NEWS & ARTICLES

KOLEKCE SLUNEČNÍCH BRÝLÍ LOUIS VUITTON JARO/LÉTO 2014

ARTICLE BY
Official Press Release

Úchvatné tvary a nenápadné atributy značky – to jsou dva hlavní rysy kolekce slunečních brýlí Louis Vuitton pro sezonu jaro/léto 2014. Nadčasovou tmavou želvovinu, která je pilířem této kolekce, doplňují zářivé barvy – fuchsiová a fialová u dámských modelů slunečních brýlí a zářivě modrá u pánských. Tyto barevné variace určitě ‚padnou do oka‘ těm, kteří chtějí být i na slunci maximálně styloví.

Official Press Release

SLUNEČNÍ BRÝLE PRO NI

U dámských modelů slunečních brýlí je luxus a ženskost, kterou je pro značkou Louis Vuitton typická, vyjádřena v klasicky elegantních tvarech obrouček – kočičí oči, zejména jejich maxi verze kombinující acetátovou obrubu v odstínu fuchsiové, fialové, petrolejově modré nebo hnědé s charakteristickým zaobleným dekorativním rohem a kovovými stranicemi. Další model s obroučkami ve tvaru kočičích očí má úzké stranice harmonicky zkombinované s tmavou želvovinou a efektními zrcadlovými skly. Tento model se také může pochlubit inovativními otočnými klouby, díky nimž lze brýle složit úplně naplocho – ideální do malých psaníček do ruky, která jsou sice stylová, ale zrovna neoplývají místem.
Klíčovým trendem jara a léta 2014 je retro. Louis Vuitton nabízí klasický design z tmavé želvoviny nebo perleťového acetátu, s dekorací z jemně předeného vlákna kovových kvítků Monogram, které jsou zasazeny do stranic. Nejvíce avantgardním modelem jsou odvážně geometrické obroučky z acetátu ve dvou barvách, jejichž excentričnost ukotvují široké stranice z želvoviny.
 

SLUNEČNÍ  BRÝLE PRO NĚHO

U modelů pro pány dostávají retro stylem inspirované tvary moderní vzhled grafickou hrou s tradičním vzorem Damier – kovové a acetátové kostičky vytvářejí na stranicích trojrozměrnou šachovnici. U třetího modelu v béžové, námořnické nebo naopak blankytně zářivé modré barvě je vzor Damier vyrytý do acetátu a v obroučkách jsou zasazena efektní zrcadlová skla. Pro maximální styl i pohodlí mají všechny tři varianty flexní klouby a ultralehké acetátové obroučky.
 
Fotografie: Bjarne Jonasson
Model: Jessica Hart / Jérémie Laheurte
                                                                                                                                                      www.luisvuitton.com


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

Louis Vuitton
224812774
vpraha@vuitton.cz
Pařížská 66/13, Praha

Firemní články

LOUIS VUITTON PŘEDSTAVUJE SVOJI NEJNOVĚJŠÍ KAMPAŇ, JEJÍŽ HVĚZDOU JE LÉA SEYDOUX

10.5.2016

Nová reklamní kampaň značky Louis Vuitton se zrodila ve slunném Mexiku a navazuje na kampaň z rezidence Bob and Dolores Hope Estate od architekta Johna Lautnera.
Módní přehlídka se následně odehraje v Niteroi Museum of Contemporary Art, jehož budovu v Rio de Janeiro navrhl slavný Oscar Niemeyer.

VYDEJTE SE DO AFRIKY A PAŘÍŽE S NOVOU EDICÍ LOUIS VUITTON TRAVEL BOOK

11.4.2016

Již v květnu 2016 se můžete vydat na cestu do Paříže a Jižní Afriky s edicí LOUIS VUITTON TRAVEL BOOK. Tyto cestopisy jsou ilustrovány předními umělci z celého světa. Pozvou vás na skutečné nebo virtuální cesty obohacené výjimečnými okamžiky. Každý umělec dostal zadání zpracovat místo, kde nikdy předtím nebyl.

