NEWS & ARTICLES

MARKS & SPENCER NOVÝ SMÍCHOV NABÍZÍ VÍCE ČERSTVÝCH POTRAVIN

ARTICLE BY

Po vánočním a silvestrovském hodování si naše tělo zaslouží trochu regenrace a odlehčení. Chcete-li udělat něco pro své zdraví, volte čerstvé a jednoduché potraviny vytříbených chutí. V potravinách Marks & Spencer najdete lehké a čerstvé po

Ovocné smoothies jsou nabité vitamíny a můžete si zvolit z několika druhů a kombinací podle vaší chuti. Čerstvé maso tu najdete jen ve vysoké kvalitě. Holdujete-li rybám, vyzkoušet můžete lochmuirského lososa. Kromě výtečné chuti je doslova nabitý omega-3 mastnými kyselinami, které mají blahodárný vliv na zdraví.

V Marks & Spencer na Novém Smíchově rozšířili minulý týden nabídku čerstvých a chlazených potravin o 100 položek. Najdete zde to samé zboží jako na Václavském náměstí a v Palladiu. Pojdte se inspirovat do Marks & Spencer a pochutnejte si zdravě.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

MARKS & SPENCER
224237503
melantrich.store@marks-and-spenc
Václavské nám. 36, Praha

Firemní články

LETOS V LÉTĚ OSLAVUJE MARKS & SPENCER SVÝMI DOBROTAMI TO NEJLEPŠÍ Z AMERIKY

21.6.2016

Experti M&S procestovali celou Střední a Jižní Ameriku i jižní státy USA, navštěvovali lokální stánky s jídlem, restaurace i pop-up restaurace a ochutnávali poslední trendy v jídle a místní tradiční pokrmy, aby se zrodila dosud nejvíce strhující letní limitovaná řada M&S.

NOVÁ SPOLUPRÁCE MEZI ALEX CHUNG A MARKS & SPENCER

11.2.2016

Archive by Alexa spojuje módní ikonu britského stylu Alexu Chung a dlouholetou ikonu britské high street, Marks & Spencer.
Zapátrali jsme v rozsáhlém archivu M&S v britském Leedsu, využili jsme citu pro módu krásné Alexy Chung a spolu s návrhářským týmem M&S jsme se vydali na cestu znovuobjevení.

MARKS & SPENCER NOVÝ SMÍCHOV NABÍZÍ VÍCE ČERSTVÝCH POTRAVIN

19.1.2016

Po vánočním a silvestrovském hodování si naše tělo zaslouží trochu regenrace a odlehčení. Chcete-li udělat něco pro své zdraví, volte čerstvé a jednoduché potraviny vytříbených chutí. V potravinách Marks & Spencer najdete lehké a čerstvé po

INSPIRACI NA VALENTÝNA NEJDETE V MARKS & SPENCER

12.1.2016

V MARKS & SPENCER najdete tento rok opět spoustu zajímavých produktů jako stvořených pro obdarování vaší milované ženy.

VÁNOČNÍ BALÍČKY OD MARKS & SPENCER

17.12.2015

Sháníte-li univerzální dárek pod stromeček, podívejte se na gurmánské balíčky od MARKS & SPENCER plné dobrého jídla a pití. Vybírat můžete z 5 různých druhů a uzpůsobit tak dárek podle toho, jestli je pro milovníka britských dobrot, luxusních delikates anebo dlouhých snídaní v posteli.

SVĚTOVÉ CHUTĚ PŘINÁŠÍ NOVÁ CHLAZENÁ ŘADA MARKS & SPENCER

27.10.2015

Pokud se vám stýská po letní dovolené, kterou jste strávili zrovna třeba ve Španělsku nebo v Maroku, Marks & Spencer vám udělá radost.

MARKS & SPENCER NABÍZÍ RYBY POUZE Z UDRŽITELNÉHO CHOVU

19.8.2015

Potraviny Marks & Spencer se vyznačují vysokou kvalitou a vynikající chutí. Proto jsou tak oblíbené mezi všemi gurmány. V sekci trvanlivých potravin se nachází bílé maso z kraba nebo divokého červeného lososa z Aljašky.

Official Press Release

LUXUSNÍ NOČNÍ PRÁDLO OD MARKS & SPENCER

15.5.2015

Rosie Huntinhton-Whteley není pouze krásná modelka, ale také módní návrhářka. Exkluzivně pro Marks & Spencer navrhla půvabnou letní kolekci nočního prádla - NIGHTWEAR ROSIE FOR AUTOGRAPH . V ní se každá žena bude cítit krásná a svůdná.

Official Press Release

MARKS & SPENCER A JEHO VELIKONOČNÍ SLADKOSTI

23.3.2015

Velikonoce patří k těm nejvýznamnějším svátkům v roce. Tyto tradiční svátky již dávno překročily svůj náboženský rozměr a většina z nás je slaví převážně pro děti.

