Festka for Nespresso: exkluzivní dráhové kolo z použitých kávových kapslí

27.3.2017

Značka Festka je česká technologická firma orientovaná na zakázkovou výrobu exkluzivních silničních kol a rámů, která neustále ukazuje, že se nebojí nových výzev a ve svých výrobních postupech dokáže nacházet nové směry.

Nová kolekce HÜLSTA boxspring 2017 za zaváděcí ceny

21.3.2017

Boxspring je na celém světě více než jen trend. Systémy lůžek s dvojitým odpružením totiž nabízejí nejvyšší možný komfort při ležení a relaxaci. Hülsta je po dlouhé roky průkopníkem v tomto segmentu lůžek a každoročně přichází s řadou novinek a vylepšení.

Kubedesign přetváří prostý karton v jedinečný designový produkt

17.3.2017

Kubedesign je italská značka, která se ve světě designu proslavila svými výrobky z kartonové lepenky. Je synonymem pro funkční a moderní styl, který kombinuje lepenkový karton s ostatními materiály tak, aby vše k sobě ladilo.

LakePark: moderní bydlení spojené s aktivním životním stylem

16.3.2017

Residence LakePark leží v obci Staré Splavy, centra rekreační oblasti Máchova jezera. Dům tvoří tři samostatné objekty, které mají stejnou podnož s jedním podzemním a šesti nadzemními podlažími. V domě je celkem 37 bytů, ke každému bytu je k dispozici parkovací místo a sklepní kóje.

Skanska, jedna z největších společností na světě poskytující celkové stavební služby

13.3.2017

Skanska je mezinárodní stavební firma se sídlem ve Švédsku, kde byla roku 1887 Rudolfem Fredrikem Bergem založena. Jednalo se o společnost AB Skanska Cementgjuteriet, která vyráběla betonové dekorační dílce. V průběhu let se postupně přeměnila na světovou společnost poskytující celkové stavební služby.

Proceram dodával obklady a dlažby do stylové restaurace Šupina

8.3.2017

Restaurace Šupina se nachází v Třeboni, v ulici Valy 155. Ve svém okolí je vyhlášená pro své vynikající jídlo, servis, ale také útulný design. Protože má restaurace skutečně dlouholetou tradici, rozhodli se její majitelé k odvážnému kroku – změně interiéru.

OSOBITOST A TRADICI NAJDETE V NÁBYTKU BOKNÄS

28.2.2017

Přestalo vás už bavit potkávat svůj nábytek u přátel v obývacím pokoji nebo v ložnici? Vsaďte na originální kousky, které nikdo jiný nemá. Z nádherného Finska dorazila konečně i k nám společnost BOKNÄS vyrábějící nábytek z kvalitního dřeva.

V sedacích soupravách Natuzzi Italia je propojen design s inovací a komfortem

27.2.2017

Krásné, inovativní a neuvěřitelně pohodlné sedací soupravy Natuzzi Italia jsou vyráběné pro lidi, kteří vyžadují design v propojení s komfortem. Pohovky jsou vyrobeny v Itálii a jsou navrženy tak, abyste se v nich cítili dobře, bylo o vás postaráno, rozmazlovaly vás a vy si mohli příjemně užívat volných chvil.

24. Český lev vznikne opět v Lasvitu

23.2.2017

Ocenění si při letošním slavnostním udílení výročních cen České filmové a televizní akademie odnesou trofej, kterou vyrobili skláři ze společnosti LASVIT. „Každá plastika je samostatným originálem.

Porcelán Wedgwood je tím nejlepším výrobcem ve svém oboru

22.2.2017

Tradiční značka Wedgwood, původem z Anglie, byla založena roku 1759. Zcela oprávněně je označována za nejlepšího anglického výrobce porcelánu. Založil ji Josiah Wedgwood, jenž byl nazýván „otcem anglických hrnčířů“. Do dějin se zapsal jako výrobce keramiky, průmyslník, inovátor a průkopník moderního marketingu.