CHARITA

Zahájení plesu se zhostil taneční pár Michal Kladrubský a Helena Březinová

3. dobročinný ples yourchance podpořil projekty Začni správně a Finanční gramotnost do škol

6.3.2017

Již potřetí uspořádala obecně prospěšná společnost yourchance dobročinný ples. Účastnila se ho řada významných dárců, kteří společnost dlouhodobě podporují, podnikatelé, zástupci médií a kulturní scény. Moderování plesu konaného pod záštitou starosty MČ Praha 1 Ing. Oldřicha Lomeckého se ujal populární český herec a moderátor Jan Čenský.

Klokánek

Charitativní kalendář, krásný dárek i podpora dobré věci

30.11.2016

Doba vánoční se neúprosně blíží a s ní i čas, kdy bychom neměli myslet jen na sebe. Charitativní kalendář je proto skvělým vánočním dárkem, protože uděláte radost hned několika stranám. Té, kterou jím obdarujete a té, které koupí kalendáře pomůžete.

CHARITATIVNÍ GALA VEČEŘE HAPPY HEARTS FUND LETOS OPĚT SLAVILA ÚSPĚCH

13.10.2016

Ve středu 5. října se v pražském paláci Žofín uskutečnil 5. ročník charitativní gala večeře supermodelky Petry Němcové, kterou již tradičně v Praze pořádá pro svoji nadaci Happy Hearts Fund. Celý večer proběhl za podpory magazínu Forbes, ve spolupráci se značkami BCBGMAXAZRIA, Sephora a Franck Provost.

JIŽ ZÍTRA SE BUDE ŠLAPAT NÁSILÍ NA PATY

23.9.2016

V sobotu 24. září v Divoké Šárce na Praze 6 se bude konat již 3. ročník charitativního pochodu "Šlapeme násilí na paty". Jde o benefiční akci na podporu obětí domácího násilí. Minimální startovné je 150,- Kč, děti zdarma. Na start se v kempu Džbán můžete postavit kdykoliv mezi 11. a 13. hodinou.

ADRA charitativní běh 2016

6.9.2016

Již 3. ročník charitativního běhu ve prospěch konta ADRA na pomoc při humanitárních katastrofách se uskuteční v neděli 2. října 2016 v parku Ladronka na Praze 6. Na širokých cestách pražského parku se mohou zdatní běžci těšit na 12 km trasu, kterou lze běžet i jako štafetu.

Subscribe to RSS - Charita