NEWS & ARTICLES

NOVÝ BUTIK MONTBLANC OTEVŘEN V PAŘÍŽSKÉ ULICI

ARTICLE BY

Společnost Carollinum, prodejce luxusních hodinek, šperků a doplňků, otevřela v půlce ledna nový butik značky Montblanc v Pařížské 14. Jedná se o první událost, kterou Carollinum pro své zákazníky připravila při příležitosti 20. Výročí od jejího založení.

Na rozhraní Pařížské a Široké ulice najdete rozšířený sortiment zboží, které zahrnuje vše od kožených doplňků přes psací potřeby až po komplikované modely mechanických hodinek.

Interiér luxusního butiku je vyveden v minimalistickém designu a jeho součástí je i VIP salonek pro sběratele, tzv. Collector’s Room, kde aktuálně probíhá výstava limitovaných edicí per Montblanc.

Novou postavou limitované edice Montblanc Great Characters je Andy Warhol.
Na psacích potřebách se zrcadlí jeho slavné dílo Campbell's Soup Cans. Psací potřeby ve Special Edition zahrnují plnicí pero, propisovací tužku a kuličkové pero. Jsou provedené z nerezové oceli v kobaltově modrém odstínu.
Je zde také vyrytá citace: ”Art is what you can get away with”.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

MONTBLANC
221 771 670
montblanc@carollinum.cz
Pařížská 14 (vstup Široká 18), Praha

Firemní články

Nová limitovaná edice Montblanc Great Characters Miles Davis potěší na Valentýna každého muže

25.1.2017

Edice Montblanc Great Characters vzdávají hold výjimečným osobnostem, jejichž život a dílo měly přetrvávající vliv na lidskou civilizaci. Jen málo hudebníků tak výrazně formovalo moderní kulturu jako Miles Davis, jeden z nejvýznamnějších muzikantů a jazzových skladatelů 20. století.

Tipy na hodnotné dárky, jež obdarované určitě potěší

22.12.2016

Štědrý den se neúprosně blíží a Vy stále nemáte všechny dárky? Nezoufejte, přinášíme Vám několik tipů na hodnotné dárky, kterými obdarovanému řeknete, jak si ho vážíte a poděkujete mu za to, že je.

MONTBLANC OSLAVUJE 110 LET ZALOŽENÍ ZNAČKY MIMOŘÁDNOU KOLEKCÍ ROUGE & NOIR

23.5.2016

K oslavám 110 výročí založení značky vznikla nová limitovaná kolekce exkluzivních hodinek, psacích potřeb, pánských kožených tašek a pánských šperků. Hlavní barevný tón novodobého ztvárnění vůbec prvních psacích potřeb Montblanc, inspirovaných slavným Stendhalovým románem, tvoří červená a černá.

NOVÝ BUTIK MONTBLANC OTEVŘEN V PAŘÍŽSKÉ ULICI

21.1.2016

Společnost Carollinum, prodejce luxusních hodinek, šperků a doplňků, otevřela v půlce ledna nový butik značky Montblanc v Pařížské 14. Jedná se o první událost, kterou Carollinum pro své zákazníky připravila při příležitosti 20. Výročí od jejího založení.

NENECHTE SI UJÍT DVĚ NOVINKY OD MONTBLANC

22.10.2015

KOLEKCE LUXUSNÍCH BATOHŮ PRO MĚSTSKÉ DOBRODRUHY

Official Press Release

PIŠTE S NOBLESOU PERY INSPIROVANÝMI LUCIANEM PAVAROTTIM

16.6.2015

Tenorista Luciano Pavarotti (1935-2007) uchvátil svými jevištními výkony celý svět.
Byl ovšem znám i pro svou jedinečnou extravaganci a humanitní činnost, které se věnoval. Sdružoval ty nejlepší světové hudebníky pod seskupením "Pavarotti & Friends", jež přineslo miliony dolarů na odborné a vzdělávací projekty.

Official Press Release

MONTBLANC HERITAGE – HODINKY INSPIROVANÉ OBJEVNÝMI CESTAMI

18.5.2015

Švýcarská značka Montblanc, vyznačující se mimořádnou precizniostí hodinářské práce a chronometrických klenotů, přináší novinky z úspěšné kolekce Heritage. Tentokrát se nechala se inspirovat mořeplavcem Vasco da Gama a jeho odvážným cestovatelským duchem.

Official Press Release

NOVÁ EDICE ZE SÉRIE MONTBLANC GREAT CHARACTERS OSLAVUJE JOHNA F. KENNEDYHO

7.1.2015

Tato limitovaná edice psacích potřeb ze série Montblanc Great Characters vzdává hold mimořádným osobnostem, jež zásadním způsobem ovlivnily dění ve světě, ať už prostřednictvím kultury, politiky vědy nebo umění. 
 

