Porcelán Wedgwood je tím nejlepším výrobcem ve svém oboru

21.2.2017

Tradiční značka Wedgwood, původem z Anglie, byla založena roku 1759. Zcela oprávněně je označována za nejlepšího anglického výrobce porcelánu. Založil ji Josiah Wedgwood, jenž byl nazýván „otcem anglických hrnčířů“. Do dějin se zapsal jako výrobce keramiky, průmyslník, inovátor a průkopník moderního marketingu.

Jedinečný lustr Foibos Design můžete zhlédnout v New Living Center

20.2.2017

Společnost Foibos Design se již více jak 20 let zabývá designem, ruční výrobou a instalací exkluzivních svítidel na zakázku. Foibos Desing pokračuje v dlouholeté tradici zpracování českého skla, které úspěšně propaguje u nás i ve světě.

Kolekce Sonnet dokonale zosobňuje vše, co Parker tak skvěle umí!

15.2.2017

Kolekce Sonnet legendární značky Parker je symbolem nadčasové elegance. Opět svým jedinečným stylem a moderní povrchovou úpravou plynule navazuje na designérskou tradici značky Parker.

Holečkova House je příslibem životního stylu na vysoké úrovni

14.2.2017

Holečkova House nabízí to nejlepší, co centrum Prahy může poskytnout – bohatou zeleň blízkých parků, prověřené nákupní značky, kvalitní služby, zavedené školy a školky, soukromou zdravotní péči, klubová sportovní centra, bohatý kulturní život a mnoho dalšího.

Oživte svůj domov s Tom Dixon

7.2.2017

Britská značka Tom Dixon byla založena roku 2002. Od svého počátku se zavazuje k inovaci a oživení britského nábytkářského průmyslu, které jsou inspirovány jedinečným britským dědictvím. Vyrábí mimořádné objekty pro každodenní použití.

Křesla krásná designem i materiálem nabízí Natuzzi

1.2.2017

Užijte si chvíle odpočinku v relaxačních křeslech Re-vive či v solitérních křeslech Natuzzi, které kromě neskutečného komfortu dodají i krásu vašemu interiéru. Vyzkoušejte, a pak už jen relaxujte.

Udělejte své lásce na Valentýna radost hezkým dárkem od Weberu

31.1.2017

Ano, i na Valentýna jsou produkty značky Weber ty pravé. Grilování v zimě s kupou sněhu v okolí má své kouzlo. Dle nejnovějších průzkumů vášeň pro zimní grilování sdílí stále více lidí. Společnost Weber má tak široké portfolio produktů, že si z nich vybere skutečně každý.

Velkorysý rezidenční projekt Villa Vokovice je prolnutím bohaté minulosti se současností

30.1.2017

Villa Vokovice se nachází na okraji Dejvic, v jedné z nejkrásnějších částí hlavního města. Na dosah nedotčené přírody, přesto se snadnou dostupností jak do centra Prahy, tak na Letiště Václava Havla nebo na Pražský okruh.

Vinohradský pavilon je centrem designu a umění o rozloze větší než dva a půl tisíce metrů čtverečních

26.1.2017

Vinohradský pavilon prošel roku 2013 rekonstrukcí. Po ní došlo v této dominantě pražských Vinohrad k znovuotevření prodejních prostor. V přízemí pavilonu najdete Galerii Pavilon o rozloze 180 m2, která slouží k výstavám obrazů a dalších uměleckých děl současných českých autorů.

Preciosa otevřením pražského Flagship Storu připsala další kapitolu do své již tak bohaté historie

25.1.2017

Česká společnost Preciosa je předním světovým výrobcem skla. Navrhuje jedinečná svítidla a šperky, jež mají zcela svébytný rodokmen. Její umění obdivují lidé ve více než 140 zemích světa.

ProCeram spolupracoval s designérkou Ivankou Kowalski na Rezidenci v Pařížské ulici

24.1.2017

Není to tak dlouho, co byla dokončena Rezidence v Pařížské ulici. Jeden z luxusních bytů o rozloze 300 metrů čtverečních navrhovala interiérová designérka Ivanka Kowalski. Rozhodla se jej stylizovat do luxusního francouzského bydlení a nutno podotknout, že se jí to velmi povedlo.