Tapety Texturae nabízí nové perspektivy svádějící k představivosti

22.6.2017

Společnost Texturae není vůbec stará, vznikla teprve loňského roku. Za jejím zrodem stáli Daniele Morabito a Dario Pulitanò, kteří měli jasný cíl – vyrábět inovativní a designové tapety, které dají prostorům nový smysl. Oba zakladatelé tvoří tapety neotřelé grafiky.

Nájemní komplex Luka Living představuje první vzorový byt!

20.6.2017

Společnost Luka Residential představuje zřetelný koncept, jak a kam posunout nájemní bydlení v České republice. Nabídne klientům rozhodně více, než je dnes běžné a než oni sami očekávají. Klienti zde najdou takové výhody, jako například tříděný shoz odpadu, nabíjecí stanice pro elektromobily a v bytech nízkoenergetický standard PENB A.

Multifunkční projekt bratislavského Sky Parku navrhlo studio Zaha Hadid Architects

16.6.2017

Sky Park je jedinečný multifunkční projekt, navrhnutý světovým architektonickým studiem Zaha Hadid Architects, který přináší do centra Bratislavy doposud nepoznanou úroveň bydlení a administrativních prostor.

Unikátní umělecká díla vznikají ve florentském studiu Galleria Romanelli

16.6.2017

Galleria Romanelli je rodinné studio se sídlem v centru Florencie, které vytváří umělecké plastiky. Výrobou uměleckých děl se studio zabývá již od roku 1860. Jeho umělecké výtvory však jdou stále s dobou, míchá se v nich tradice se vkusem moderní doby.

Originální italská svítidla z netradičního materiálu vyrábí Slamp

13.6.2017

Italská firma Slamp byla založena roku 1994 s cílem vyrábět originální svítidla z materiálů, z nichž se dosud příliš nevyrábělo. Rozhodla se proto pro využití Opalflexu, netříštivého a ohebného plastového materiálu, který má jedinečné světelné vlastnosti umožňující nekonvenční zdobení.

Weber Genesis II LX – plynové grily pro náročné

13.6.2017

Když před více jak 30 lety společnost Weber představila první plynové grily Genesis, způsobila tím naprostou revoluci v grilování. Letos přichází něco podobného – Weber po letech testování a řadě inovací představuje novou řadu Genesis II.

Maron: perfektní stínění od roku 1991

12.6.2017

Společnost Maron vyrábí produkty k vnitřnímu i vnějšímu stínění, ale také pergoly a markýzy. Kdo touží po opravdu kvalitním stínění, vybere si výrobky právě této firmy. Její zakladatelé začínali v malé garáži. Rolety šili ručně a k tomu vyráběli ještě žaluzie. Díky své pilné práci se naučili poctivému řemeslu.

Snurk: Pro život v horizontální poloze

9.6.2017

Snurk je holandská značka, která se zabývá výrobou a prodejem polštářů, peřin a prostěradel s velmi originálními potisky. Její název je také jedinečný, v překladu totiž znamená chrápání.

SKLÁŘŠTÍ MISTŘI V MOSERU PRACUJÍ NA KŘIŠŤÁLOVÝCH GLOBECH PRO FILMOVÝ FESTIVAL

8.6.2017

Letos už po 17. byla svěřena podoba Křišťálových glóbů karlovarského filmového festivalu do rukou zručných mistrů sklárny Moser. Ti musí vyrobit křišťálové koule, jež jsou nedílnou součástí filmových sošek, z nejkvalitnější skloviny a s milimetrovou přesností. Práce na globech jim proto zabere asi měsíc.

QARTA ARCHITEKTURA spojila historii se současností v budově FIVE

8.6.2017

QARTA ARCHITEKTURA stojí za návrhem a realizací unikátní kancelářské budovy FIVE, která byla právě dokončena v ulici Na Valentince na Smíchově. Nabídne v sedmipatrové budově cca 14 000 m2 kancelářských ploch a obchodní parter.

De´Longhi uvádí novinku - jedinečný kávovar, který jako jediný umí připravit i ledovou kávu

7.6.2017

De´Longhi, tradiční italský výrobce domácích spotřebičů a světový lídr v oblasti plnoautomatických kávovarů, uvádí na český trh novinku – kávovar PrimaDonna Elite Experience. Novou generaci plnoautomatických kávovarů, které kombinují dynamický design, nejmodernější technologie a umožní zákazníkům snadnou přípravu jejich oblíbené kávy.