BENTLEY PŘEDSTAVUJE NEJLUXUSNĚJŠÍ SUV - BENTAYGA MULLINER

20.3.2017

Společnost Bentley Motors nedávno oznámila uvedení nového modelu Bentayga Mulliner: nejluxusnějšího SUV. Oddělení Bentley pro zakázkové úpravy, Mulliner, propůjčilo své řemeslné umění vozu Bentayga ověnčenému mnoha oceněními a vytvořilo nový model této vlajkové lodi, kterým nastavuje ještě vyšší standardy luxusu v automobilovém průmyslu.

Mercedes AMG slaví 50 let vrcholnou nabídkou svých vozů

14.3.2017

V roce 2017 oslaví značka kulaté narozeniny. Z toho důvodu se letošní rok ponese v duchu oslav padesáti let vrcholné nabídky vozů Mercedes-Benz…Hold sportovní legendě 300 SL je vzdáván novou AMG maskou ve stylu „Panamericana“. Kromě ní se modely AMG GT chlubí novým přírůstkem – AMG GT C roadster a kupé.

V průběhu letošního roku dorazí první luxusní limuzíny Kortež k Putinovi

6.3.2017

Letošního roku bude první várka limuzín pro Putina převezena do garáže zvláštního určení. V průběhu roku 2016 absolvovala limuzína zkoušky na cestách s různým povrchem. Během nich musel vůz s názvem Kortež najezdit 100 000 kilometrů.

Luxus a dokonalou relaxaci najdete při plavbě na největší lodi světa – Harmony of the Seas

6.3.2017

Pokud si potrpíte na luxus a milujete plavbu po moři, objednejte si dovolenou na největší výletní lodi světa. Poprvé tento kolos s příznačným názvem Harmony of the Seas vyplul v polovině loňského roku. Jedná se o nejnovější loď třídy Oasis. Loď měří 362 metrů na délku a 65 metrů na šířku.

INVELT PŘEDSTAVIL SEDMOU GENERACI BMW ŘADY 5 G30

2.3.2017

Společnost Invelt představila ve svých showroomech v Praze a Plzni nový model světově nejúspěšnějšího manažerského sedanu BMW řady 5 G30. První BMW této řady představil výrobce z Bavorska již před více než čtyřiceti lety. Od svého vzniku bylo prodáno více než 7,9 milionu těchto vozů.

Čínský konkurent Airbusu a Boeingu vzlétne již v první půlce letošního roku

24.2.2017

Několik let se první let čínského dopravního letadla C919 (kvůli problémům při výrobě) odsouval, až se snad konečně v první polovině tohoto roku uskuteční. Čínská státní média nedávno uvedla, že má všechny velké testy hotové.

Co nového u Aston Martin? Výroba limitované série i prodloužení spolupráce s Red Bull Racing

21.2.2017

V prosinci Aston Martin Work oznámil, že bude pokračovat v projektu DB4 GT. Věhlasná automobilka vyrobí speciální edici tohoto kupé, která bude čítat pouhých 25 kusů. Edice dostane VIN kódy, jež budou navazovat na jedinečných 75 exemplářů, které byly vyrobeny mezi lety 1959 až 1963.

Rok 2016 byl pro Rolls-Royce druhým nejúspěšnějším za dobu jeho existence

14.2.2017

Automobilka Rolls-Royce oznámila, že minulý rok byl pro ni druhým nejúspěšnějším v celé její 113leté historii. Přinášíme Vám několik faktů z tiskové zprávy automobilky.

Farady Future FF91 bude našlapaný, elektřinou poháněný crossover

8.2.2017

Na veletrhu spotřební elektroniky Consumer Electronics Show, který se konal v Las Vegas, byl představen elektřinou poháněný crossover Faraday Future FF91, jehož investorem je čínská společnost LeEco. Mělo by se jednat o první sériový vůz značky Faraday Future.

Novinky představené na letošní Vienna Autoshow

3.2.2017

Začátkem tohoto roku, konkrétně od 12. do 15. ledna, se konal již tradiční vídeňský autosalon. Probíhal současně s veletrhem Ferien-Messe na vídeňském výstavišti. Auta luxusní, moderní, sportovní, neobyčejná, auta pro muže, ženy i mladé okouzlila milovníky rychlých kol.