JADEN SMITH V SUKNÍCH OD LOUIS VUITTON

18.3.2016

Proslulá pařížská značka zvolila netradiční tvář pro dámskou kolekci na sezónu SS 2016. Není jím nikdo jiný než sedmnáctiletý zpěvák Jaden Smith, syn proslulého herce Willa Smitha.

DÁRKY PRO STYLOVÉ MUŽE V REŽII LV

12.2.2016

Hledáte dárek pro atraktivního a přitažlivého muže? Zkuste vybrat doplněk z kolekce Louise Vuitton. Nezaměnitelné logo LV je známé po celém světě. Každý kousek je odrazem elegance a vytříbeného vkusu.

PŘEKRÁSNÁ MĚSÍČNÍ ZNAMENÍ OD LOUIS VUITTON PRO KAŽDOU ŽENU

10.2.2016

Louis Vuitton představuje svoji novou kolekci náušnic FORTUNE EARRINGS, která vás uchvátí propracovaností a originalitou. Každá náušnice nese v sobě jedno měsíční znamení, vyjadřující povahu.

Louis Vuitton, Paris Fashion Week

PÁNSKÁ KOLEKCE JARO/LÉTO 2016 WORLD CLIQUE OD LOUIS VUITTON

15.1.2016

Kim Jones, umělecký ředitel pánských kolekcí značky Louis Vuitton, zvolil pro sezónu jaro/léto 2016 téma “cestování po světě”.

LOUIS VUITTON PŘEDSTAVUJE UNIKÁTNÍ CESTOVATELSKÉ HODINKY ESCALE WORLDTIME

13.8.2015

Společnost Louis Vuitton se již pošesté účastní aukce Only Watch Auction. Věnuje do ní unikátní ho-dinky Escale Worldtime, které navrhl Paul Pettavino společně s týmem Louis Vuitton.

Louis Vuitton přichází s originální interpretací funkce Worldtime (světový čas).

Official Press Release

NOVÁ KOLEKCE OD NICOLASE GHESQUIÉRA PRO LOUIS VUITTON

22.6.2015

Nicolas Ghesquière s letošní kolekcí jaro/léto 2015 pro Louis Vuitton opět překonal sám sebe a vytvořil nádherné kousky, které by si přála mít ve svém šatníku každá žena. Jsou v ní klasické prvky, avšak netradičně pojaté, s mnoha zajímavými detaily.

Official Press Release

SLUNEČNÍ BRÝLE CITY SHADES – PŘINÁŠÍ LOUIS VUITTON

10.6.2015

Jarní kolekce LOUIS VUITTON přináší nové modely slunečních brýlí - univerzální, moderní, osobité a v městském stylu.

Official Press Release

ROZHOVOR S HAMDI CHATTY, VÍCEPREZIDENTEM DIVIZE ŠPERKŮ A HODINEK ZNAČKY LOUIS VUITTON

30.4.2015

Během Baselworldu, svátku všech milovníků haute horlogerie, jsme se setkali s Hamdi Chatty, víceprezidentem divize hodinek a šperků v Louis Vuitton. Diskrétní stylová vila v centru Basileje pečlivě střežila nejnovější kolekci dámských a pánských hodinek Louis Vuitton. A že zde bylo co obdivovat.

Official Press Release

LOUIS VUITTON MOVERS - KOŽENÁ ŘADA V LINE

20.4.2015

V rámci nové kampaně MOVERS značka LOUIS Vuitton představil vybrané talentované osobnosti, které svým způsobem předběhly dobu a jsou inspirací pro ostatní. Jsou to kreativní lidé a umělci, kteří rozšiřují pole poznaného ve své oblasti, ovlivňují životní styl, nastavují trendy v umění, jsou avantgardní a těší se přirozenému respektu.

Official Press Release

LOUIS VUITTON - PSANÍ JE CESTA...

3.3.2015

Od listopadu minulého roku najdete za historickou fasádou domu v Pařížské ulici 3 nové sídlo značky Louis Vuitton. Spíš než butik je to obchodní dům, ve kterém čas běží pomaleji a zákazníkovi zde věnují opravdovou pozornost.

