NEWS & ARTICLES

LE CHATON VYTÁHL DO BOJE PROTI VRÁSKÁM

ARTICLE BY

Mnoho z nás žen (ale i mužů) propadá tlaku společnosti a chce být stále mladá a absence vrásek nás udělá šťastnějšími, krásnějšími a zvýší nám sebevědomí. Jak ale s vráskami bojovat? Téměř každého hned napadne jedno známé slovo – BOTOX! Ale to je krátkodobé řešení, které je nutné často opakovat, existuji další jiné možnost, jak se zbavit vrásek a mít pleť svěží.
Žádáte-li tedy jinou, zdravější a trvalejší možnost, jak zastavit zrcadlo času nebo neoblíbené mimické vrásky na vašem obličeji, vyzkoušejte nové duo pečujících přípravků české kosmetické značky Le Chaton a zažijte bezpečnější alternativu uchování mladosti a krásy - Sérum s Argireline® a Fontaine 24h, které společně tvoří revoluční tandem v boji proti vráskám.

Pleťové Sérum s Argireline® s obsahem dvou vysoce účinných peptidů dokáže Vaši pleť oživit již za pouhých 15 dnů. Předchází vzniku vrásek a hluboké vrásky zmírňuje a neobsahuje žádné syntetické konzervanty ani barviva ani emulgátory. Použití je vhodné každý den na obličej a dekolt pod krém.
Emulze Fontaine 24h je lehká a dobře roztíratelná emulze s bohatým obsahem přírodních čerstvých buněk kiwi. Obsahuje také deriváty vitaminu E a C, vitamíny z kozích produktů, avokádový olej a extrakt ze zlaté chaluhy, který pomáhá chránit buňky před UV zářením. Regeneruje po celých 24 hodin, hydratuje a dlouhodobě chrání pleť před vlivem škodlivých látek z prostředí. Emulze je určena ženám 25+ pro intenzivní péči o pleť.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

LA CHEVRE
800191999
lachevre@lachevre.cz
Čím 97, Nový Knín

Firemní články

LE CHATON VYTÁHL DO BOJE PROTI VRÁSKÁM

4.3.2016

Mnoho z nás žen (ale i mužů) propadá tlaku společnosti a chce být stále mladá a absence vrásek nás udělá šťastnějšími, krásnějšími a zvýší nám sebevědomí. Jak ale s vráskami bojovat? Téměř každého hned napadne jedno známé slovo – BOTOX!

PLEŤOVÉ OMLAZUJÍCÍ SÉRUM PLATINE S OD LA CHEVRE S KOZÍM KOLOSTREM

30.10.2015

Seznamte se s prvním kosmetickým prostředkem na světě, který zpomaluje stárnutí pleti a urychluje obnovení pokožky. Jedinečná lehká emulze hydratuje, zpevňuje a chrání pleť před působením stresu.

PLEŤOVÁ MASKA PLATINE M OD LA CHEVRE PRO ANTI-AGING PÉČI

7.10.2015

Platine M od La Chevre je rozjasňující pleťová maska se zpevňujícím a antioxidačním efektem.
Použití pleťové masky je jedním z kroků anti-ageing péče, jejichž účinek se zvyšuje při masáži či automasáži.

Official Press Release

LA CHÈVRE - PLATINE S

4.3.2014

Bojujete s vráskami a předčasným stárnutím? Na trhu je celá řada rozličné kosmetiky, jež hlásá, že ona zaručeně dokáže zastavit čas. A ono nic, čas pádí dál a kalendář i občanka nemilosrdně říká, jaká je holá skutečnost.