AŇA GEISLEROVÁ ZVOLILA NA SVÉ CESTY VŮZ BMW X5 OD SPOLEČNOSTI INVELT

22.5.2017

Aňa Geislerová, jedna z nejpopulárnějších a nejvýraznějších hereček posledních let, miluje silné motory a velká auta. I proto si na své cesty zvolila exkluzivní vůz BMW X5 xDrive30d. Své zcela nové BMW převzala z rukou generálního ředitele společnosti Invelt Pavla Baštáře v pražském autosalonu ve Stodůlkách.

Exkluzivní dynamika: limitovaná edice M Sport pro BMW řady 6

19.5.2017

Limitovaná edice M Sport Limited Edition pro modely BMW řady 6 je cestou k mimořádně exkluzivní formě dynamiky s ještě osobitějším pojetím exteriéru a interiéru. Limitovaná edice M Sport Limited Edition je k dispozici od dubna 2017 v omezeném množství pro BMW řady 6 Coupé, BMW řady 6 Cabrio a BMW řady 6 Gran Coupé.

Azzam, největší jachta světa, je milníkem v historii jachtařství

18.5.2017

Jachta Azzam je doposud největší jachtou, která byla kdy vyrobena. Dlouhá je celých 180 metrů a její cena se pohybuje kolem 400 milionů liber. Kromě toho, že je opravdu obrovská, je i velmi rychlá. Jachtu pohání dvě plynové turbíny a dva dieselové motory o celkovém výkonu 94 tisíc koní, díky nimž dosahuje rychlosti 56 km za hodinu.

Seznamte se s výrobci unikátních vozidel Hoffmann & Novague

15.5.2017

Kdybychom řekli, že se značka Hoffmann & Novague zabývá pouze designem a výrobou vozidel, by bylo to sice pravdivé, ale příliš lakonické. Dlouho o sobě tyto dvě společnosti nevěděly vůbec nic. Když se majitelé společnosti, Marek Hoffmann a Petr Novague, potkali, měli jasnou ideu.

Uber Technologies připravují pro své zákazníky vrchol pohodlí: létající taxi

11.5.2017

V roce 2020 by mělo poprvé odstartovat létající taxi. Oznámil to šéf amerického provozovatele alternativní taxislužby Uber Technologies, Jeff Holden. Na tomto malém letadlu, které bude pohánět elektromotor, spolupracuje společnost Uber se společnostmi Aurora, Pipistrel, Mooney, Embraer a Bell Helicopter.

Aston Martin Rapide S: nejkrásnější čtyřdveřový sportovní vůz na světě

8.5.2017

Rapide S je pýchou značky Aston Martin. Je vytvořen z toho nejlepšího, čím značka disponuje. Koncipován byl s jedinečnou vizí, z níž vzešel sportovní vůz se senzačním výkonem a nejvyšší kultivovaností.

Nejvyšší jachta světa s 90 metrů vysokými stožáry již brázdí moře

2.5.2017

Nejvyšší jachtu světa vlastní miliardář a průmyslník Andrej Melnichenko. V únoru letošního roku tento plovoucí luxus vyplul na moře. Nelze jej přehlédnout. Jeho stěžně jsou vysoké 90 metrů, což je ještě více, než má socha Svobody.

Mercedes-Benz kolekce 2017: Široká nabídka atraktivních doplňků

24.4.2017

Katalog nové kolekce doplňků Mercedes-Benz představuje kolem 500 položek na 146 stranách. Nabízí širokou škálu kvalitních produktů z kategorií: sport, hodinky, móda, doplňky, Black Edition, cestování, klíčenky, nápady na dárky, AMG a Maybach.

NA UVEDENÍ NOVÉHO MODELU LEXUS LC BUDE SPOLUPRACOVAT hudební producent MARK RONSON

19.4.2017

Lexus před několika dny oznámil zahájení kreativní spolupráce s oceňovaným hudebním producentem Markem Ronsonem v rámci kampaně k uvedení modelu LC. Nový vůz představuje vlajkové kupé značky Lexus a uvádí novou éru luxusní značky prostřednictvím kampaně s příhodným názvem ‘Make Your Mark’.

Značka Hoffmann& Novague představuje limitovanou edici vozidla HN R200

10.4.2017

Unikátní sportovní retro automobil HN R200 s celohliníkovou karoserií z dílny společnosti HOFFMANN & NOVAGUE vznikl jako pocta projektu sportovního vozu 200 RS, který byl vyroben pouze ve dvou exemplářích. Vozidlo HN R200 je nadčasové, každý vůz z této limitované edice je ručně vyráběn dle specifikace zákazníka.