Rougette, vypečená dobrota pro každou příležitost

21.3.2017

Rougette je jemně vyzrálý sýr, který je speciálně vyroben pro rozpékání. Je tou pravou delikatesou, která se hodí jak pro posezení s přáteli, tak pro romantickou večeři s Vaší polovičkou.

Pretty Yende

Smetanovu síň Obecního domu rozezní koncem dubna skvostná sopranistka Pretty Yende

21.3.2017

20. dubna vystoupí ve Smetanově síni Obecního domu jihoafrická sopranistka Pretty Yende. Doprovázet ji bude zlínská Filharmonie Bohuslava Martinů pod vedením dirigenta Christophera Franklina. Pretty Prahu již jednou navštívila, a to roku 2014. Její vystoupení a pěvecký um byly oslavovány na mnoha frontách.

Kulinářský zážitek s atmosférou Malé Strany a Karlova mostu naleznete v restauraci Pod Věží

21.3.2017

Restauraci Pod Věží byste našli kde jinde, než na Malé Straně, přímo u Karlova mostu. Svůj název dostala proto, že leží nenápadně skryta ve stínu Malostranské mostecké věže.

Kobe je místo, kde se rodí pravé umění gastronomie

14.3.2017

Kobe restaurant na Václavském náměstí je součástí sítě Sushi Noodles, která provozuje v České republice několik restaurací. Kobe byste ještě kromě Václavského náměstí našli v OC Chodov, na Andělu a v Bratislavě.

Kubánský rum Havana Club Añejo Especial má výraznou chuť s náznakem vanilky a karamelu

13.3.2017

Věděli jste o tom, že není rum jako rum? Dost možná si v baru dopřáváte skleničku s pocitem, že jste vybrali dobře, ovšem nemusí to být tak úplně pravda. Jak ale poznat ten pravý, který si na rum jenom nehraje?

Mississippi Heat vystoupí 28. března v Lucerna Music Baru

9.3.2017

V závěru března tohoto roku se v pražském Lucerna Music Baru představí Mississippi Heat. Přivezou s sebou tradiční blues s jedinečným zvukem. Jako předkapela vystoupí česká formace Bobby and his Houdaphone.

Alcron

Praha se pyšní 3 restauracemi s michelinskou hvězdou a 7 s oceněním Bib Gourmand

9.3.2017

Průvoce Michelin odhalil letošní ocenění za jedinečné kulinářské přínosy. V České republice byly michelinskou hvězdou vyznamenány hned tři restaurace. Jedná se o restaurace Alcron, La Degustation Bohême Bourgeoise a Field. Rozdávalo se také ocenění Bib Gourmand, jež letos obdrželo celkem sedm restaurací.

V restauraci Mirellie jsou čerstvé suroviny samozřejmostí

8.3.2017

Restauraci Mirellie najdete v samém srdci pražských Dejvic. Již po příchodu do ní na Vás dýchne její rodinná atmosféra. Je vidno, že její zaměstnance práce baví. Milují ji a zaleží jim na tom, aby byl každý host spokojen. Pokud jste v restauraci ještě nebyli, je čas to napravit.

Prague Candy Festival je určen milovníkům sladkého ve všech podobách

7.3.2017

Prague candy festival je unikátní akcí pro ty, kteří milují sladké. Letos v dubnu se bude konat v pořadí druhý ročník.

Zahájení plesu se zhostil taneční pár Michal Kladrubský a Helena Březinová

3. dobročinný ples yourchance podpořil projekty Začni správně a Finanční gramotnost do škol

6.3.2017

Již potřetí uspořádala obecně prospěšná společnost yourchance dobročinný ples. Účastnila se ho řada významných dárců, kteří společnost dlouhodobě podporují, podnikatelé, zástupci médií a kulturní scény. Moderování plesu konaného pod záštitou starosty MČ Praha 1 Ing. Oldřicha Lomeckého se ujal populární český herec a moderátor Jan Čenský.

U Modré kachničky se postarají o to, abyste se cítili královsky

3.3.2017

Restaurace U Modré kachničky byste našli v Praze dvě. Ta jedna se nachází v ulici Nebovidská, ta druhá, které věnujeme dnešní článek, v ulici Michalská na Starém Městě.