Nejvyšší řada televizorů Loewe bild 9: high-tech a umění

26.6.2017

Společnost BaSys, výhradní distributor produktů Loewe, představuje na českém trhu nejvyšší řadu televizorů této značky s označením bild 9. Design Bodo Sperlein vnáší do výrobků Loewe další dimenzi a dokazuje, že estetické prvky interiérového designu jsou dnes jedním z klíčových prvků domácí zábavy.

Česká kosmická kancelář se těší z první české nanodružice, která byla dnes vypuštěna

23.6.2017

Právě dnes na indickém kosmodromu Satish Dhawan Space Centre, známém spíše pod názvem Šríharikota, odstartovala nosná raketa PSLV. Mise je pro Českou kosmickou kancelář zajímavá kvůli jedné z 30 malých družic vynesených při tomto startu na oběžnou dráhu.

I Váš mazlíček si zaslouží styl a luxus od LazyBonezz

23.6.2017

LazyBonezz je značka, kterou založily matka s dcerou. Inspirací jim byla láska ke zvířatům. Protože bydlí v New Yorku, z jejich produktů vyzařuje chladná, avšak moderní atmosféra města. Myšlenka založit Lazy Bonezz přišla po vyčerpávajícím hledání pelíšku pro jejich mazlíčky.

ASUS ZenFone Zoom S – fotomobil s dlouhou výdrží baterie

23.6.2017

ZenFone Zoom S ZE553KL byl uveden na některých zahraničních trzích pod názvem ZenFone 3 Zoom. Smartphone má duální 12Mpx zadní fotoaparát, který zvládá až 2,3násobný optický zoom. Telefon nabízí elegantní tenkou celokovovou konstrukci a baterii o kapacitě 5000 mAh s dlouhou výdrží.

Mimořádně elegantní svatební oznámení vyrábí Pamas

19.6.2017

Společnost Pamas vyrábějící luxusní svatební oznámení je na trhu již více než dvacet let. Kromě svatebních oznámení vyrábí fotografie a fotoknihy. Za toto období si získala velkou přízeň, a vybudovala si tak přední místo nejen v Čechách, ale i na Slovensku. Své pobočky má i v Polsku a v Maďarsku.

Kočárky hesba lákají na klasický a nadmíru elegantní design

19.6.2017

Německá společnost Hesba vyrábí univerzální kočárky, které budou Vás a Vaše dítě provázet od jeho narození až do doby, kdy začne dělat první krůčky. Kočárky Hesba jsou nadčasové, klasické a velmi elegantní. Jejich zvláštní design je jako určen pro lidi, kteří nechtějí jít s davem.

Svět zná nejlepšího podnikatele roku. Je jím Kanaďan Murad Al-Katib

15.6.2017

Světová soutěž EY Podnikatel roku, která se konala v Monaku, již zná svého vítěze. Stal se jím Kanaďan Murad Al-Katib. Je majitelem firmy AGT Food and Ingredients, která vyváží luštěniny. Světového klání se zúčastnilo 49 vítězů různých národů, mezi nimiž nechyběl ani Čech Petr Chmela - spoluzakladatel Tescomy.

Kamera Aurora ohlídá to nejcennější, co máte

15.6.2017

Společnost Zyxel Communications v dubnu představila interiérovou kameru Aurora, se kterou nikdy neztratíte přehled o dění v domácnosti. Full HD kamera Aurora s funkcí vidění při zhoršené viditelnosti v plných barvách monitoruje situaci v domácnosti během Vaší nepřítomnosti a v reálném čase zasílá upozornění do Vašeho mobilního telefonu.

Dyson AM09: Ochlazení v létě, příjemné teplo v zimě

13.6.2017

Letní měsíce jsou tady a každý z nás bude hledat aspoň nějaké místo, kde se zchladit. O tom, že nemusíte chodit daleko nebo hned instalovat klimatizaci vás přesvědčí nový ventilátor Dyson AM09 s inovativní technologií Jet Focus. Díky ní umí dokonale vychladit celou místnost nebo přímo osvěžit jen vás a jeho provoz je o 75 % tišší.

Výzkumný tým IBM zveřejnil svou tradiční předpověď 5 in 5

8.6.2017

1. Umělá inteligence pomůže otevřít okno našeho duševního zdraví.

Z 1. České barmanské akademie vyšlo již více než 38 tisíc absolventů

6.6.2017

Akademie nabízí několik druhů kurzů. Pokud jste ještě žádný barmanský kurz neabsolvovali, hodí se pro Vás některý z kurzů základních. Předností základního Euro kurzu je samostatná práce každého účastníka za předním, profesionálním barovým pultem v TRETTER'S BARU, nejlepším cocktail baru podle CZECH BAR AWARDS 2013.