Official Press Release

DESTINACE CESTOVNÍCH PRŮVODCŮ LOUIS VUITTON CITY GUIDES SE ROZŠÍŘÍ O ŠEST NOVÝCH MÍST

12.2.2015

Pro rok 2015 Louis Vuitton rozšíří svou kolekci uznávaných průvodců pro objevitele současných metropolí o Berlín, Istanbul, Miláno, Rio de Janeiro, Singapur a Šanghaj. Představí se i aktualizovaný průvodce Paříží, kterou představí architekt Frank Gehry.

Official Press Release

LOUIS VUITTON - SERIES 2

13.1.2015

Series 2 navazuje na Series 1, čili první reklamní kampaň na řadu oblečení, kterou pro značku Louis Vuitton navrhl Nicolas Ghesquire.

Official Press Release

LOUIS VUITTON CRUISE 2015

18.12.2014

Jarní Louis Vuitton Cruise si zakládá na osvěžení šatníku a originální propojení různých stylů, vrstev a téměř odbornou disonanci s pseudoparadoxní juxtapozicí.

Official Press Release

LOUIS VUITTON OTEVŘEL V PRAZE NOVÝ OBCHOD

25.11.2014

Minulý týden ve čtvrtek, 20. 11. 2014, byl v Praze opět otevřen nově zrekonstruovaný obchod. Slavnostního otevření se zúčastnil i Michael Burke, prezident a CEO společnosti Louis Vuitton. Maison otevřel své dveře veřejnosti na nové prestižní adrese Pařížská 3. Obchod zůstává na stejné třídě, kde působí již 20 let.

Official Press Release

SPECIÁLNÍ LIMITOVANÁ EDICE - ŠÁTEK LOUIS VUITTON MONOGRAM PRO PRAHU

19.11.2014

Šátky Louise Vuittona jsou legendární. Není snad ženy, která by po takovém šátku nesnila. Víte, že  se nově můžete těšit z ryze české varianty?

Ano, je tomu vskutku tak. U příležitosti otevření nového pražského obchodu, na adrese Pařížská 3, vytvořil Louis Vuitton také i speciální limitovanou edici šátků Monogram.

Official Press Release

LOUIS VUITTON EMPRISE

28.10.2014

Emblematický kufr Emprise pokračuje na své cestě vesmírem Louis Vuitton.Z původní reality objektu, jehož účelem je hlavně praktičnost na cestách, nyní Vuitton vtiskuje svůj charakter i do nové kolekce moderních hodinek a šperků.

Official Press Release

PRO SVOU PRVNÍ KOLEKCI PRO LOUIS VUITTON SE NICOLAS GHESQUIRE INSPIRUJE STYLEM ART DECO

3.10.2014

Louis Vuitton světu opět dokázal, že umí kráčet s dobou a že značka není pouze o kabelkách, ale s typickým monogramem LV můžete potkat i šperky.

Official Press Release

MICHELLE WILLIAMS PRO LOUIS VUITTON – NOVÁ KAMPAŇ VE FOTOGRAFIÍCH PETERA LINDBERGHA

15.9.2014

Dovolte nám, abychom vám představili novou reklamní kampaň s hvězdou Michelle Williams, která se již po třetí za sebou stává ambasadorkou značky.

Official Press Release

LOUIS VUITTON PŘEDSTAVUJE IKONU A IKONOKLASTY OSLAVUJÍCÍ VZOR MONOGRAM

24.6.2014

Ikona a Ikonklasti představuje speciální program značky Louis Vuitton oslavující ikonický vzor Monogram. Celkem 6 ikonoklastů z řady známých osobností uměleckého světa (Christian Louboutin, Cindy Sherman, Frank Gehry, Karl Lagerfeld, Marc Newson a Rei Kawakubo)dostali volnou ruku, aby navrhli kabelku anebo zavazadlo dle vlastní inspirace.

