CESTOVáNí

S RIMOWOU NA CESTÁCH ZA POZNÁNÍM A INSPIRACÍ

10.1.2017

Cestování je svoboda, kterou člověk opravdu prožívá. Tím, že cestujeme, objevujeme, co doopravdy znamená svět bez hranic. Firma RIMOWA se svou více než stoletou tradicí dobře ví, jak se svět neustále mění. Přesto zůstávají hodnoty, které jsou neměnné. Tvoří samotnou podstatu značky RIMOWA.

Boscolo Wellness & Spa: když chcete chvíli jen pro sebe

10.1.2017

Dominantou Boscolo Wellness & Spa je vyhřívaný dvacetimetrový bazén s mramorovou mozaikou. Jeho klidná vodní hladina, obvykle osvětlená pouze tlumeně, představuje lákavý způsob, jak smýt starosti všedního dne a současně i protáhnout svaly.

Cavallino Bianco, nejlepší hotel pro rodiny s dětmi

27.12.2016

Hotel slibuje svým návštěvníkům jedinečnou a nezapomenutelnou dovolenou. Od okamžiku, kdy do něho vstoupíte, budete vědět, že jste udělali ten správný krok. V tomto čtyřhvězdičkovém superior hotelu pro rodiny s dětmi myslí na vše.

DVŮR HOFFMEISTER JE IDEÁLNÍM MÍSTEM PRO VAŠE ZÁŽITKY

11.12.2016

Při výběru restaurace pro svatební hostinu by vás mohl zaujmout hotel s restaurací Dvůr Hoffmeister, rodinný hotel, do něhož vtiskli svoji pečeť tři generace Hoffmeisterů. Budovy téměř 100 let staré, překrásně a vkusně rekonstruované stále dýchají tradicí.

Subscribe to RSS - Cestování