JíDLO & VíNO

Restaurace Lobster Atmosphere je zárukou spokojenosti

21.6.2017

Olomoucká restaurace Lobster Atmosphere je mladší sestřičkou úspěšné restaurace Lobster Family restaurant, která se také nachází v zábavním patře obchodního centra Galerie Šantovka. Jedná se o úspěšný koncept, který svým hostům nabízí kombinaci zábavy, rodinného zázemí, příjemného prostředí a kvalitního jídla.

Návštěvou restaurace Sapori nebudete zklamaní

15.6.2017

Restaurace Sapori sídlí v ulici Americká v Praze. Pyšní se vynikající kuchyní, službami na nejvyšší úrovni a zaručenou kvalitou a čerstvostí surovin. Ať už jste zkušený milovník jídla, zvědavý začátečník nebo něco mezi tím, navštivte Sapori – nebudete zklamaní. Jejím zaměstnancům bude potěšením Vás obsloužit.

Restaurant Pavillon: nepřeberná škála chutí a vůní v jakékoli podobě

7.6.2017

Restaurant Pavillon vznikl roku 2012 spojením dvou brněnských fenoménů – Zemanovy kavárny a Restaurantu U Kastelána. V Pavillonu se snoubí dlouholetá tradice restaurantu U Kastelána a inovátorský přístup šéfkuchaře Jana Kaplana. Pokrmy, které zda vaří, jsou kouzleny ze sezónních, čerstvých a kvalitních surovin z lokálních zdrojů.

V restauraci Blue Wagon si užijete čas „být tam“

30.5.2017

Restaurant Blue Wagon se nachází na pražských Královských Vinohradech, nedaleko Náměstí Míru. Nabízí moderní gastronomii tak, jak má vypadat. Vaří zde z čerstvých, kvalitních a hlavně sezónních surovin, které jsou zde zpracovávány zdravými metodami.

Ochutnejte kouzlo poctivosti, prožitku a tradice v restauraci KONFIT

26.5.2017

V restauraci KONFIT věří v zážitky, které přináší kvalitní a poctivé jídlo. Obrací se zde ke kuchařským tradicím našich předků, s nimiž s respektem pracují i v dnešní, moderní době. S každým soustem, které v KONFITu ochutnáte, přijde ojedinělý prožitek. A kam že za ním zajít? Do brněnské ulice Veveří 125.

V královéhradecké restauraci Aquarium ochutnáte pravé Středomoří

23.5.2017

Restaurace Aquarium se nachází v Hradci Králové v Malšovicích. Je zaměřena na středomořskou kuchyni. V této moderní restauraci nabízí jak stálé menu, tak menu týdenní nebo Private menu, které zahrnuje Telecí tartare, Duo z křepelky, Citronový sorbet, Jelení hřbet sous-vide a Fondat z čokolády Callebaut.

Skvostné cuvée vyrábí rodinný podnik Cattier

18.5.2017

Máte-li rádi kvalitní šampaňské, kupte si to od rodinné firmy Cattier. Najdete ji ve vesnici Chigny-les-Roses, která se nachází ve francouzském regionu Montagne de Reims.
Historie tohoto vinařství se datuje již o roku 1763, avšak pod svým jménem produkuje šampaňské od roku 1918.

Subscribe to RSS - Jídlo & Víno