NEWS & ARTICLES

GIVENCHY tento podzim uvádí novou edici pánské vůně GENTLEMEN ONLY- ABSOLUTE

ARTICLE BY

Být absolutně nejlepší je jako svatý grál, je to věčné pátrání po nezávislosti a síle charakteru. Je to pocit naplnění, je to uvědomění si, že je třeba prožívat každý okamžik života naplno. Žít a ne pouze existovat…Ať už je to myšlenka, gesto nebo polibek, být absolutně nejlepší má jen jeden cíl: dokonalost.

Vždy elegantní, nikdy trapný, věčně duchaplný, nikdy vysmívající se, plynule zdvořilý, nikdy servilní, absolutně vášnivý, nikdy fanatický…V současné době být absolutně nejlepší znamená být ztělesněním ideálu: být moderním gentlemanem.

Ztělesněním gentlemana nové generace je neodolatelný SIMON BAKER, který je tváří Givenchy již čtvrtou sezónu. Být gentlemanem v reálném životě neznamená hrát roli. Jde o to, cítit se dobře ve své kůži a nebrat se příliš vážně. GENTLEMEN ONLY ABSOLUTE je jedinečným absolutním koktejlem bergamotu a jeho kovových akcentůs trojicí teplého koření ( šafránu , muškátovýého oříšku a skořice ), santalového dřeva s náznakem smyslné vanilky. Nejprve ucítíte svěžest horních nót, které přechází k bohaté dřevité atmosféře, která zahalí pokožku do podmanivého otisku, který trvá celou noc..

Tato vůně je ideální na večer a zůstane s gentlemanem až do koncem magického nočního okamžiku, kdy si rozváže motýlka. Nová pánská vůně GIVENCHY GENTLEMEN ONLY ABSOLUTE je již k dostání v předpremiéře v síti parfumérií SEPHORA, od 1. 10. také ve všech ostatních sítích parfumérií.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

GIVENCHY
221771667
-
Pařížská 20, Praha

Firemní články

GIVENCHY tento podzim uvádí novou edici pánské vůně GENTLEMEN ONLY- ABSOLUTE

20.9.2016

Být absolutně nejlepší je jako svatý grál, je to věčné pátrání po nezávislosti a síle charakteru. Je to pocit naplnění, je to uvědomění si, že je třeba prožívat každý okamžik života naplno.

Givenchy Live Irrésistible – přijměte výzvu žít neodolatelný život!

27.6.2016

Novou vůni od Givenchy Live Irrésistible ztělesňuje dívka s rozzářenýma očima, která doslova tančí ulicemi Paříže. Vyzařuje z ní evidentní radost ze života, usmívá se na kolemjdoucí, jen tak, pro radost. Život ji baví, život je její nejoblíbenější zábava. Její pozitivní energie je doslova nakažlivá!

VŮNĚ DAHLIA DIVIN OD GIVENCHY JE KLENOT PLNÝ ZLATÉHO SVĚTLA, KRÁSY A KULTOVOVANOSTI

5.8.2015

Dahlia Divin od Givenchy je vůně plná smyslnosti, Haut Couture a elegance. Je určena pro sofistokované moderní ženy s fantazií.