ALO Heaven Opera

Diamantové vyznání lásky, ALO diamonds

17.1.2017

Lásku je potřeba hýčkat a pečovat o ni. Vyznání lásky na svatého Valentýna diamantovým šperkem navždy zůstane zachováno v paměti i srdci ženy. Hodnota šperku je navíc stejně jako láska věčná. Třpytící se prsten, náušnice nebo přívěsek zvýrazní krásu ženy, která si při každém pohlédnutí na šperk vzpomene na svého vyvoleného.

Daleboot vyrábí kvalitní sjezdové boty na zakázku

16.1.2017

Lyžování je zábavný sport, Těžko uvěřit, že většina lyžařů akceptuje, že při něm bolí nohy, a to nejen únavou, ale také nevhodnými sjezdovými botami. Přitom řešení tohoto problému je jednoduché - koupě kvalitní boty.

Z ŘÍMA DO PRAHY: V PRAZE BYL OTEVŘEN NOVÝ BUTIK BVLGARI

13.1.2017

Šperkařská firma Bvlgari s potěšením informuje o otevření nového butiku na prestižní pražské adrese – v Pařížské ulici číslo 13. Nově otevřený butik se rozléhá na ploše 199 metrů čtverečných a připomíná procházku jednou z kouzelných ulic Říma.

Značka ARTISTRY přináší novou vůni Flora Chic

12.1.2017

Značka ARTISTRY společnosti Amway přináší na trh novou luxusní parfémovou vodu určenou pro ženy s vystihujícím názvem Artistry Flora Chic. Exkluzivní kombinace ingrediencí parfémové vody je inspirována legendárními zahradami Bagatelle v Paříži, které jsou neodmyslitelně spojeny s vůní růží.