MAZLíčCI

Sofistikované produkty pro psa nabízí Cloud 7

28.12.2016

V roce 2011 v Berlíně vznikla značka Cloud 7. Založila ji Petra Jungebluth, která má za sebou úspěšnou kariéru v módním světě. Pracovala pro takové značky jako Strenesse, Liz Claiborne nebo Tommy Hilfiger. Jako milovnice psů a módy se proto rozhodla založit a rozvíjet svoji vlastní značku.

Play More, první výstava pro psy

7.9.2016

Pro naše čtyřnohé kamarády je určena výstava Play More. I když to zní možná neuvěřitelně, je to tak. S nápadem a později i realizací výstavy přišel britský designér Dominic Wilcox. Díky němu tak Londýn rozšiřuje svoji nabídku jedinečných kulturních akcí.

Kitticraft vyrábí designový nábytek pro sofistikované kočky

26.7.2016

Kitticraft je jihoafrickou společností vyrábějící nábytek pro kočky, která byla založena roku 2011. Historie Kitticraft začala poté, co si její návrháři adoptovali habešská koťata od renomovaného chovatele, ale nemohli najít nábytek, který by byl vhodný pro tak sofistikovaná zvířata.

Hunter - léto v námořnickém stylu, na dovolené i doma u krbu

30.6.2016

Německá značka Hunter představila nové kolekce luxusních produktů pro psy a kočky. Letošní léto ponese ve znamení námořnického stylu. Ať už budeme doma nebo na cestách, s produkty Hunter nemusíte nijak slevovat z nejvyšších nároků na pohodlí a perfektní péči.

Sladké sny Vašeho mazlíčka v pelíškách Petbed

8.6.2016

Pelíšky pro psy Petbed patří k těm nejlepším, které jsou u nás na trhu k dostání. Jedná se o kombinaci funkčnosti, elegance a luxusu. Tento precizně vyrobený nábytek se stane oblíbeným místem Vašeho psa a přirozenou součástí Vašeho domova. Můžete si vybrat mezi několika druhy.

KRMIVO BRIT MÁ ZDRAVÉ KRMENÍ PRO VAŠI KOČKU

2.6.2016

Kočka se stala v dnešní době miláčkem mnoha rodin. Samozřejmě že chcete svému zvířecímu miláčkovi dopřát to nejlepší a tak nakupujete kočičí záchod, škrabadlo, pelíšky a všelijaké pamlsky. Ale zamysleli jste se někdy, co je pro vaši kočku zdravé? Víte které krmivo, je to správné pro zažívání vaší kočky?

Subscribe to RSS - Mazlíčci