Žofín bude 21. února hostit třetí ročník dobročinného plesu yourchance

20.1.2017

21. února od 19 hodin se bude v pražském Žofíně konat již třetí dobročinný ples yourchance o.p.s. Záštitu nad ním převzal starosta městské části Praha 1, Oldřich Lomecký. Výtěžek z plesu bude věnován ve prospěch projektů Začni správně a Finanční gramotnost do škol.

V Bílé krávě skutečně víte, co jíte a co pijete

20.1.2017

V Bílé krávě se přenesete do přátelské atmosféry francouzského venkova, přestože jste jen pár metrů od Václavského náměstí. To, co Vám chce restaurace zprostředkovat nejvíc, je radost a potěšení, kterou Francouzi pociťují z dobrého jídla.

Pivní degustační soutěž World Beer Idol 2017 již má své vítěze

19.1.2017

2. ročník pivní degustační soutěže World Beer Idol 2017 se uskutečnil první lednový víkend v rodinné atmosféře Zichoveckého pivovaru a Továrny Slaný. Celkovým vítězem se stal Imperial Russian Stout ze španělského pivovaru Cervezas Arriaca.

Restaurant Ungelt, Fish & Gourmet V SRDCI PRAHY

18.1.2017

Restaurant Ungelt se nachází v kouzelném dvoře Týn, jen pár kroků od Staroměstského náměstí. Nabízí zde to nejlepší ze středomořské i tradiční české kuchyně. K dobrému jídlu Vám nabídnou i vybrané víno z Francie, Čech a Moravy.

Limitovaná edice Selection Vintage: první vyzrálá káva od Nepressa

18.1.2017

Nespresso ve své nejnovější limitované edici SELECTION VINTAGE 2014 poprvé nabízí znalcům kávy možnost ochutnat vyzrálou kávu.

Legendární britský bluesman John Mayall se letos opět zastaví v pražském divadle Archa

18.1.2017

JOHN MAYALL, průkopník britské bluesové hudby, vystoupí 2. března tohoto roku v rámci svého turné Livin´& Lovin´The Blues 2017 v pražském Divadle Archa. Vstupenky na tohoto „Kmotra britského blues“ je možné zakoupit v předprodejní síti Ticketpro.

Legendární skotská kapela Nazareth se letos vrací do České republiky

17.1.2017

Nazareth, kteří se v Česku těší stále velké oblibě, se po úspěšných koncertech v květnu 2016 vracejí do ČR.

HAVANA CLUB PŘEDSTAVUJE SEDMILETÝ IKONICKÝ RUM V NOVÉM DESIGNU

17.1.2017

Havana Club 7 Años, legendární sedmiletý rum značky Havana Club s nezaměnitelnou kvalitou získanou tradičním výrobním procesem, přichází s novým designem. Pýcha mistrů výroby ikonických rumů, Havana Club 7 Años zapsal kubánský rum na mapu jako světového leadera v kategorii extra prémiových rumů.

Foto: Michal Hančovský

Balet ND zahájil nový rok 6. ledna projektem Ballet & Fashion propojujícím balet, módu a hudbu

16.1.2017

Speciální představení Ballet & Fashion 6. ledna na Nové scéně nabídlo retrospektivní módní přehlídku módní návrhářky Heleny Fejkové – výběr z kolekcí posledních pětadvaceti let.

Restaurace Rainer Maria Rilke vaří poctivou českou kuchyni s citem pro detail

13.1.2017

Restaurace Rainer Maria Rilke leží v samém srdci Prahy, v místech, která poskytla inspiraci tomuto slavnému romantickému básníkovi. V rušném a pulzujícím centru města představuje oázu klidu a gurmánských zážitků, kterou stojí za to objevit.