MóDA

Od května si můžete nakoupit v nově otevřeném pražském butiku Marella

12.6.2017

V pátek 5. května byl v pražské Železné ulici č. p. 22 otevřen butik Marella. Toho dne byly představeny nové modely kolekce jaro/léto 2017. Značka Marella je součástí italského holdingu Max Mara Fashion Group. První značková kolekce vyšla již před 44 lety, ale samostatná značka byla založena až o něco později – roku 1988.

Goldbergh představuje svoji novou fitness kolekci

9.6.2017

Když se dá dohromady dvacet let zkušeností s prodejem a dvacet let zkušeností s designem, úspěch je zaručen. Nejinak tomu bylo i u značky Goldberg. Na počátku roku 2010 se se Sandra Peet a Lieke van en Berg rozhodly spojit síly a založit novou značku.

Do Prahy zamířil Alexander McQueen!

5.6.2017

Společnost Luxury Brand Management zpečetila svůj další úspěch v oblasti top fashion, a do Prahy přivezla synonymum moderní britské „couture“ – značku Alexander McQueen. Ta je již nyní dostupná v Pařížské 17 Concept Store v podobě dámské linie, a v butiku The Brands v podobě pánské linie.

Balenciaga jaro/ léto 2017 – dámská kolekce

29.5.2017

Kolekce Balenciaga jaro/ léto2017 vás zavede pod povrch zkoumání intimního vztahu mezi couture a fetišismem. Představuje až obsedantní zájem dosáhnout určitého střihu. Promítají se zde náměty a pocity vycházejících ze specifických tkanin, jež se dotýkají ženské kůže, až po nepřímou vazbu návrhářů a žen.

Dior na mezinárodním festivalu v Cannes

26.5.2017

Mezinárodní filmový festival v Cannes je událostí té nejvyšší společenské důležitosti. Není proto divu, že jeho účastnice a účastníci velmi často sahají po modelech a líčení od módního domu Dior.

Subscribe to RSS - Móda