CESTOVáNí

Nejluxusnější lyžařská střediska světa

20.7.2017

Pro mnoho lidí patří dovolená v některém z vyhlášených lyžařských středisek k zimě stejně nedílně jako silvestrovské oslavy. Není však středisko jako středisko a největší zájem samozřejmě přitahují ta nejluxusnější. Kritérií, podle kterých lze jednotlivá střediska hodnotit je mnoho a objektivní žebříček proto sestavit nelze.

Luxusní hotely Ritz-Carlton se vydávají na moře

19.7.2017

V hotelovém byznysu je značka Ritz-Carlton považována za jeden z nejluxusnějších řetězců. V současné době se jedná o dceřinou společnost řetězce Marriot, historicky však značka navazuje na luxusní hotely ze začátku dvacátého století. Nyní Ritz-Carlton chystá další expanzi.

radnice

HLEDÁTE TIP NA VÝLET A AKTIVNÍ ODPOČINEK, KDE SI KAŽDÝ NAJDE TO SVÉ? NAVŠTIVTE LIBEREC

14.6.2017

Máte toho hodně, potřebujete si odpočinout a nemůžete odjet na delší dobu? Zkuste city break - eurovíkend. Eurovíkendy jsou stále oblíbenější nejen u zaneprázdněných manažerů, ale i u lidí, kteří chtějí za krátký čas poznat nová místa. Tradiční destinací jsou hlavní evropská města, která těží z dopravní dostupnosti a turistické atraktivity.

Pravý ráj naleznete na Necker Islandu

14.6.2017

Necker Island je soukromý ostrovní ráj miliardáře, sira Richarda Bransona, který vlastní leteckou společnost Virgin Atlantic. Ostrov se nachází v karibské oblasti a je součástí britského souostroví Panenské ostrovy. Rezervovat pobyt si zde může až 33 návštěvníků po celý rok.

Subscribe to RSS - Cestování