MóDA

COS PŘEDSTAVUJE KOLEKCI PODZIM/ZIMA 2017

16.8.2017

Kolekce rozvíjí dva klíčové směry této sezóny: nové proporce a jemnou krejčovinu inspirovanou architektonickými liniemi, a experimenty s geometrickým řasením a bohatou strukturou nabízející nové pojetí klasických kousků.

John Lobb: britský výrobce zejména pánské luxusní obuvi

11.8.2017

John Lobb vyrábí kvalitní pánské boty více než 150 let. Společnost byla založena v Londýně v roce 1866, v roce 1902 otevřela svůj první obchod v Paříži. Do 80. let minulého století firma fungovala pouze na základě zakázkové výroby, avšak od roku 1976 patří značka pod Hermès Group, která se stará o francouzský trh a ready-to-wear kolekce.

Snová ready-to-wear kolekce Zuhaira Murada pro podzim a zimu 2017

8.8.2017

Zuhair Murad podzim a zima 2017-2018 ready-to-wear kolekce přináší spoustu modelů, které jsou ideální pro mnoho různých příležitostí. Roztomilé šaty, dlouhé večerní, glamour svršky, ve kterých rozhodně budete vidět. Každý model je neuvěřitelně zpracován, jak jsme tomu u Murada zvyklí.

Kolekce ready-to-wear mladého J. Andersona se nese v duchu fantasy

4.8.2017

Kolekce ready-to-wear pro podzim a zimu 2017/2018 se nese v duchu experimentu, což je pro Andersonovy kolekce obvyklé, ale přesto jde „mimo jeho normu“. Kolekce je plna topů, které jsou zdobeny stříbrnými pásy, kapsami a záhyby. Sukně jsou zdobené pštrosí peřím a mají asymetrický střih.

Missoni: uvolněné kousky s bohémským vzhledem

28.7.2017

Značka Missoni se proslavila svými pestrými pletenými vzory, jako jsou pruhy, geometrické vzory nebo abstraktní florální motivy. Pro své modely používá Missoni různé látky, například vlnu, bavlnu, plátno nebo hedvábí, aby vytvářela luxusně uvolněné kousky s bohémským vzhledem.

Ray Ban – styl i kvalita

17.7.2017

Historie značky Ray Ban se začala psát ve druhé polovině třicátých let, kdy se s potřebou speciálních brýlí přihlásili piloti amerického letectva. Dnes již legendární model Ray Ban Aviator se stal jedním ze symbolů druhé světové války, neboť např. ke Generálu MacArthurovi patřily tyto brýle stejně neodmyslitelně jako jeho dýmka.

Subscribe to RSS - Móda