Čínský konkurent Airbusu a Boeingu vzlétne již v první půlce letošního roku

24.2.2017

Několik let se první let čínského dopravního letadla C919 (kvůli problémům při výrobě) odsouval, až se snad konečně v první polovině tohoto roku uskuteční. Čínská státní média nedávno uvedla, že má všechny velké testy hotové.

Co nového u Aston Martin? Výroba limitované série i prodloužení spolupráce s Red Bull Racing

21.2.2017

V prosinci Aston Martin Work oznámil, že bude pokračovat v projektu DB4 GT. Věhlasná automobilka vyrobí speciální edici tohoto kupé, která bude čítat pouhých 25 kusů. Edice dostane VIN kódy, jež budou navazovat na jedinečných 75 exemplářů, které byly vyrobeny mezi lety 1959 až 1963.

Rok 2016 byl pro Rolls-Royce druhým nejúspěšnějším za dobu jeho existence

14.2.2017

Automobilka Rolls-Royce oznámila, že minulý rok byl pro ni druhým nejúspěšnějším v celé její 113leté historii. Přinášíme Vám několik faktů z tiskové zprávy automobilky.

Farady Future FF91 bude našlapaný, elektřinou poháněný crossover

8.2.2017

Na veletrhu spotřební elektroniky Consumer Electronics Show, který se konal v Las Vegas, byl představen elektřinou poháněný crossover Faraday Future FF91, jehož investorem je čínská společnost LeEco. Mělo by se jednat o první sériový vůz značky Faraday Future.

Novinky představené na letošní Vienna Autoshow

3.2.2017

Začátkem tohoto roku, konkrétně od 12. do 15. ledna, se konal již tradiční vídeňský autosalon. Probíhal současně s veletrhem Ferien-Messe na vídeňském výstavišti. Auta luxusní, moderní, sportovní, neobyčejná, auta pro muže, ženy i mladé okouzlila milovníky rychlých kol.

Nové Audi A5 Sportback: projektováno sny

25.1.2017

Nové Audi A5 Sportback přímo ohromí Vaše smysly. Nejnovější verze této stylové ikony je vzrušujícím spojením exkluzivního designu, podmanivé funkčnosti a silného sportovního ducha. Díky celé řadě předností se Audi A5 Sportback stane Vaším ideálním společníkem.

LEXUS ODHALUJE NOVÝ KONCEPT SPORTOVNÍ JACHTY

23.1.2017

Průběžnou ověřovací studii odhalil Akio Toyoda, prezident automobilky Toyota, na ostrově Di Lido v zátoce Biscayne u Miami na Floridě. Lexus prostřednictvím konceptu výkonné prémiové jachty ukazuje své představy o vstupu do dalších oblastí životního stylu a trávení volného času.

Range Rover Evoque Convertible dobyje nejen Vaše srdce!

17.1.2017

Dobrý vzhled není vším, ale bez dobrého vzhledu je všechno ničím. A při testovaném vozidle Range Rover Evoque Convertible bude sexy design od začátku nákupním důvodem číslo jedna. Tomu napovídaly i pohledy řidičů a kolemjdoucích. Range Rover Evoque se znovu chystá dobýt srdce nejenom dam.

Přepychové SUV Rolls-Royce Cullinan se pomalu odhaluje světu

1.1.2017

Automobilka Rolls-Royce se již brzy zařadí mezi ty značky, které mají ve svém portfoliu SUV. V prosinci loňského roku ukázala světu zamaskovaný prototyp. Auto nemá stále název, ten pracovní je Cullinan, a to stylově podle největšího diamantu světa.

Bentley Bentayga Fly Fishing, prostorné SUV pro bohaté rybáře

27.12.2016

Nejluxusnější SUV světa se zaměřuje na ty bohaté, kteří tráví rádi čas na rybách. Toto auto speciální edice nese název Fly Fishing by Mulliner. A v čem je toto auto s názvem Fly Fishing by Mulliner speciální?