Přemýšlíte nad vhodnou investicí? Máme pro Vás několik tipů

25.4.2017

Řešíte-li, jak dobře investovat, možností je hned několik. Patří mezi ně například investice do šperku či drahého kamenu. Pokud takový drahý kámen zakoupíte, dostanete k němu certifikát s vlastnostmi koupeného kamene. Kromě toho jeho cenu mohou ohodnotit soudní znalci.

4. ročník sci-fi festivalu navštívilo v Praze, Brně a Ostravě 2 400 diváků!

25.4.2017

Mezi novými snímky viděli diváci komedii MOONWALKERS s Ronem Perlmanem, Rupertem Grintem a Robertem Sheehanem, dystopický snímek dle stejnojmenné knihy BÍLÝ KRÁL a animovaný film NOVA SEED od Nicka DiLimberta. Kromě výběru novinek byl festival doplněn legendárními snímky.

Vaše děti v tom nejlepším světle

24.4.2017

Stává se vám, že než pořídíte povedenou fotografii vašich dětí, tak se v lepším případě u toho pěkně zapotíte nebo v tom horším vám děti ze záběru utečou? Poradíme Vám, jak mít ty nejkrásnější fotografie vašich nejbližších a uchovat si skvělé vzpomínky.

Medvídek od Merrythougth bude Vaše dítě provázet celým životem

19.4.2017

Snad každý měl jako dítě oblíbeného plyšového medvídka, kterému říkal svá největší tajemství. Chcete-li své ratolesti udělat radost, kupte jí tradičního medvídka od značky Merrythought. Společnost je vyrábí ručně již od roku 1930, a to ve Velké Británii ve městěch Ironbridge a Shropshire.

Oxford, nejslavnější univerzita světa s úžasným geniem loci

5.4.2017

Nejstarší univerzitou v anglicky mluvící části světa je univerzita Oxfordská, která sídlí v městě Oxford. Po Boloni a Sorbonně vznikla jako třetí na světě, přesně v roce 1096. Jedná se o jednu z vůbec nejprestižnějších univerzit Velké Británie, ve světovém měřítku je jednou z deseti nejlepších.

Creative, celosvětový leader v produktech pro digitální zábavu

4.4.2017

Společnost Creative byla založena v Singapuru v roce 1981. Firma se proslavila díky zvukovým kartám Sound Blaster, kterými zahájila multimediální revoluci. Dnes svými produkty určuje směr digitální zábavy.

Alenia Aeronautica, italská společnost vyrábějící letadla

30.3.2017

Alenia Aeronautica, která se dříve nazývala Aeritalia, je společnost, jež se zabývá výrobou a vývojem letadel. Její předchůdkyně vznikla již roku 1990, současná Alenia Aeronautica byla založena roku 2002. Je dceřinou společností firmy Finmeccanica, původně ji vlastnila společnost Fiat.

3M používá vědu k vylepšení života každého z nás

28.3.2017

Společnost 3M byla do roku 2002 nazývána Minnesota Mining and Manufacturing Company. Jedná se o americký nadnárodní konglomerát s celosvětovou působností. Společnost má opravdu široké portfolio. Vyrábí více než 75 000 výrobků, z nichž zmiňme například lamináty, stomatologické výrobky, elektrické obvody či optické filmy.

Přijďte a zažijte na vlastní kůži natáčení pořadu 3-2-1-Jedem!

22.3.2017

321 Jedem je nový zábavný formát kombinující to nejlepší z českého improvizačního divadla, talkshow a živou hudbu. Zatímco pozvaný host vypráví svůj životní příběh, pohotoví improvizátoři jeho slova oživují na scéně za doprovodu hudebníků.

Samsung QLED TV disponují inovativními technologiemi i prvotřídním vzhledem

22.3.2017

Samsung Electronics Co., Ltd. inspiruje svět a utváří budoucnost pomocí převratných idejí a technologií. Nově definuje svět televizorů, smartphonů, nositelných zařízení, tabletů, fotoaparátů, domácích spotřebičů, lékařského vybavení, síťových systémů, polovodičů a LED řešení.