BOGNER CZECH REPUBLIC CUP 2017

24.5.2017

Milovníci golfového sportu, nadčasového oblečení a stylových doplňků se letos, během turnaje Bogner Czech Republic 2017, sešli na půdě Beroun Golf Resort. Za účasti Kláry Spilkové, jež společně s golfovou legendou a dlouhodobým partnerem značky Bogner, Bernhardem Langerem, reprezentuje značku Bogner již od jara 2015.

Love Dogs: pro děti, psy a budoucnost bez útulku

24.5.2017

Love Dogs je nadační fond založený na myšlence sounáležitosti a odpovědnosti člověka za životní prostředí a zvířata. V Love Dogs si přejí, aby byly děti vedeny k zodpovědnému přístupu ke zvířatům, aby pochopily, že pořízení si domácího mazlíčka je zavazuje a není spojeno pouze s vlastnictvím a hrou.

V královéhradecké restauraci Aquarium ochutnáte pravé Středomoří

23.5.2017

Restaurace Aquarium se nachází v Hradci Králové v Malšovicích. Je zaměřena na středomořskou kuchyni. V této moderní restauraci nabízí jak stálé menu, tak menu týdenní nebo Private menu, které zahrnuje Telecí tartare, Duo z křepelky, Citronový sorbet, Jelení hřbet sous-vide a Fondat z čokolády Callebaut.

Skvostné cuvée vyrábí rodinný podnik Cattier

18.5.2017

Máte-li rádi kvalitní šampaňské, kupte si to od rodinné firmy Cattier. Najdete ji ve vesnici Chigny-les-Roses, která se nachází ve francouzském regionu Montagne de Reims.
Historie tohoto vinařství se datuje již o roku 1763, avšak pod svým jménem produkuje šampaňské od roku 1918.

Benefice TOMÁŠE KLUSE přinesla téměř 180 000 Kč na pomoc obětem domácího násilí

16.5.2017

Písničkář, textař a skladatel Tomáš Klus byl hlavní hvězdou slavnostního večera k 20. výročí centra ACORUS. Tento jedinečný koncert plný improvizace, který se uskutečnil 3. května 2017 ve zcela vyprodané Pražské křižovatce, vynesl téměř 180 000 Kč.

Brněnský Forhaus: profesionální gastronomie a posezení v přátelské atmosféře

16.5.2017

Restaurace a wine bar Forhaus najdete v Brně v ulici Pekařská. Stvořili v ní pro Vás gastronomický koncept, který odkazuje na historii našeho národa, jenž se prolíná s moderní přípravou pokrmů. Restaurace navazuje na ono dlouhé období propojení mnoha národů a kultur, které tvoří jakousi směs našich tradic a kořenů.

23. ročník slavnostního vyhlášení výsledků nejvýznamnějších firem ČR CZECH TOP 100 se blíží

12.5.2017

Stalo se již tradicí, že slavnostní vyhlášení výsledků žebříčku 100 nejvýznamnějších firem České republiky je spojeno s exkluzivní společenskou událostí, která je místem setkání významných osobností české ekonomiky.

Květnový mezinárodní víkend žen přivítá dvě špičky world music: Värttinä a BraAgas

11.5.2017

V rámci seriálu koncertů s názvem Mezinárodní víkend žen, který již několik let pořádá agentura Liver Music, navštíví Českou Republiku finská folková skupina Värttinä. Jako support vystoupí česká, několikrát oceněná skupina BraAgas.

Ital v kuchyni panuje v restauraci MANÚ Risto & Lounge

11.5.2017

Mediálně známý kuchař Emanuel Ridi si v centru Prahy otevřel v lednu loňského roku novou restauraci. Pojmenoval ji MANÚ Risto & Lounge. Malý ostrůvek na levém břehu Vltavy skrývá tajemství receptů středomořské kuchyně a italských vín ze všech významných oblastí od jižního Tyrolska až po Sicílii.

Davidoff Royal Release je výjimečný doutník pro výjimečnou příležitost!

9.5.2017

Značka Davidoff vyrábí tabákové výrobky a příslušenství. Její země původu je Švýcarsko. Založil ji Zino Davidoff, kyjevský Žid, jehož rodina sem emigrovala. Společnost vedl až do své smrti roku 1994. Po ní převzala značku firma Max Oettiger, která byla jednou z prvních, jež dovážely kubánské doutníky do Evropy.