BYDLENí & DESIGN

Nová kolekce HÜLSTA boxspring 2017 za zaváděcí ceny

21.3.2017

Boxspring je na celém světě více než jen trend. Systémy lůžek s dvojitým odpružením totiž nabízejí nejvyšší možný komfort při ležení a relaxaci. Hülsta je po dlouhé roky průkopníkem v tomto segmentu lůžek a každoročně přichází s řadou novinek a vylepšení.

OSOBITOST A TRADICI NAJDETE V NÁBYTKU BOKNÄS

28.2.2017

Přestalo vás už bavit potkávat svůj nábytek u přátel v obývacím pokoji nebo v ložnici? Vsaďte na originální kousky, které nikdo jiný nemá. Z nádherného Finska dorazila konečně i k nám společnost BOKNÄS vyrábějící nábytek z kvalitního dřeva.

24. Český lev vznikne opět v Lasvitu

23.2.2017

Ocenění si při letošním slavnostním udílení výročních cen České filmové a televizní akademie odnesou trofej, kterou vyrobili skláři ze společnosti LASVIT. „Každá plastika je samostatným originálem.

Porcelán Wedgwood je tím nejlepším výrobcem ve svém oboru

22.2.2017

Tradiční značka Wedgwood, původem z Anglie, byla založena roku 1759. Zcela oprávněně je označována za nejlepšího anglického výrobce porcelánu. Založil ji Josiah Wedgwood, jenž byl nazýván „otcem anglických hrnčířů“. Do dějin se zapsal jako výrobce keramiky, průmyslník, inovátor a průkopník moderního marketingu.

Subscribe to RSS - Bydlení & Design