Official Press Release

ŠÉFKUCHAŘ Z GOURMET ACADEMY A FOODBLOGERKA Z FOODLOVER.CZ PŘEDSTAVUJÍ VIDEORECEPTY MARKS & SPENCER

24.2.2015

Pro všechny milovníky kvalitních potravin a vaření MARKS & SPENCER uchystal opravdovou lahůdku, která má podnítit zákazníky po celém světě k inspiraci a zkoušení nových chutí i kreativnímu vaření.

Official Press Release

UŽIJTE SI SVÁTEK LÁSKY S VALENTÝNSKOU KOLEKCÍ MARKS & SPENCER

23.1.2015

Marks & Spencer i pro letošního Valentýna přichystal to nejkrásnější, co by mohlo potěšit každou zamilovanou duši.

Official Press Release

UŽIJTE SI STRAŠIDELNÝ HALLOWEEN S DOBROTAMI MARKS & SPENCER

28.10.2014

S podzimním časem dozrávají nejen dýně a další dobroty, ale přichází i čas Dušiček a čím dál známějšího Halloweenu. Ten je sice ponejvíce spojován se Spojenými státy americkými, ve skutečnosti však jde o ryze evropský svátek, který se nejprve z Říma dostal do Irska a odtud pak do celého světa.

Official Press Release

JAK SE DĚLALA REKLAMA DŘÍVE NEJEN U MARKS & SPENCER

12.9.2014

Marks & Spencer pořádá v Tančícím domě výstavu starých vizuálů se jménem „Jak se dělala reklama dříve“.

Official Press Release

MARKS&SPENCER A JEHO TIPY KE DNI MATEK

6.5.2014

Nezapomeňte na letošní svátek všech maminek. Letošní oslava spadá zrovna na neděli 11. května. Marks & Spencer pro všechny maminky nachystala speciální luxusní kolekci pralinek a sušenek. Tyto výtečné dobroty jsou prodávány v dárkových balíčcích. Všechny pralinky i sušenky mají zcela originální příchutě. 

Official Press Release

MARKS & SPENCER PŘEDSTAVUJE DALŠÍ VELKÉ DÁMY BRITÁNIE NA JARO / LÉTO ‘14

3.4.2014

I tuto sezónu odhalil Marks & Spencer v rámci reklamní kampaně na jaro/léto dámskou řadu nazvanou Leading Ladies (Velké dámy).
 
 

Official Press Release

BRITSKÉ VÁNOCE V MARKS & SPENCER

19.11.2013

Každý rok před Vánocemi se prodejny Marks & Specer promění v místo výběru nejkrásnějších dárků pro blízké. Mnozí si už také zvykli, že tu kromě skvělého oblečení, originálních dárků i lahodných dobrot najdou i ty nejkrásnější zdobené dekorace pro dotažení atmosféry svátků k dokonalosti.

Official Press Release

MARKS & SPENCER SPOUŠTÍ KAMPAŇ NA PODPORU UNICEF

23.10.2013

Marks & Spencer (M&S) v rámci kampaně “AŽ VYROSTU” zve děti, aby sdílely své sny a touhy o budoucnosti. Cílem kampaně je zvýšit povědomí o partnerství M&S s UNICEF, největší světovou organizací na pomoc a podporu dětí. Za každý dětský sdílený sen ve vlajkové prodejně v OC Chodov daruje Marks & Spencer UNICEFu 1$.

Official Press Release

MARKS & SPENCER PŘEDSTAVUJE VELKÉ DÁMY VELKÉ BRITÁNIE

18.9.2013

Kampaň s podtitulem "Poznejte velké dámy Británie" poběží exkluzivně ve vlajkové prodejně M&S Melantrich od 26. září po dobu dvou týdnů. Představí zákaznicím velké ženské osobnosti Velké Británie z různého prostředí a profesí.

Official Press Release

DĚLÁME SPRÁVNOU VĚC: KVĚTNOVÁ CHARITATIVNÍ AKCE MARKS & SPENCER A DIALOG JESSENIUS O.P.S.

21.5.2013

Květnový projekt ‚Děláme správnou věc‘ zaměřil M&S spolu s Dialog Jessenius na podporu žen s rakovinou prsu, která postihuje stále více žen ve věku od 20 do 40 let. Až v 90 % včas podchycených případů lze přitom pacientku vyléčit, prevence je tedy nesmírně důležitá.

Official Press Release

FAIRTRADE PRODUKTY V MARKS & SPENCER

21.2.2013

Marks & Spencer je už dlouhou dobu pyšný na své produkty označené logem Fairtrade. Pokud si koupíte výrobek s tímto logem, můžete si být jisti, že jeho pěstitel z rozvojové země dostane spravedlivě zaplaceno.

Official Press Release

VALENTÝNSKÁ INSPIRACE NA DÁRKY OD MARKS & SPENCER

23.1.2013

V Marks & Spencer najdete zamilované dárky i perfektní šaty na valentýnskou večeři. Přijďte si vybrat ze široké valentýnské nabídky, připravené právě pro nejromantičtější den v roce.