Barbie je i pro tatínky ( Dad‘s who play Barbie)

17.2.2017

V roce 2017 bude společnost Mattel navazovat na svou úspěšnou BARBIE kampaň “You Can Be Anything” (Můžeš být, kým chceš). Tato kampaň ukazuje holčičkám po celém světě, že opravdu mohou být čímkoliv a kýmkoliv si budou přát, učí je víru sama v sebe a ve své nekonečné možnosti.

Dlouho očekáváný film Mlčení Martina Scorseseho již brzy vstoupí do českých kin

10.2.2017

Film Mlčení, v originále Silence, oscarového režiséra Martina Scorseseho vstoupí do českých kin už 16. února. Historický velkofilm vypráví o pronásledování křesťanů v Japonsku v 17. století.

Bang & Olufsen rozšiřuje svoji nabídku o další skvělé bezdrátové reproduktory

1.2.2017

Reproduktory BeoSound 1 a BeoSound 2 jsou odpovědí společnosti Bang & Olufsen na stále se měnící všední život. Z hlediska možností použitelnosti, připojení a umístění jsou ultra flexibilní – a přinášejí jedinečný 360stupňový zvukový zážitek bez ohledu na to, kde se nachází reproduktor nebo vy.

Na Fundlift vstupuje Brunio, výrobce super-premium vařených produktů pro domácí mazlíčky

31.1.2017

Na Fundlift míří Brunio, jedna z prvních českých firem podnikajících v rychle rostoucím segmentu super-premium vařených produktů pro domácí mazlíčky. Brunio je super-prémiové vyvážené vařené krmivo pro psy vyráběné z čerstvých surovin od lokálních dodavatelů, vyvinuté pod dozorem veterinárních výživových poradců.

Francouzská značka Cabasse otevřela v Praze svůj největší evropský showroom

30.1.2017

Začátkem prosince loňského roku proběhlo slavnostní otevření showroomu francouzské značky Cabasse, která se specializuje na výrobu luxusních designových reproduktorů. Z hlediska množství a hodnoty vybavení se jedná o největší evropský showroom této značky.

Brontosaury v Himalájích, rozvíjející vzdělání v Malém Tibetu, podporuje Dalajláma

26.1.2017

Brontosauři v Himalájích se aktivně podílí na rozvoji vzdělání v nejsevernějším cípu Indie – Malém Tibetu a jsou jedinou českou neziskovou organizací, která má finanční podporu od samotného Dalajlámy. Jedním z hlavních poslání je podpora výstavby a rozvoje školy Spring Dales Public School.

Zbavte se sněhu s úsměvem. Postavte si iglú!

23.1.2017

Letošní zima nám dopřává pořádnou sněhovou nadílku, a pokud si už nevíte rady, co s tím vším sněhem udělat, máme pro vás zaručený tip! Postavte si vlastní iglú a do stavby zapojte celou rodinu! Postavit iglú však zvládne i jen jeden dospělý člověk a ani nemusí mít velké stavitelské schopnosti nebo kupu náčiní.

Volvo podporuje lidskou touhu po objevování, stalo se partnerem Nobel Media

16.1.2017

Společnost Volvo Cars vždy patřila k organizacím, které nejen hledí do budoucnosti, ale pro její kvalitu jsou ochotny také tvrdě pracovat. Na tomto svém cíli také spolupracuje s řadou obdobně smýšlejících institucí a podniků.

Alipay - největší čínská mobilní platební aplikace vstupuje na český trh

10.1.2017

Od prosince loňského rok mají čínští turisté možnost platit přes aplikaci Alipay i v České republice. Firma Sims MANAGEMENT, která zajišťuje služby Alipay v ČR a SR, tak přináší pro čínské turisty komfort při nakupování a příležitost pro obchodníky zvýšit jejich obraty.

VYMAZLENÉ ZÁSNUBY NA CHATEAU MCELY

4.1.2017

Žádost o ruku může být pěkný oříšek. Ženy čekají srdce, květiny, originalitu, šarm, moment překvapení a dokonalost romantického okamžiku utajeného do poslední chvíle. Tady je 10 nejromantičtějších způsobů, jak ve Mcelích požádat o ruku. Každý má svůj příběh a Chateau Mcely ho pomůže napsat….