JíDLO & VíNO

Restaurant Ungelt, Fish & Gourmet V SRDCI PRAHY

18.1.2017

Restaurant Ungelt se nachází v kouzelném dvoře Týn, jen pár kroků od Staroměstského náměstí. Nabízí zde to nejlepší ze středomořské i tradiční české kuchyně. K dobrému jídlu Vám nabídnou i vybrané víno z Francie, Čech a Moravy.

Restaurace Le Grill bude vařit na filmovém festivalu

13.1.2017

Příznivci kvalitních filmů již jistě tuší, že poslední týden v březnu se v Praze opět uskuteční Mezinárodní filmový festival Praha – Febiofest. Mezi jeho nejoblíbenější sekce patří projekt Culinary Cinema, který snoubí potěšení z filmového zážitku s vysokou gastronomií.

Miguel Torres, nejvýznamnější vinařství země flamenga

5.1.2017

Možná jste nevěděli, že Španělsko zabírá největší vinařské území v Evropě. Ještě před pár desítkami let vítězila kvantita nad kvalitou. Tato situace se však již změnila a nástup velmi kvalitních vín z oblastí Rioja, Navarra, Penedes či Ribera del Duero pozvedl prestiž vinařství ve Španělsku.

Maxi King dort

Cacao Prague má ve svém menu vynikající novinky

20.12.2016

Cacao Prague je jedinečná kavárna, která sídlí nedaleko Pražské brány. Její zákazníci si zde mohou vždy vychutnat příjemnou atmosféru a získat nevšední zážitek. Cacao nabízí velký výběr zmrzlin, zákusků, dezertů a nápojů, které jsou vyrobeny ze zcela přírodních ingrediencí.

Grund Restaurant nabízí jedinečný zážitek pro Vaše chuťové buňky

20.12.2016

Grund Resort Golf&Ski je moderním designovým hotelem ležícím v Mladých Bukách, malebném městečku v Krkonoších. Resort navrhlo architektonické studio Ferrari Pagani Tresoldi Architetti. Výsledkem jejich práce je nejen hotel, který získal ocenění Stavba roku Královéhradeckého kraje, ale také celé místo, kde se budete cítit jako v ráji.

Subscribe to RSS - Jídlo & Víno