Italský designový klenot Zanotta jde již 63 let proti proudu

27.4.2017

Zanotta je italská značka, kterou založil v Miláně roku 1954 Aurelio Zanotta. Už koncem 60. let byla v Itálii slavnou. Vděčí za to spolupráci s předními progresivními architekty a designéry. Firma zaujala svým zpracováním netradičních materiálů, ze kterých nábytek vyrábí.

Chateau Troja Residence nabízí luxusní byty v jedinečné lokalitě

26.4.2017

Projekt Chateau Troja Residence se nachází naproti Trojskému zámku. Ke dnešku se prodalo již více než 20 bytů, ale pokud se Vám projekt zalíbí, nemusíte zoufat, v celém objektu bude 66 bytových jednotek s rozlohou 32 až 440 metrů čtverečních. Navíc zde bude pět prostorných penthousů. Projekt bude dokončen na jaře příštího roku.

KOINOR uvádí novinky a Home Style přidává slevu 15 % na celou kolekci

18.4.2017

Tak jako každé jaro, i to letošní je u značky KOINOR ve znamení novinek a u nás ve znamení akcí. První jarní akce je spojena právě se značkou KOINOR. Na celý sortiment značky můžete až do 10. května využít slevu 15 %.

ProCeram byl dodavatelem nejvýznamnějšího bytového projektu v ČR - Residence Garden Towers

13.4.2017

Největší pražský developer CENTRAL GROUP a.s. dokončil nejvýznamnější bytový projekt v České republice – Residenci Garden Towers, která má celých 629 bytů.

Vyzkoušejte překvapivě všestrannou toaletu Geberit AquaClean Tuma

11.4.2017

Nová toaleta s integrovanou sprchou Geberit AquaClean Tuma v sobě spojuje čistý, elegantní design se so

Seznamte se s budoucností domácích spotřebičů v Brand Experience Centru

10.4.2017

Brand Experience Center společnosti BSH je prvním zážitkovým centrem, které je věnované výhradně domácím spotřebičům. Na 500 m2 vás tu čeká zcela nový styl prezentace produktů tří značek: Bosch, Gaggenau a Siemens.

Mickeyphon

Prague Design Week 2017 již za pár dní ovládne Tančící dům

7.4.2017

Letošní svátky jara se v Praze ponesou ve znamení designu. Od 10. do 16. dubna 2017 se totiž uskuteční 4. ročník ikonické přehlídky Prague Design Week, který představí ve čtyřech podlažích Tančícího domu aktuální tvorbu a proces vzniku děl více než 80 tuzemských i zahraničních designérů, návrhářů, řemeslníků nebo studentů designu.

Středočeská porcelánka Mulier ručně vyrábí originální vypínače a zásuvky

30.3.2017

Česká firma Mulier vyrábí porcelánové zásuvky a vypínače mnoha tvarů a barev. Tato porcelánka nevyrábí své produkty sériově na strojích, dělá je výhradně ručně. Každý kousek, který vyprodukuje, má duši, každý je trochu jiný. Designy firmy Mulier na nic nenavazují. Jsou nové a dobře se hodí pro současnost i budoucnost.

Festka for Nespresso: exkluzivní dráhové kolo z použitých kávových kapslí

27.3.2017

Značka Festka je česká technologická firma orientovaná na zakázkovou výrobu exkluzivních silničních kol a rámů, která neustále ukazuje, že se nebojí nových výzev a ve svých výrobních postupech dokáže nacházet nové směry.

Nová kolekce HÜLSTA boxspring 2017 za zaváděcí ceny

21.3.2017

Boxspring je na celém světě více než jen trend. Systémy lůžek s dvojitým odpružením totiž nabízejí nejvyšší možný komfort při ležení a relaxaci. Hülsta je po dlouhé roky průkopníkem v tomto segmentu lůžek a každoročně přichází s řadou novinek a vylepšení.

Kubedesign přetváří prostý karton v jedinečný designový produkt

17.3.2017

Kubedesign je italská značka, která se ve světě designu proslavila svými výrobky z kartonové lepenky. Je synonymem pro funkční a moderní styl, který kombinuje lepenkový karton s ostatními materiály tak, aby vše k sobě ladilo.