Official Press Release

BENÁTKY A VIETNAM JSOU NOVÉ DESTINACE V EDICI LOUIS VUITTON TRAVEL BOOK

15.4.2014

Máte rádi kreativní nápady a potrpíte si na dobré věci? Tak tu pro vás máme zajímavý tip na jednu nevšední knihu, kterou vydává LUIS VUITTON, tedy společnost, od níž byste možná čekali všechno možné, jen ne výpravné knihy. A přesto je tu. Nemyslíte si, že je dobře, když i po tolika letech umí tradiční luxusní značka příjemně překvapit? 

Official Press Release

ESCAPE LOUIS VUITTON MÜNCHEN

1.4.2014

Espace Louis Vuitton München, nejnovější prostor pro moderní umění v Mnichově, zahajuje svoji činnost výstavou No Such Thing As History: Four Collections and One Artist, na níž se představí nová díla Annette Kelm a výběr ze soukromých sbírek německých milovníků umění. Kurátorem výstavy je Jens Hoffmann.
 

Official Press Release

KOLEKCE SLUNEČNÍCH BRÝLÍ LOUIS VUITTON JARO/LÉTO 2014

20.3.2014

Úchvatné tvary a nenápadné atributy značky – to jsou dva hlavní rysy kolekce slunečních brýlí Louis Vuitton pro sezonu jaro/léto 2014. Nadčasovou tmavou želvovinu, která je pilířem této kolekce, doplňují zářivé barvy – fuchsiová a fialová u dámských modelů slunečních brýlí a zářivě modrá u pánských.

Official Press Release

SPIKY VALENTINE: ROMANTICKÝ DÁREK V ROCKOVÉM STYLU OD ZNAČKY LOUIS VUITTON

16.1.2014

Letošní valentýnská sezóna podle LV sebou přináší šperky harmonicky kombinující tři povrchové úpravy drahého kovu s moderními tvary. Kultovní vzor Damier dostává punkový vzhled díky ostnům a cvokům. Hrajte si a kombinujte třeba dva řetízky s přívěšky, různé prstýnky nebo náušnice.

Official Press Release

VALENTÝNSKÉ NOVINKY Z DÍLNY LOUIS VUITTON

8.1.2014

Dva nové modely kolekce Tambour Monogram představuje Louis Vuitton Horlogerie u příležitosti letošního Valentýna. Hodinky Tambour Monogram Valentine’s Day 2014 se motivem na perleťovém ciferníku s 11 diamantovými indexy inspirují kolekcí šperků Dentelle de Monogram.

Official Press Release

15. VÝROČÍ EDICE CESTOVNÍHO PRŮVODCE LOUIS VUITTON CITY GUIDE

3.1.2014

Průvodce City Guide již nyní existují pro patnáct nejzajímavějších měst světa: BEIJING, CAPE TOWN, HONG KONG, LONDON, LOS ANGELES, MEXICO CITY, MIAMI, MOSCOW, NEW YORK, PARIS, SÃO PAULO, SEOUL, SYDNEY, TOKYO, VENICE.

Official Press Release

SC BAG: LIMITOVANÁ EDICE KABELKY LOUIS VUITTON, KTEROU NAVRHLA SOFIA COPPOLA

9.12.2013

Sofia Coppola a Louis Vuitton společně připravili limitovanou edici SC Bag, vytvořenou exkluzivně pro pařížský obchodní dům Le Bon Marché Rive Gauche (neoblíbenější místo nákupů pro Sofii). Nyní bude mít premiéru i SC Bag v malé verzi (Small) a BB, v tmavě kobaltové barvě v provedení z teletiny s fuchsiově probarvenými lemy.

Official Press Release

NOVÁ KAMPAŇ LOUIS VUITTON L’INVITATION AU VOYAGE - VENICE

23.11.2013

L’Invitation au Voyage – Venice je druhá kapitola v příběhu z pera značky Louis Vuitton, která nás tentokrát zve do Benátek. Drama a fantazie se spojily a vytvořily alegorický příběh o cestování, který je výzvou pro všechny, aby vzali svůj osud do svých rukou.

