DěTI

Medvídek od Merrythougth bude Vaše dítě provázet celým životem

19.4.2017

Snad každý měl jako dítě oblíbeného plyšového medvídka, kterému říkal svá největší tajemství. Chcete-li své ratolesti udělat radost, kupte jí tradičního medvídka od značky Merrythought. Společnost je vyrábí ručně již od roku 1930, a to ve Velké Británii ve městěch Ironbridge a Shropshire.

Barbie je i pro tatínky ( Dad‘s who play Barbie)

17.2.2017

V roce 2017 bude společnost Mattel navazovat na svou úspěšnou BARBIE kampaň “You Can Be Anything” (Můžeš být, kým chceš). Tato kampaň ukazuje holčičkám po celém světě, že opravdu mohou být čímkoliv a kýmkoliv si budou přát, učí je víru sama v sebe a ve své nekonečné možnosti.

Jedinečný dárek pro celou rodinu je jen rodinné foto!

18.11.2016

Rádi byste svým nejbližším udělali opravdovou radost a stále Vás nic nenapadá? Máme pro Vás skvělý tip pro krásný vánoční dárek - úžasné fotografie. V tomto článku Vám přinášíme několik tajných triků pro to, aby fotky vašich dětí byly ty nej. Jistě je oceníte nejen během vánočního focení.

Unikátní Barbie s šaty od Oscara de la Renty

11.11.2016

Hračkářství Hamleys nabízí exkluzivně panenku Barbie, která má na sobě šaty speciálně navržené od módního guru Oscara de la Renty. Unikátní sběratelský kousek od firmy Mattel je inspirovaný svatebním lookem a tradicí, která je laděna do modra.

Já, kocour je zábavný mix rodinné komedie s magickými kouzly a prvky grotesky

5.10.2016

Mimo to přináší možnost vidět jednoho z nejtalentovanějších herců současnosti obývat tělo rozkošného kocoura jménem pan Chlupáč. „Pro mě byl tenhle film velká příležitost, protože moc rád točím komedie,“ říká dvojnásobný držitel Oscara, Kevin Spacey. „Lidé mě často díky mým rolím vnímají jako temného, spíše padoucha.

BOTY OD UGG NEBUDOU CHTÍT VAŠE DĚTI ZOUT

6.9.2016

Jaký rodič si pro své dítě nepřeje to nejlepší, ať už se jedná o cokoli, třeba i o boty. A právě jedny z nejlepších vyrábí australská značka UGG. Její obuv je z těch nejkvalitnějších materiálů, díky kterým se bude Vašim dětem pohodlně a zároveň stylově chodit.

Nejdražší japonská školní taška, jakou jste kdy viděli

24.8.2016

Je nemožné představit si školu bez její nedílné součásti, školní tašky. Pro studenty a žáky je jednou z nejdůležitějších věcí jejich školního života. Školní batoh ukrývá všelicos, od knih, tabletu, penálu, po nezbytnosti teenagerů, jako jsou mobil, nebo třeba u dívek zrcátko.

Elektromobil Tesla S už mohou řídit i děti!

16.6.2016

Elektrická auta pro děti mají nového konkurenta v podobě stylového elektromobilu Modelu S od Tesly. I když již vozítka poháněná baterií na trhu nějakou dobu jsou, tento model spadá do jiné třídy. Vyrábí jej společnost Radio Flyer a je v podstatě věrnou kopií originálu. Můžete ho koupit za zlomek ceny reálného modelu.

Subscribe to RSS - Děti