NEWS & ARTICLES

KOLEKCE HELI PEAK PERFORMANCE PRO NÁROČNÉ LYŽAŘE

ARTICLE BY

Pro ty nejnáročnější lyžaře a freeridery vytvořila značka Peak Performance unikátní kolekci Heli. Oblečení Heli přináší lyžařům maximální volnost pohybu a maximální funkční vlastnosti.
Peak Performance pro vás připravila sérii 5 krátkých filmů A Skier Knows, díky kterým se dostanete do krásných hor a do světa lyžařských freeriderů. Níže se můžete podívat na první z nich: Spirit of Alaska.

Komplet Heli Gravity

Alpské bundy Heli v sobě skrývají dlouholeté zkušenosti s navrhováním inovativního a technického lyžařského oblečení. Tým Peak Performance vyvinul tuto kolekci jako jedno z nejpropracovanějších ochranných lyžařských oblečení. 3-vrstvý GoreTex® Pro shell (super odolný materiál) udržuje uvnitř své vlastní pohodlné mikroklima a uchovává veškeré vlivy počasí zanechává na vnější straně.
Přidejte bonusové funkce, jako je prostorná, pevná kapuce, díry na zipy pro perfektní odvod potu a dobré umístění kapes s mediálním směrování, a dostanete opravdu stylovou a vysoce výkonnou bundu, kterou budete moci nosit po mnoho zimních sezón, které jsou před vámi.
Kalhoty jsou vyrobeny ze stejného materiálu a vynikají sejnými funkcemi jako bundy. Mají dlouhé zipy po stranách pro odvod potu a teplé kamaše nastavitelné v pase.

Oblečení je 100% nepromokavé a větruvzdorné.

Profesionální freeriderka Matilda Rapaport obléká Heli Vertical.

Bunda Heli Vertical

Bunda Heli Gravity

Peak Performance obléká lyžařské instruktory Snowline.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

PEAK PERFORMANCE
731434801
club@vermont.eu
Roztylská 2321/19, Praha

Firemní články

POHODLNÉ BĚHÁNÍ SE SPORTOVNÍM OBLEČENÍM PEAK PERFORMANCE

7.7.2016

Švédská firma Peak Performance byla založena v roce 1986 a je uznávaná jako kvalitní výrobce funkčního a zároveň designového oblečení na lyžování. Zároveň nabízí oblečení a doplňky i pro jiné outdoorové sporty – běh, golf, túry – a v poslední době také linii volnočasového oblečení.

Official Press Release

PEAK PERFORMANCE PŘEDSTAVUJE BĚŽECKOU KOLEKCI JARO/LÉTO 2015

20.5.2016

Není nic lepšího, než uhánět cestou s větrem ve tváři a horami na obzoru. Udělat si občas zastávku, kdy se kocháme výhledem a neslyšíme nic jiného než na svůj dech. Běhat můžeme na horách i ve městě, svoje běžecké vybavení si bereme všude s sebou, proto je pro nás důležitá jeho skladnost a funkčnost.

KOLEKCE HELI PEAK PERFORMANCE PRO NÁROČNÉ LYŽAŘE

28.12.2015

Pro ty nejnáročnější lyžaře a freeridery vytvořila značka Peak Performance unikátní kolekci Heli. Oblečení Heli přináší lyžařům maximální volnost pohybu a maximální funkční vlastnosti.

Official Press Release

JARNÍ KOLEKCE PEAK PERFORMANCE

12.5.2014

Skandinávská sportovní značka vyrábí prémiové oblečení pro různé aktivity a právě kousky z její jarní kolekce se dokonale hodí pro současné proměnlivé počasí.