Official Press Release

MONTBLANC WRITERS EDITION 2014: DANIEL DEFOE

24.9.2014

Nová limitovaná kolekce psacích potřeb dává hold Danielovi Defoeovi, jedné z nejdůležitějších postav v dějinách literatury.

Official Press Release

MONTBLANC VYTVOŘILO NEJDRAŽŠÍ PERO NA SVĚTĚ

1.8.2014

 Podnětem pro tvorbu nenovějšího psacího pera Montblanc byl historický Řím. Tvůrci tohoto zcela jedinečného pera se nechali inspirovat i zcela jedinečnými freskami tamních mozaik, které zdobí zdejší rezidence v Karakallových lázních.

Official Press Release

LEGENDÁRNÍ VÝROBCE KLAVÍRŮ HENRY E. STEINWAY SE INSPIROVAL LIMITOVANOU EDICI PSACÍCH POTŘEB MONTBLANC

7.7.2014

Henry E. Steinway věnoval svůj život podpoře umění a byl hybatelem revoluce ve světě hudebních nástrojů. Právě tento muž inspiroval letošní edici psacích potřeb z cyklu MONTBLANC PATRON umění. Jde o dva typy plnicích per, která jsou oslavou jeho jedinečného odkazu, budou k dispozici v limitované sérii 888 a 4810 kusů. 

Official Press Release

MONTBLANC VYTVOŘIL LIMITOVANOU KOLEKCI INSPIROVANOU LEGENDÁRNÍM VÝROBCEM KLAVÍRŮ HENRYM E. STEINWAYEM

24.4.2014

Montblanc se letos rozhodl, že v cyklu Patron umění vytvoří dva typy per, jež budou vytvořeny ve jméně odkazu Henry E. Steinwaye, tvůrce naprosto jedinečných hudebních nástrojů. Pera budou k dispozici v limitované sérii 888 a 4810 kusech. 

Official Press Release

LEGENDÁRNÍ MONTBLANC MEISTERSÜCK LETOS SLAVÍ DEVADESÁTINY

9.4.2014

Plnicí pero Meisterstück je pro Montblanc symbolem – reprezentuje prvotřídní mistrovskou práci, tradiční výrobní postup a je splynutím vzácných materiálů, důmyslného designu a nekompromisních požadavků na funkčnost.

Official Press Release

HERCI & HONDINKY MONTBLANC

8.4.2014

Australský herec a producent Hugh Jackman, ambasador značky Montblanc, na premiéře filmu Noe s hodinkami Montblanc Meisterstück Heritage Perpetual Calendar (Londýn, 31.3. 2014). 

Official Press Release

LIMITOVANÁ EDICE PSACÍCH POTŘEB MONTBLANC OSLAVUJE RENESANČNÍHO GÉNIA LEONARDA DA VINCIHO

25.3.2014

Autor: Roman Majorský
Limitovaná edice psacích potřeb Montblanc oslavuje renesančního génia Leonarda da Vinciho

Official Press Release

LEONARDO, NOVÁ LIMITOVANÁ EDICE PSACÍCH POTŘEB MONTBLANC

28.1.2014

Limitovaná edice psacích potřeb Montblanc Leonardo vzdává hold Leonardu da Vincimu. Detaily per jsou inspirovány právě da Vinciho skicami, vynálezy a konstrukčními prvky létacích strojů. Tělo a víčko pera jsou precizně řemeslně zpracovány z eloxovaného hliníku.

Official Press Release

"PRINCEZNOVSKÁ" KOLEKCE MONTBLANC: ŠPERKY A HODINKY PRINCEZNA GRACE

6.8.2013

Monacká kněžna Grace Kelly inspiruje nejrůznější módní kolekce už déle než padesát let. Její preciznost a styl se zrcadlí také v loňské kolekci šperků, hodinek a psacích potřeb, kterou Montblanc letos obohacuje o nové ručně zpracované šperky a hodinky.

Official Press Release

LIMITOVANÁ EDICE PSACÍCH POTŘEB MONTBLANC VZDÁVÁ HOLD ALBERTU EINSTEINOVI

24.1.2013

Limitované edice luxusních psacích potřeb Montblanc Great Characters oslavují jedinečné osobnosti, které svým talentem a pílí zásadním způsobem ovlivnili lidstvo. Nová edice vzdává hold odkazu Alberta Einsteina.

Official Press Release

MONTBLANC HERITAGE COLLECTION 1912

8.1.2013

V návaznosti na svou bohatou historii představuje Montblanc limitovanou edici Heritage Collection 1912 s vizionářským přístupem ke kultuře psaní.

Official Press Release

CABOCHON DE MONTBLANC COLLECTION 2011

11.11.2011

Když značka Montblanc vůbec poprvé představila svůj vlastní typ výbrusu diamantu ve tvaru hvězdy, emblému značky, odhalila světu svou novou stránku. Kreativitu a opravdovou vášeň pro Haute Joaillerie.