Inovace, elegantní design a kvalita nejvyšší úrovně, to jsou vlastnosti porcelánu Rosenthal

19.1.2017

Již více než 130 let je Rosenthal synonymem pro inovaci, design, kvalitu, složité řemeslné zpracování a perfektní porcelán. Ve spolupráci s designéry, umělci a architekty, jako jsou Walter Gropius, Raymond Loewy, Patricia Urquiola nebo Christophe de la Fontaine vyrábí mimořádné, nadčasové a moderní porcelánové sady pro domácnost.

SEN MNOHA DÍVEK A ŽEN, ŠATNA AREA OD HÜLSTY JE NOVĚ VYSTAVENA V PRAZE

16.1.2017

Nebývá to časté, ale občas se to povede a Češi jsou v něčem úplně první. Je nám ctí, že jsme jako první zastoupení německé značky HÜLSTA na světě vystavili jejich novinku, sen mnoha dívek a žen, šatnu AREA.

Eva Solo, dobrý design v centru všeho

12.1.2017

Design není jen o vnějším zdání. Design je kombinací estetiky, funkčnosti a výběru materiálů. A dobrý design vytváří krásné výrobky, které jsou radost používat a vlastnit. Eva Solo spolupracuje s designéry, kteří vynikají ve svých oblastech. V průběhu let získaly jejich výrobky více než 150 dánských a mezinárodních ocenění za design.

Moser oslaví 16O. výročí unikátní výstavou

11.1.2017

Proslulá sklářská společnost Moser slaví v letošním roce 160 let od svého založení. Při této příležitosti připravila unikátní výroční kolekci Moser 2017, která je průřezem skvostů inspirovaných její bohatou stošedesátiletou historií. Obdivovatelům tuto kolekci představí velkolepou výstavou v Obecním domě, která bude probíhat od 9. února.

Přesvědčte se o jedinečnosti konceptu Diesel Living na vlastní oči v pražském New Living Center

9.1.2017

Značka Diesel je Vám známa především díky nestárnoucím a trendy oděvům. Nyní italský výrobce luxusních obkladů a dlažeb IRIS Ceramica vyvinul celkový koncept pěti sérií, jež jsou vzájemně kombinovatelné a pokračují ve stejném trendu.

Kuchyně je luxusem, vášní i životním stylem. Filozofie: Nekompromisní a osobitá.

6.1.2017

Součástí konceptu Los Kachlos HOME interiér s přesahem jsou i unikátní nadčasové kuchyně. Ty vznikají díky sehranému týmu německých designérů, architektů a českých řemeslných mistrů.

Slavnostní křest Pasáže českého designu v pasáži České národní banky v Praze

6.1.2017

19. 12. 2016 proběhl v pasáži České národní banky slavnostní křest jejího nového směřování a nové podoby v podobě projektu Pasáž českého designu.

Rafael Nadal slaví vítězství na šampionátu Mubadala s trofejí od českých sklářů z Lasvitu

4.1.2017

V Abú Zabí se jako již tradičně před koncem roku v rámci šampionátu Mubadala World Tennis Championship utkaly ty největší světové tenisové špičky. Rafael Nadal potvrdil svoji skvělou formu, a kromě vítězství se radoval i z unikátní trofeje, kterou vyrobila společnost Lasvit. Pro poslední ročník turnaje byly vyrobeny trofeje hned dvě.

Diesel Living, revoluční kousky jako stvořené do vašeho domova

3.1.2017

Diesel je kultovní a stylová značka, která již dlouhou dobu nevyrábí pouze oblečení. Spolupracuje mimo jiné s italským módním domem Seletti, a vytváří tak řadu interiérových doplňků. Diesel Living, tým kreativních designérů, spolupracuje s návrhářským týmem Seletti a vytváří sbírku revolučních kousků.