HODINKY

Ty nejzajímavější hodinky, které přinesl letošní Baselworld

3.4.2017

Od 23. do 30. března se konal již tradiční veletrh hodinek Baselworld 2017. I letos se zde představily světoznámé značky hodin a hodinek. Značky luxusních hodinek zde sázely spíše na reedice stávajících modelů. I přesto byly mezi nimi ty, které hodinářské fajšmekry zaujaly.

POUZE MÁLO HODINEK UMÍ TAK SILNĚ MOTIVOVAT JAKO OMEGA SPEEDMASTER

28.3.2017

Vůbec první hodinky nošené na Měsíci se staly symbolem vynalézavosti a dovednosti, jež nás dostala do vesmíru. K šedesátému výročí vydání modelu Speedmaster se spolu s Georgem Clooneym, ambasadorem značky a vesmírným nadšencem, ohlížíme za opojnými dny programu Apollo a přemýšlíme, co stálo za úspěchem těchto hodinek.

PRVNÍ HODINÁŘSKÉ NOVINKY CARTIER byly ke zhlédnutí na letošní výstavě SIHH

27.1.2017

V půlce ledna proběhla ve švýcarské Ženevě jedna z nejdůležitějších hodinářských akcí, na kterou se každý rok sjíždějí milovníci hodinek z celého světa – výstava Salon International de la Haute Horlogerie 2017. Ani na letošním 28. ročníku nechyběl hodinářský dům Cartier, který představil exkluzivní novinky ze svých dílen...

Davosa představuje světový unikát, hodinky Apnea Diver

12.12.2016

V hodinkách Davosa Apnea Diver Automatic se snoubí nejvyšší švýcarské hodinářské umění spolu s jedinečnými požadavky freediverů. Tento unikátní projekt vznikl v kooperaci se světově známým profesionálním freediverem Nikolayem „Nikem“ Linderem.

Subscribe to RSS - Hodinky