Range Rover Evoque Convertible dobyje nejen Vaše srdce!

17.1.2017

Dobrý vzhled není vším, ale bez dobrého vzhledu je všechno ničím. A při testovaném vozidle Range Rover Evoque Convertible bude sexy design od začátku nákupním důvodem číslo jedna. Tomu napovídaly i pohledy řidičů a kolemjdoucích. Range Rover Evoque se znovu chystá dobýt srdce nejenom dam.

Přepychové SUV Rolls-Royce Cullinan se pomalu odhaluje světu

1.1.2017

Automobilka Rolls-Royce se již brzy zařadí mezi ty značky, které mají ve svém portfoliu SUV. V prosinci loňského roku ukázala světu zamaskovaný prototyp. Auto nemá stále název, ten pracovní je Cullinan, a to stylově podle největšího diamantu světa.

Bentley Bentayga Fly Fishing, prostorné SUV pro bohaté rybáře

27.12.2016

Nejluxusnější SUV světa se zaměřuje na ty bohaté, kteří tráví rádi čas na rybách. Toto auto speciální edice nese název Fly Fishing by Mulliner. A v čem je toto auto s názvem Fly Fishing by Mulliner speciální?

AM Vanquish S

Novinky a tipy na dárky od britské ikony Aston Martin

19.12.2016

Aston Martin je značkou legendárních aut, které se nedají nemilovat. My Vám přinášíme z této proslulé automobilky několik novinek, ale také tipů na dárky, které milovníky této britské značky jistě potěší.

Nový Rolls-Royce „Dawn-Inspired by Fashion“ je vozem pro skutečné milionáře

12.12.2016

Rolls-Royce představil nový model na příští rok. Jako v minulosti, i u tohoto modelu se společnost řídí pravidly použít ty nejlepší materiály, a vytvořit tak jedinečné, přepychové vozy, které slouží lidem s vysokým životním stylem, kteří si potrpí na luxus a rádi jej dávají na obdiv.

WRAITH BLACK BADGE POPRVÉ V ČESKÉ REPUBLICE

5.12.2016

Společnost Rolls-Royce Motor Cars Prague v Praze slavnostně představila vůz s názvem Wraith Black Badge. Model v ryze expresivním duchu luxusních automobilů z řady Bespoke je jakýmsi alter egem značky Rolls-Royce. Design Black Badge bude dostupný ve dvou modelových provedeních - Wraith a Ghost.

Podzimní novinky od Mercedes-Benz

15.11.2016

Pro podzimní dobu si Mercedes-Benz přichystal mnoho novinek, z nichž Vám alespoň některé představíme.

Monacká designérka navrhla superjachtu pro velmi bohaté ženy!

21.10.2016

Pokud jste žena, která si potrpí na skutečný luxus, máte velké množství peněz a nejlepší dovolená je pro Vás ta na moři, je pro Vás ideální loď, kterou navrhla monacká designérka Lidie Bersainová. Jachta s příznačným názvem La Belle je plna drahého kamení, zlata, perel a kožešin. Prostě všeho, co snad každá žena miluje.

DODÁVKA TŘICETI VOZŮ ROLLS-ROYCE PHANTOM BESPOKE PRO HOTEL „THE 13“ V MACAU JE KOMPLETNÍ

14.10.2016

Předání prvního vozu Rolls-Royce Phantom z programu Bespoke se uskutečnilo na autosalonu v Ženevě v březnu 2016. V září převzal podnikatel v luxusním hotelovém sektoru Stephen Hung a zároveň ředitel společnosti The 13 Holdings Limited všech 30 Phantomů, které mu dodala továrna Rolls-Royce v Goodwoodu.

BENTLEY BENTAYGA DIESEL: SNADNÉ ŘÍZENÍ A JEDINEČNÝ LUXUS

12.10.2016

Společnost Bentley Motors dnes oznámila veškeré podrobnosti o prvním dieselovém modelu v historii této ikonické britské značky – vozu Bentayga Diesel.

RIMOWA VYSLALA IKONICKÝ JUNKERS F13 NA SVŮJ PRVNÍ OFICIÁLNÍ LET NAD ŠVÝCARSKÝMI ALPAMI

7.10.2016

V polovině září 2016 dosáhl projekt oživení letounu Junkers F13 svého dlouho očekávaného vrcholu: ve švýcarském Dübendorfu se téměř 100 let po vypuštění této „matky všech dopravních letadel“ konal slavnostní první oficiální let repliky letadla.