O elektrokolech Rayvolt a jejich zakladateli Matu Rauzierovi

24.7.2017

Díky záběru od fotografování po elektrokola má Mat velmi atypický background ... Narodil se ve Francii, v 18 letech utekl do Kalifornie a začal pracovat jako asistent fotografa. Učil se web designu, programování, studoval architekturu a stal se designérem katamaránů. Založil vlastní firmu eXXite a začal vyrábět surfová prkna.

Emirates Suites – cestování pro náročné

19.7.2017

Po dlouhou dobu byla letecká doprava symbolem luxusu a života na vysoké úrovni. Mohlo by se zdát, že v dnešní době, kdy se létání stalo běžnou součástí našich životů, se z něj luxus již zcela vytratil. V mnoha případech tomu tak jistě je, neplatí to ale zcela. I dnes lze létat tak, že sama cesta se stane cílem.

První létající automobily ze Slovenska jsou k prodeji

13.7.2017

Slovenská firma AeroMobil v květnu na výstavě Top Marques v Monaku představila své první létající auto. Příznivci této inovace se mohou těšit, protože do prodeje půjde již tento rok. První verze létajícího auta vznikala v AeroMobilu již roku 1990. Teprve o 14 let později ukázala světu verzi 2,5, z níž nová, třetí evoluce vychází.

Rakouské letadlo Embraer OE-LWL bylo pokřtěno na „Město Praha“

12.7.2017

Austrian Airlines a Prague City Tourism pokřtili letoun Embraer s registrační značkou OE-LWL na „Město Praha“. Letadlo zároveň nese logo Prague City Tourism a bude propagovat město na více než 60 letištích v Evropě, od Švédska po Řecko a z Ruska až do Velké Británie.

Luxusní požitek z výletní plavby poskytnou nové lodě Ritz-Carlton

10.7.2017

Nevlastníte-li svoji jachtu a přesto si chcete dopřát luxusní výletní plavbu na moři, budete mít jistě radost z toho, že společnost Ritz-Carlton připravuje plovoucí butikový hotel.

Jaguar Project 8: extrémně výkonný sportovní sedan XE

4.7.2017

Oddělení Special Vehicle Operations (SVO) společnosti Jaguar Land Rover představilo extrémně výkonný sportovní sedan XE SV Project 8 s výkonem 600 koní. Project 8 je druhou sběratelskou edicí z dílny SVO. Ta následuje po úspěšném modelu F-TYPE Project 7 uvedeném v roce 2014. Jde o čtyřdveřový sedan s výkonem supersportu.

Jedna z nejvýraznějších jachet všech dob: Wallypower 118

30.6.2017

Luxusní motorová jachta Wallypower 118 byla postavena v roce 2002 v italské loděnici Rodriquez Intermarine. Měří 36 metrů a pojme až šest osob na nocleh.

V Itálii proběhla prestižní přehlídka aut Concorso d’Eleganza Villa d’Este

22.6.2017

Na břehu jezera Como v malebném městečku Cernobbio se každý rok koná proslulá přehlídka těch nejluxusnějších značek automobilového průmyslu. I letos zde nechyběla jména jako Bugatti, Duesenberg, Voisin, Maserati, Lancia nebo Pininfarina, a i letos se přehlídka nesla v duchu vytříbeného stylu a elegance.

Luxusní SUV, Bentley Bentayga Mulliner, osloví ty nejnáročnější zákazníky

16.6.2017

Oddělení Bentley pro zakázkové úpravy, Mulliner, propůjčilo své řemeslné umění vozu Bentayga ověnčenému mnoha oceněními a vytvořilo nový model této vlajkové lodi, kterým nastavuje ještě vyšší standardy luxusu v automobilovém průmyslu.

Lídrem v odvětví lehkých sportovních letadel je Czech Sport Aircraft

9.6.2017

Společnost Czech Sport Aircraft vznikla v roce 2009. Svým vznikem navázala na dlouholetou tradici letectví v Kunovicích. Hlavními produkty kunovické firmy jsou letouny PS-28 Cruiser a SportCruiser. Jedná se o letadla, která mají stejný design, výkon i letové vlastnosti, odlišné jsou ale typem certifikace a uplatněním na trhu.

Volvo XC60 má za sebou českou premiéru

1.6.2017

Společnost Volvo Car Czech Republic, s. r. o., generální importér vozů značky Volvo, odhalila v pražské Galerii Mánes nejmladšího člena rodiny švédské automobilky – Volvo XC60.