Nejexkluzivnější kalifornská vína

20.7.2017

Francouzské vinice pravděpodobně stále evokují představu toho nejlepšího a nejluxusnějšího vína na světě. Pravdou je, že mnoho jiných oblastí produkuje dokonalá vína a americká Kalifornie mezi ně rozhodně patří. Málokdo si dovolí pochybovat o kalifornském vinařství.

Historie aukční síně Christie´s

18.7.2017

Když v prosinci roku 1766 uspořádal James Christie v Londýně první dražbu, málokdo mohl tušit, že i více než 250-ti letech bude aukční síň nesoucí jeho jméno stále aktivní a stane se navíc pravým symbolem tohoto byznysu.

V brněnské restauraci Signature dělají věci se smyslem a citem pro detail

12.7.2017

Restaurace Signature se nachází v brněnském hotelu Victory. Stojí zde pevně nohama na zemi, věří v poctivé věci, protože mají smysl. Do všeho, co v restauraci tvoří, vkládají lásku, cit, souznění a posouvají se stále dál, protože gastronomie je pro zaměstnance Signature bezedným hrncem inovací, pro něž jsou zapáleni.

V Praze se otevřel nový bar s hororovým prostředím

12.7.2017

Jedinečný podnik s názvem Prague Fear House, kde si návštěvníci mohou vychutnat barové prostředí plné hororových rekvizit, okořeněné v tomto případě navíc velkou dávkou nepopsatelně mrazivé energie, otevřel koncem března své brány. Vodičkova ulice č. 32 se tak stala novou oblíbenou adresou na pražské barové scéně.

NOE polo club nabízí kvalitní zázemí tohoto aristokratického sportu

11.7.2017

Koňské pólo je hra oblíbená v desítkách zemí po celém světě, v nichž fungují stovky klubů. Velmocí je v tomto sportu Argentina, za ní pak USA, Anglie, Čína a další. Pólo se vedle Anglie hraje i v dalších evropských zemích, včetně České republiky.

Cohiba Esplendidos, pravý kubánský longfiller v duchu nejlepších tradic

11.7.2017

Vlajkovou lodí značky Cohiba jsou doutníky Cohiba Esplendidos. Doutníky jsou zabaleny po 25 kusech v elegantní dřevěné krabici originálního designu Cohiba. Cohiba Esplendidos jsou jedny z prvních doutníků, které se staly inspirací dalším výrobcům.

Mejdan léta na golfovém hřišti v Hostivaři: statisíce létaly vzduchem

7.7.2017

Kdo čekal na zahajovací večírek tohoto léta, a nebyl v pátek 9. června v pražské Hostivaři, prohloupil. Kromě golfového turnaje plného profesionálů i známých tváří se po mole prošly nejen nádherné modelky, ale také slavné herečky a zpěvačky. Nechyběl ani hudební doprovod a na závěr večera došlo i na rozdávání tisíců na dobrou věc.

Mimořádný, elegantní a nezapomenutelný, takový byl Galavečer CZEch top 100

4.7.2017

Galavečer Czech Top 100 se konal ve Španělském sále Pražského hradu 21. června 2017. Dal by se shrnout slovy Velký večer velkých osobností, pro který byly prostory Španělského sálu, v němž se již od 17. století konaly významné akce, jako stvořeny.

NICK CAVE & THE BAD SEEDS v Praze 26. října odehrají svůj doposud největší samostatný koncert

3.7.2017

Jedni z nejuznávanějších koncertních umělců současnosti Nick Cave & The Bad Seeds budou na podzim koncertovat v pražské O2 areně. Tato informace je již nějaký čas známa. Nyní se pořadatelská agentura 10:15 Entertainment po dohodě s managementem kapely rozhodla navýšit diváckou kapacitu koncertu.

foto: Vojta Florian

1. den Metronome festivalu vrcholil Stingovým koncertem. V sobotu večer ho vystřídali Kasabian

30.6.2017

Svými největšími hity, skladbami z období Police nebo i repertoárem z aktuální řadovky 57th & 9th vrcholil páteční večer Metronome Festivalu Prague. Jeho druhý ročník nalákal do Prahy téměř 14 000 návštěvníků.

Večeře v krápníkové jeskyni TRITON Restaurantu je skutečnou romantikou

27.6.2017

Restaurace TRITON je takovým skrytým unikátem na Václavském náměstí. Pro každého je návštěva TRITONU nezapomenutelným zážitkem. No řekněte sami, kdy se Vám podaří povečeřet v krápníkové jeskyni?