Galerry Frilli ve Florencii vytváří dokonalé repliky starých soch

16.8.2017

Frilli Gallery je jednou z nejstarších dílen ve Florencii. Již více než 151 let se nachází na Via dei Fossi. Galerie má jednu z nejdůležitějších sbírek řeckých, římských, klasicistních, renesančních a neoklasicistních soch z bronzu a mramoru. Každá replika je umělecky vytvořeným mistrovským dílem.

Zdravé prostředí pro spánek přinášejí postele Vitalwood, jež jsou k dostání výhradně ve SKanfortu

14.8.2017

Všichni se jistě shodneme, že není nad to se po náročném dni dobře vyspat. Kvalitní spánek se odvíjí od kvalitní postele, ale kde ji najít? Rozhodně navštivte showroom společnosti SKANFORT, která nabízí nepřeberné množství nábytku od různých velmi kvalitních firem, mezi nimi i od firmy VitalWOOD.

To nejlepší pro spaní nabízí Royal Comfort

11.8.2017

Společnost Roayl Comfort nabízí to nejlepší pro spaní. Mimo jiné také luxusní americké postele od firmy King Koil, která je předním světovým výrobcem luxusních postelí na míru v designu dle přání zákazníka. Firma King Koil udržuje své výhradní postavení na trhu především díky individuálnímu designu lůžek s důrazem na každý detail.

Kreativní principy "5 P" u nové série Dornbracht VAIA

8.8.2017

Jméno Dornbracht je synonymem nejvyšší řemeslné kvality, progresivní produkce a inovativního designu. Svými mnohokrát mezinárodně oceněnými prémiovými armaturami působí tento rodinný podnik ve svém oboru jako hnací kolo rozvoje a trendů.

Ve SKANFORTU najdete to, co už dlouhou dobu hledáte, třeba řadu NORRA BY SKOVBY

7.8.2017

Společnost SKANFORT se před více rokem rozhodla, že najde skutečný nábytek, který bude designový a 100% funkční. Měla štěstí. Na veletrhu nábytku v Kolíně nad Rýnem objevila nábytek, který hledala – nábytek původem ze Skandinávie, přesněji ze Švédska a Dánska.

Foto © Archiv Insight Home

Insight Home pomáhá lidem lépe bydlet

3.8.2017

Celosvětový průzkum společnosti SKANSKA ukázal, že ve vnitřních prostorech, kde se správně řídí kvalita ovzduší, teplota a světlo, vzrůstá produktivita až o 30 %. Znamená to, že v takových domech se lépe a zdravěji žije, rychleji si odpočinete a vaše děti se třeba lépe učí.

Magis nabízí kvalitní nábytek od předních světových designérů

2.8.2017

Od roku 1976 je značka Magis, kterou založil Eugenio Perazza, vrcholem ve světě designu. Značka „Made in Italy“ vyrábí vysoce kvalitní nábytek a doplňky do bytu, které jsou moderní a kreativní. Kombinuje se v nich skvělý design s technologickou inovací. Značka má mnoho kousků v muzeích po celém světě a získala řadu významných ocenění.

Ve stylových sedacích soupravách, jež dodává SKANFORT, budete mít radost z každého posezení

31.7.2017

Společnost SKANFORT do České republiky dodává elegantní skandinávský nábytek, který je původem ze Švédska a Dánska. SKANFORT nabízí nepřeberné množství luxusních kusů nábytku, které nepřináší jen pastvu pro oči, ale jsou i stoprocentně funkční.

V Dubaji budou stát unikátní mrakodrapy s otočnými prvky

26.7.2017

Od letošního roku se v Dubaji řeší stavba zcela nevídaných výškových budov. Jejich jedinečnost tkví v tom, že se díky vestavěným otočným prvkům budou proměňovat. Autorem těchto dynamických mrakodrapů je architekt s izraelskými a italskými kořeny, David Fisher. Stavbu navrhl tak důmyslně, že i když se budou budovy otáčet, nenaruší tím okolí.

Výrobní závod TechnoArt rozšířil své portfolio o atypické květináče

26.7.2017

Výrobní závod TechnoArt se zaměřuje na následné zpracování keramických obkladů a dlažeb. Díky nejmodernějšímu technologickému vybavení umožňuje pracovat s keramickými obklady obdobně, jako s kamenem. Je schopen dodávat prakticky všechny schodišťové stupně z jednoho kusu, ale i i šestimetrovou kuchyňskou linku s jednou spárou.

skanfort nabízí exkluzivní a funkční dánský nábytek

24.7.2017

Sháníte-li do Vašeho domova něco zajímavého a atraktivního, jistě Vás zaujmou produkty od společnosti SKANFORT, která nabízí nábytek se skandinávským či nordickým designem. Nábytek je do jisté míry strohý, namíchaný s ozvěnou retra a přitom skvěle se hodící do moderního bydlení.