MóDA

Módní trendy versus OCTO CODES...aneb Následuj svou duši

19.4.2017

Doba je příznivá. Kampaně vyhlášených značek hlásají: Buď svá! Ukaž své pravé já! Výběr je tak rozmanitý. Od sportovních, romanticky pastelových, sofistikovaně uhlazených, hravých etno či dravě rebelských modelů, po metalicky hvězdnou záplavu luxusu.
Jak ale vybrat to, co nám opravdu sedí? Chce to nějaký klíč...

Jarně naladěná kolekce „simpliCITY“ značky JAROSLAVA

18.4.2017

Značka JAROSLAVA představila v posledním březnovém týdnu novou kolekci jaro/léto s názvem “simpliCITY." Na molu v zaplněném Mramorovém pražské Lucerny zazářily herečka a modelka Kateřina Kornová a šansoniérka Renata Drössler, které s grácií potvrdily záměr návrhářky Jaroslavy Procházkové, že stejné modely mohou nosit jak dámy středního věku, tak

Louis Vuitton: kolekce America’s Cup 2017

12.4.2017

Pro letošní jaro připravila značka Louis Vuitton jako oslavu 35. ročníku závodu America’s Cup kolekci lifestyle produktů pro muže. Finále jachtařského seriálu America’s Cup se bude konat v polovině června na Bermudách.

Vogue Eyewear představuje novou kampaň

3.4.2017

Vogue Eyewear přichází s novou kampaní, kterou představil světu v březnu. Kampaň #ShowYourVogue promlouvá k mladým zvídavým ženám, které jsou přesvědčené, že krása je víc než jen fyzický vzhled.

Stefanel Spring/Summer 2017: Pastelky patří do šatníku

31.3.2017

… tyto barvičky totiž ovládly s přehledem přehlídková mola, a pokud nejste vyznavačka fitness stylu, který si žádá neonové barvičky, měla byste sáhnout po střídmějších odstínech pro váš šatník. Kolekce v pastelových barvách jsou navíc ucelené, snadno kombinovatelné, dívčí a přitom sexy. Jaký styl si zvolíte vy?

KARL LAGERFELD: Znovuzrozený pařížský půvab

20.3.2017

Paříž byla vždy svá. Originální, nepřehlédnutelná, živoucí. Ve dne i v noci, kdy se mění v město světel. Postranní uličky v tu chvíli možná ztichnou, ale život na širokých bulvárech v čele s Champs-Élysées neskomírá nikdy.

Subscribe to RSS - Móda