NA UVEDENÍ NOVÉHO MODELU LEXUS LC BUDE SPOLUPRACOVAT hudební producent MARK RONSON

19.4.2017

Lexus před několika dny oznámil zahájení kreativní spolupráce s oceňovaným hudebním producentem Markem Ronsonem v rámci kampaně k uvedení modelu LC. Nový vůz představuje vlajkové kupé značky Lexus a uvádí novou éru luxusní značky prostřednictvím kampaně s příhodným názvem ‘Make Your Mark’.

Značka Hoffmann& Novague představuje limitovanou edici vozidla HN R200

10.4.2017

Unikátní sportovní retro automobil HN R200 s celohliníkovou karoserií z dílny společnosti HOFFMANN & NOVAGUE vznikl jako pocta projektu sportovního vozu 200 RS, který byl vyroben pouze ve dvou exemplářích. Vozidlo HN R200 je nadčasové, každý vůz z této limitované edice je ručně vyráběn dle specifikace zákazníka.

Nové Audi A5 a S5 Cabriolet vstupuje na český trh - intenzivní potěšení z jízdy s větrem ve vlasech

24.3.2017

V otevřeném modelu střední třídy si mohou až čtyři osoby užívat intenzivní potěšení z jízdy s větrem ve vlasech. Zcela automaticky ovládanou skládací střechu z tkaniny se zvukově izolační vrstvou lze otevřít nebo zavřít i za jízdy rychlostí až 50 km/h.

Superluxusní jachta Bugatti Niniette 66 navazuje na slavný Bugatti Chiron

23.3.2017

Jachta Bugatti Niniette 66 pochází z dílny společnosti Palmer Johnson a svým designem navazuje na Bugatti Chiron. Na její palubě je vše, co je v Chironu – silný motor, karbon a kůže. Na palubu bude položeno přírodní modré dřevo dubu bahenního. Pro pohodu svých majitelů bude v jachtě krb, vířivka, anebo bar s šampaňským.

BENTLEY PŘEDSTAVUJE NEJLUXUSNĚJŠÍ SUV - BENTAYGA MULLINER

20.3.2017

Společnost Bentley Motors nedávno oznámila uvedení nového modelu Bentayga Mulliner: nejluxusnějšího SUV. Oddělení Bentley pro zakázkové úpravy, Mulliner, propůjčilo své řemeslné umění vozu Bentayga ověnčenému mnoha oceněními a vytvořilo nový model této vlajkové lodi, kterým nastavuje ještě vyšší standardy luxusu v automobilovém průmyslu.

Mercedes AMG slaví 50 let vrcholnou nabídkou svých vozů

14.3.2017

V roce 2017 oslaví značka kulaté narozeniny. Z toho důvodu se letošní rok ponese v duchu oslav padesáti let vrcholné nabídky vozů Mercedes-Benz…Hold sportovní legendě 300 SL je vzdáván novou AMG maskou ve stylu „Panamericana“. Kromě ní se modely AMG GT chlubí novým přírůstkem – AMG GT C roadster a kupé.

V průběhu letošního roku dorazí první luxusní limuzíny Kortež k Putinovi

6.3.2017

Letošního roku bude první várka limuzín pro Putina převezena do garáže zvláštního určení. V průběhu roku 2016 absolvovala limuzína zkoušky na cestách s různým povrchem. Během nich musel vůz s názvem Kortež najezdit 100 000 kilometrů.

Luxus a dokonalou relaxaci najdete při plavbě na největší lodi světa – Harmony of the Seas

6.3.2017

Pokud si potrpíte na luxus a milujete plavbu po moři, objednejte si dovolenou na největší výletní lodi světa. Poprvé tento kolos s příznačným názvem Harmony of the Seas vyplul v polovině loňského roku. Jedná se o nejnovější loď třídy Oasis. Loď měří 362 metrů na délku a 65 metrů na šířku.

INVELT PŘEDSTAVIL SEDMOU GENERACI BMW ŘADY 5 G30

2.3.2017

Společnost Invelt představila ve svých showroomech v Praze a Plzni nový model světově nejúspěšnějšího manažerského sedanu BMW řady 5 G30. První BMW této řady představil výrobce z Bavorska již před více než čtyřiceti lety. Od svého vzniku bylo prodáno více než 7,9 milionu těchto vozů.

Čínský konkurent Airbusu a Boeingu vzlétne již v první půlce letošního roku

24.2.2017

Několik let se první let čínského dopravního letadla C919 (kvůli problémům při výrobě) odsouval, až se snad konečně v první polovině tohoto roku uskuteční. Čínská státní média nedávno uvedla, že má všechny velké testy hotové.