele firmy Apple. Kniha však není pouhý životopis výjimečného muže, ale může posloužit také jako příručka pro podnikavé lidi.

PERFEKTNĚ NAMLUVENÁ AUDIOKNIHA CO ŽIVOT DAL A VZAL OD BETTY MACDONALDOVÉ

26.1.2016

Audiokniha Co život dal a vzal od Betty MacDonald je autobiografické humoristické vyprávění, které vás bude bavit.

BRAND GAP OD MARTYHO NEUMEIERA JE POVAŽOVANÁ ZA BIBLI BRANDINGU

20.1.2016

Budujete-li novou značku, start-up nebo e-shop a chcete být jiní, doporučujeme vám knihu, která vám pomůže vytvořit takovou značku, která bude oblíbená u zákazníků a přinese vám konkurenční výhodu.

Kniha Brand Gap od Marty Neumeiera se nyní nabízí i jako audiokoniha a trvá necelé 2 hodiny. Takže se dá poslouchat celá bez přestávky.

NAPÍNAVÝ THRILLER SOUČASNOTI OD FREDERICKA FORSYTHA

6.1.2016

Vzhledem k aktuální situaci nás zaujala nová audiokniha od Fredericka Forsytha s trefným názvem Seznam smrti. Jedná se o jeho nejnovější román, který čte hlasatel, herec a dabér Jan Hyhlík a to velmi dobře a poutavě.

DÍVKA V PAVOUČÍ SÍTI PŘEDSTAVUJE NEZAPOMENUTELNÝ POSLECHOVÝ ZÁŽITEK

21.12.2015

Fanoušci knih severského spisovatele Stiega Larssona se dočkali čtvrtého pokračování série Milénium. Larsson tuto knihu rozepsal, ale bohužel se nedožil jejího dokončení. S osudem očekávané knihy to vypadalo všelijak, ale nakonec byl jejím sepsáním pověřen David Lagercrantz.

HEDVÁBNÍK OD ROBERTA GALBRAITHA PRO MILOVNÍKY DETEKTIVEK

16.12.2015

Styl britské spisovatelky Joanne Rowlingové, píšící pod pseudonymem Robert Galbraith, si nyní můžete vychutnat v audiopodobě prostřednictvím knihy Hedvábník. Čte ji pro vás herec Petr Oliva.

NEJNOVĚJŠÍ ROMÁN UMBERTA ECA V MLUVENÉ PODOBĚ

14.12.2015

Umberto Eco od roku 1980, kdy vydal svůj první bestseller, román Jméno růže, platí v našich krajích za velmi oblíbeného spisovatele.
Nyní se vám předkládá audiokniha jeho románu Nulté číslo. Jedním z důvodů, proč se do audiopodoby dostala právě tato jeho kniha a ne jiná, je ten, že se jedná na jeho poměry o velmi útlý román.

ANALFABETKA, KTERÁ UMĚLA POČÍTAT - S HLASEM MARTINA STRÁNSKÉHO

9.12.2015

Přinášíme tip na odpočinkovou a hlavně zábavnou knihu, kterou nyní nabízí audiotéka. Pokud znáte příběh staříka, který vyskočil z okna a tento druh humoru je vám blízky, určitě si nenechte ujít knihu Analfabetka, která uměla počítat.

JE MICHAL VIEWEGH OPRAVDU ZPÁTKY?

7.10.2015

Podle všeho ano. Na knižních pultech jde na dračku jeho kniha „Zpátky ve hře“, kterou napsal jen nedlouho poté, co se vzpamatoval z těžké srdeční příhody. „Zpátky ve hře“ je již dvacátou osmou knížkou autora, který se proslavil takovými bestselery jako „Báječná léta pod psa“, „Účastníci zájezdu“, nebo „Výchova dívek v Čechách“.

AUDIOTEKA.CZ DNES SLAVÍ 4. NAROZENINY SPECIÁLNÍ NABÍDKOU

6.10.2015

Díky Audiotéce se oživil český audioknižní trh, zvýšilo se povědomí o audioknihách a vznikla stabilně rostoucí posluchačská základna. To potvrzuje též 100 tisíc registrovaných uživatelů služby Audioteka.cz a 80 tisíc prodaných audioknih za posledních rok.