TIFFANY & CO. PŘEDSTAVUJE WHITNEY BIENÁLE 2017

27.3.2017

Tiffany & Co. s radostí oznamuje spolupráci s Muzeem amerického umění Whitney v New Yorku, jehož slavné bienále bude v následujících letech (až do roku 2021) sponzorovat. Obě slavné newyorské instituce pojí společný zájem o umění a originalitu.

Produkty Oral-B jsou jedničkou na světovém trhu

22.3.2017

Oral-B je značka, kterou založil roku 1950 kalifornský zubař Robert Huston. Ten vytvořil vůbec první zubní kartáček s jemnými a zaoblenými vlákny z nylonu. Vyvinul jej tak, aby byl jemnější k zubní sklovině, než tehdejší zubní kartáčky. Jeho produkt se díky Neilu Armstrongovi dostal až na Měsíc.

KARL LAGERFELD: Znovuzrozený pařížský půvab

20.3.2017

Paříž byla vždy svá. Originální, nepřehlédnutelná, živoucí. Ve dne i v noci, kdy se mění v město světel. Postranní uličky v tu chvíli možná ztichnou, ale život na širokých bulvárech v čele s Champs-Élysées neskomírá nikdy.

Legendární sportovní móda Sergio Tacchini se vrací do Prahy!

16.3.2017

Po několikaleté odmlce se sportovní móda Sergio Tacchini opět vrací do Prahy. Před nedávnem byl otevřen nový a jediný kamenný obchod v přízemí pasáže Černá růže na pražských Příkopech. Slavnostního zahájení se zúčastnila fedcupová reprezentantka Barbora Strýcová, která tuto značku na kurtech obléká.