HODINKY

PRVNÍ HODINÁŘSKÉ NOVINKY CARTIER byly ke zhlédnutí na letošní výstavě SIHH

27.1.2017

V půlce ledna proběhla ve švýcarské Ženevě jedna z nejdůležitějších hodinářských akcí, na kterou se každý rok sjíždějí milovníci hodinek z celého světa – výstava Salon International de la Haute Horlogerie 2017. Ani na letošním 28. ročníku nechyběl hodinářský dům Cartier, který představil exkluzivní novinky ze svých dílen...

Davosa představuje světový unikát, hodinky Apnea Diver

12.12.2016

V hodinkách Davosa Apnea Diver Automatic se snoubí nejvyšší švýcarské hodinářské umění spolu s jedinečnými požadavky freediverů. Tento unikátní projekt vznikl v kooperaci se světově známým profesionálním freediverem Nikolayem „Nikem“ Linderem.

Moderní pojetí zobrazení času, to je QLOCKTWO

23.11.2016

Přestože za výrobou QLOCKTWO nestojí tradiční hodinářská manufaktura, ale mladé designové studio, neubírá to hodinám na atraktivitě. Ba naopak, neotřelé a moderní zobrazení času a precizní německá ruční výroba jsou jejich přednostmi.

Novinky od Davosy, neoddělitelné součásti světa hodinek

3.11.2016

Davosa je rodinná firma vyrábějící quartzové i mechanické hodinky s logem Davosa od roku 1993. Vlastní počátky firmy se datují už do konce 19.století. Značka je v Čechách populární především díky své sportovní kolekci a vodotěsným hodinkám, ale své fanoušky si našla i dámská kolekce.

model 3391

Švýcarské hodinky Epos povýšily řemeslo na umění

27.10.2016

Epos je rodinná firma, která vyrábí mechanické hodinky s ručním nebo automatickým nátahem. Značka existuje od roku 1925, kdy ji ve švýcarském městě Vallée de Joux založil James Aubert. Tento nadšenec do hodin a hodinek svůj život zasvětil vývoji hodinářských mechanismů.

Subscribe to RSS - Hodinky