Toužíte po nezapomenutelném adrenalinovém zážitku? Zkuste seskok padákem!

16.8.2017

Toužíte-li po troše adrenalinu, zkuste se přihlásit do školy padáku, kterou uskutečňuje Paraškola Odyssey. Ta poskytuje a zprostředkovává profesionální služby v oblasti parašutismu, včetně instruktorské činnosti.

BIOSCOP

Již za pár dní přijde do kin film Po strništi bos

14.8.2017

Film Po strništi bos, který má premiéru 17. srpna, s čerpá ze vzpomínek na dětství, které prožil Zdeněk Svěrák za války na venkově. Svým námětem zapadá do řady filmů Obecná škola, Kolja a Vratné lahve, v nichž rodinná tvůrčí dvojice vypráví o různých fázích života mužského protagonisty na pozadí dějinných událostí.

Apple ještě v tomto roce představí nové hodinky Apple Watch Series, které se obejdou bez iPhonu

11.8.2017

Ještě v tomto kalendářním roku společnost Apple představí novou verzi svých chytrých hodinek, které se budou moci připojit přímo k mobilní síti. Jejím záměrem je snížit závislost hodinek na iPhonech.

Ghost in the Shell: nervydrásající SCI-FI se Scarlett Johansson

7.8.2017

Vizuálně podmanivý snímek se odehrává v budoucnosti, v níž je lidstvo závislé na moderních technologiích víc než kdy dřív. Major (Scarlett Johansson) věří, že byla zachráněna ze spárů smrti, aby se stala první svého druhu: lidskou myslí uvnitř robotického těla, sestaveného k boji proti kyberzločinu.

V zábavním parku BELANTIS se rozhodně nudit nebudete!

4.8.2017

Znáte to sami. Děti mají prázdniny, Vy nemáte příliš dovolené a je nutné je nějak zabavit. Ideální volbou je vyvést je do zábavního parku BELANTIS, který se nachází na východě Německa, rovných 10 km od Lipska. Tento výlet zvládnete za víkend a věřte, že celá rodina bude nadšena.

Milujete kávu? Přihlaste se do největší školy kávy v české republice!

2.8.2017

První Škola kávy v ČR je v současné době zároveň největší školou kávy. Nabízí nejširší nabídku kurzů a seminářů. Nedávno připravila nové a větší školící centrum s dobře dostupnou MHD a s možností parkování. Její absolventi patří k těm nejlepším v oboru.

S překladačem a smartphonem ECTACO iTravl 2CZ bude cestování o poznání jednodušší

1.8.2017

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem. To je české přísloví, které je v současné době čím dál aktuálnější. Pokud nepatříte mezi lidi, kteří výborně cizí jazyk ovládají, hodit by se vám mohl jazykový překladač. Produktem nejvyšší kvality je česko-anglicky a česko-německý překladač & smartphone ECTACO iTravl 2CZ.

Bioscop

MLČENÍ, skvělé historické drama s Liamem Neesonem

1.8.2017

Máte-li rádi historická dramata, určitě stojí za zhlédnutí film Mlčení (Silence). Odehrává se v polovině 17. století, kdy je Japonsko zcela uzavřené kontaktu se západními mocnostmi. Křesťanství je zde postavené mimo zákon a křesťané musí svou víru skrývat.

Jeff Bezos byl nejbohatším člověkem světa pouhý den

31.7.2017

Akcie internetového obchodu Amazon, který založil Jeff Bezos, minulý čtvrtek obchodovaly asi za 1071 dolarů za kus. Tím dosáhl jeho zakladatel hodnoty majetku asi 91 miliard dolarů. Akcie Microsoftu ve čtvrtek naopak oslabily, takže hodnota Gatesova majetku klesla na asi 89 miliard dolarů.

Designový nábytek pro kočky vyrábí Catworks

31.7.2017

Catworks je česká značka designového nábytku pro kočky, který splňuje všechno, co každá kočka potřebuje. Zajímavé kousky jsou v kolekci Abeceda a Emmental.

Dřevěnou hračkou od The White Company uděláte svému potomkovi skutečnou radost

28.7.2017

Společnost The White Company pro Vás může být pojmem novým, ale své stylové a krásně navržené výrobky, zejména bílé, vyrábí již 22 let. Produkty vynikají nadčasovým stylem, pozorností ke každému detailu a hlavně svojí kvalitou.