KNIHY

Správné otázky z nás udělají vědomé kapitány vlastního života

9.1.2017

Letošního roku vyšla kniha již nežijící autorky Debbie Ford, která byla mezinárodně uznávaným odborníkem v oblasti osobní transformace. Kniha vznikla na základě jejích inovačních a jedinečných vzdělávacích programů trénováním a vedením lidí tak, aby dosáhli svých cílů, překonali svá omezení a aby je volby, které udělají, vedly dopředu.

(NE)GRAMOTNÝ RODIČ pomáhá předejít předávání omylů na naše děti

24.11.2016

Kniha (NE)Gramotný rodič pomáhá pochopit souvislosti. Předejít předávání destruktivních vzorců chování dál, na naše děti. Někdy sami jako dospělí ani nevíme, že kopírujeme chování svých vlastních rodičů, které nám způsobuje nespokojenost v životě. Naše děti budou jednou opět naší kopií.

Orgasmická meditace, kniha o umění ženského orgasmu

22.11.2016

Autorkou této knihy o sexu, která čítá 207 stran, je Nicole Daedone, americká autorka, jež přednáší o ženské sexualitě. Kniha není jen o sexu. Díky ní se dozvíte, jak v novém světě začít fungovat. Nabízí nový způsob navazování vztahů s lidmi, ale i životem jako takovým.

Dobrá nálada a pozitivní myšlení v knize Sdílej Hany Marksové

2.11.2016

Kniha Sdílej vyšla letošního roku. Jejím cílem je šíření lásky a vzájemného pochopení mezi lidmi. Spisovatelka vnímá ono sdílení jako proces, který se děje ať už s vědomím člověka nebo bez něho. Svými sdíleními dle autorky posouváme sami sebe a své okolí dopředu či dozadu. Například sdílení lásky se posouvá pouze vpřed.

10 LET CHATEAU MCELY ANEB POKLAD RODINY MCELY

1.11.2016

Chateau Mcely tento podzim slaví 10 let od svého otevření. Při této příležitosti vydalo knihu „Poklad rodiny Mcely“, která odkrývá tajemství mcelského prožitku a zákulisí jeho fungování. Název „Poklad rodiny Mcely“ neodkazuje k šlechtickému rodu, nýbrž k týmu, skalním srdcařům, pro něž je zámek druhým domovem.

Můj boj/tvůj boj je knihou o úspěších i neúspěších „Mlátičky Rondy“

25.10.2016

Vím, že to zvládnu, i když se situace nevyvíjí dobře. I v tom nejhorším okamžiku se dokážu vrátit do hry. Nebojím se, že přijdu o všechny peníze nebo kariéru, protože vím, že jsem schopna bydlet v autě a přitom stoupat vzhůru. Jakmile jednou překonáte to nejhorší, co se může stát, už se nemusíte bát neznámého. Vítězství je vaše…

Subscribe to RSS - Knihy