KNIHY

V knize Superimunita se dozvíte, jak se stát odolnými vůči nemocem

2.2.2017

Zajímáte-li se o své zdraví, jistě se Vám bude líbit kniha od lékaře Joela Fuhrmana s názvem Superimunita. Podnázev této knihy z roku 2013 je Žádné očkování, žádné léky, žádné absence v práci a vaše tělo bude nedobytná pevnost. Vydalo ji nakladatelství Práh a získala si u nás velkou oblibu.

Vychází kniha Romana Šmuclera Nevěřte ani mně

1.2.2017

Ve vydavatelství Mladá fronta, divizi Knihy vychází nová kniha Romana Šmuclera Nevěřte ani mně, která má podtitul Špinavé triky i neuvěřitelné možnosti estetické medicíny. Kniha je seriózním a obsáhlým průvodcem také všemi riziky fascinujícího světa estetické medicíny.

Podstata zla, temný thriller z prostředí Dolomit

26.1.2017

Letošního roku vyšel tento 327 stránkový thriller u nakladatelství Práh. Jedná se o největší debut od dob Milénia Stiega Larssona. Pojednává o Jeremiáši Salingerovi, mladém newyorském televizním autorovi, který se společně se svou ženou Annelise přestěhuje do Siebenhochu, malé obce v Jižním Tyrolsku, kde vyrůstala.

Správné otázky z nás udělají vědomé kapitány vlastního života

9.1.2017

Letošního roku vyšla kniha již nežijící autorky Debbie Ford, která byla mezinárodně uznávaným odborníkem v oblasti osobní transformace. Kniha vznikla na základě jejích inovačních a jedinečných vzdělávacích programů trénováním a vedením lidí tak, aby dosáhli svých cílů, překonali svá omezení a aby je volby, které udělají, vedly dopředu.

(NE)GRAMOTNÝ RODIČ pomáhá předejít předávání omylů na naše děti

24.11.2016

Kniha (NE)Gramotný rodič pomáhá pochopit souvislosti. Předejít předávání destruktivních vzorců chování dál, na naše děti. Někdy sami jako dospělí ani nevíme, že kopírujeme chování svých vlastních rodičů, které nám způsobuje nespokojenost v životě. Naše děti budou jednou opět naší kopií.

Orgasmická meditace, kniha o umění ženského orgasmu

22.11.2016

Autorkou této knihy o sexu, která čítá 207 stran, je Nicole Daedone, americká autorka, jež přednáší o ženské sexualitě. Kniha není jen o sexu. Díky ní se dozvíte, jak v novém světě začít fungovat. Nabízí nový způsob navazování vztahů s lidmi, ale i životem jako takovým.

Subscribe to RSS - Knihy