Official Press Release

DÁMSKÁ KOLEKCE LOUIS VUITTON PRO SEZONU PODZIM / ZIMA 2013-14

28.8.2013

Tato sezonní kolekce se zaměřuje především na luxusní materiály a jejich dokonalé zpracování v duchu savoir-faire ateliérů značky Louis Vuitton.

Official Press Release

LOUIS VUITTON: PÁNSKÁ KOLEKCE PODZIM / ZIMA 2013-2014

25.8.2013

Kouzelná hora. Pro tuto sezonu zavítá muž-cestovatel, inspirace značky Louis Vuitton, fyzicky i metaforicky do kouzelných Himalájí, konkrétně do království Bhútán.

Official Press Release

LOUIS VUITTON PARNASSÉA: VZÁCNÝ DOTEK PAŘÍŽE

1.8.2013

Nová kolekce koženého zboží Louis Vuitton Parnasséa si z Parnasu, mytického sídla múz, vzala krásné tvary, dokonalé materiály a harmonii barev.

Official Press Release

SLUNEČNÍ BRÝLE LOUIS VUITTON SAVOIR FAIRE

11.6.2013

Ryté a následně malované emblémy značky diskrétně odkazují na kvítky Monogram, ozdobné nýty oživují tradici zámků na slavných kufrech Louis Vuitton a hra matných a lesklých ploch evokuje grafickou symetričnost šachovnicového vzoru Damier. Od plastových sedýlek na nosu po stranice, od můstku po klouby – síla spočívá v detailu.

Official Press Release

LOUIS VUITTON: CHIC ON THE BRIDGE, KAMPAŇ S KULTOVNÍ KABELKOU ALMA V HLAVNÍ ROLI

16.5.2013

‚Chic on the bridge‘ je reklamní slogan nové kampaně značky Louis Vuitton, v níž je hlavní hvězdou kultovní kabelka Alma, která vznikla v roce 1934.

Official Press Release

LOUIS VUITTON TRAVEL EPI

30.4.2013

Umění cestování v mnoha barvách s kultovním příručním kufrem Louis Vuitton Pégase.

Official Press Release

LOUIS VUITTON: DÁMSKÁ KOLEKCE READY-TO-WEAR PODZIM / ZIMA 2013-2014

6.4.2013

Podívejte se, jak bude vypadat sezóna podzim / zima v podání značky Louis Vuitton.
www.louisvuitton.com

Official Press Release

LOUIS VUITTON: KNIHA THE BIRTH OF MODERN LUXURY

22.2.2013

Aktualizované vydání knihy Louis Vuitton, The Birth of Modern Luxury v limitované edici mapuje historii značky od jejího založení v roce 1854 dodnes. Vyčerpávající pojednání nabízí jedinečný vhled do historie a inovace značky, která z cestování udělala jedno z „umění života“.

Official Press Release

LOUIS VUITTON: NOVÁ KOLEKCE JARO/LÉTO 2013

4.2.2013

Jedná se vůbec o první kolekci Louis Vuitton, kde byste marně hledali tradiční Monogram. Hvězdou je tentokrát Damier – různě velké čtverce v různých barvách a texturách, které propůjčují modelům a doplňkům přísně geometrický vzhled.

Official Press Release

KOLEKCE LOCKIT OD LOUIS VUITTON: ZAMKNĚTE SVOU LÁSKU

2.2.2013

Říká se, že když pár milenců zamkne zámek okolo zábradlí na mostě a hodí klíč do řeky, jejich láska vydrží navždy. První ‚milenecké‘ visací zámky se objevily na konci osmdesátých let v maďarské Pécsi, kde se tomuto rituálu dodnes oddávají mladé páry na kovaném zábradlí spojujícím mešitu s katedrálou. Od počátku 90.

Official Press Release

LOUIS VUITTON KOLEKCE CRUISE 2013

2.1.2013

Catherine Deneuve jako opálená plážová blondýna ve filmu Divoch, elegantní a kultivovaná ve filmu Indočína nebo jako Marilyn v Siréně od Mississippi, je modelem ženy pro kolekci Louis Vuitton Cruise pro sezónu 2013.