MAZLíčCI

I Váš mazlíček si zaslouží styl a luxus od LazyBonezz

23.6.2017

LazyBonezz je značka, kterou založily matka s dcerou. Inspirací jim byla láska ke zvířatům. Protože bydlí v New Yorku, z jejich produktů vyzařuje chladná, avšak moderní atmosféra města. Myšlenka založit Lazy Bonezz přišla po vyčerpávajícím hledání pelíšku pro jejich mazlíčky.

Sofistikované produkty pro psa nabízí Cloud 7

28.12.2016

V roce 2011 v Berlíně vznikla značka Cloud 7. Založila ji Petra Jungebluth, která má za sebou úspěšnou kariéru v módním světě. Pracovala pro takové značky jako Strenesse, Liz Claiborne nebo Tommy Hilfiger. Jako milovnice psů a módy se proto rozhodla založit a rozvíjet svoji vlastní značku.

Play More, první výstava pro psy

7.9.2016

Pro naše čtyřnohé kamarády je určena výstava Play More. I když to zní možná neuvěřitelně, je to tak. S nápadem a později i realizací výstavy přišel britský designér Dominic Wilcox. Díky němu tak Londýn rozšiřuje svoji nabídku jedinečných kulturních akcí.

Kitticraft vyrábí designový nábytek pro sofistikované kočky

26.7.2016

Kitticraft je jihoafrickou společností vyrábějící nábytek pro kočky, která byla založena roku 2011. Historie Kitticraft začala poté, co si její návrháři adoptovali habešská koťata od renomovaného chovatele, ale nemohli najít nábytek, který by byl vhodný pro tak sofistikovaná zvířata.

Subscribe to RSS - Mazlíčci