3-2-1 Jedem! Impro Talk Show s Richardem Nedvědem

22.3.2017

321 Jedem je nový zábavný formát kombinující to nejlepší z českého improvizačního divadla, talkshow a živou hudbu. Zatímco pozvaný host vypráví svůj životní příběh, pohotoví improvizátoři jeho slova oživují na scéně za doprovodu hudebníků.

Samsung QLED TV disponují inovativními technologiemi i prvotřídním vzhledem

22.3.2017

Samsung Electronics Co., Ltd. inspiruje svět a utváří budoucnost pomocí převratných idejí a technologií. Nově definuje svět televizorů, smartphonů, nositelných zařízení, tabletů, fotoaparátů, domácích spotřebičů, lékařského vybavení, síťových systémů, polovodičů a LED řešení.

Citrix zajišťuje zabezpečení a snadný přístup ke všem aplikacím a datům na světě

15.3.2017

Citrix je společnost, která se snaží vytvářet svět, kde jsou lidé, organizace a věci bezpečně propojení a dostupní pro vytváření jedinečných výsledků.

Moonwalkers

Festival sci-fi filmů Future Gate, konající se v Ostravě, připomene klasiky žánru a představí novinky

13.3.2017

Ve dnech 17. a 18. března 2017 se bude v Ostravě konat festival science fiction filmů Future Gate. Letošní téma festivalu, odehrávajícího se v kinosálu Svět techniky, se nese ve znamení vztahu lidstva a inteligentních strojů.

Meet Magento CZ 2017: Největší mezinárodní e-commerce konference se vrací do Prahy!

10.3.2017

Po velkém úspěchu Meet Magento CZ 2016 se senzačně 27. dubna Meet Magento vrací do České republiky! Chcete, aby Vaše podnikání a kariéra prospívaly? Připojte se k největšímu setkání eCommerce lídrů v zemi.

Už víme, na jaké značky se můžete těšit v Prague The Style Outlets

9.3.2017

Společnost NEINVER, druhý největší provozovatel outletových center v Evropě a špička na trhu ve Španělsku a Polsku, vstoupila do joint venture se společností The Prague Outlet za účelem správy centra Prague The Style Outlets a ohlásila za rok 2016 velmi pozitivní výsledky jak v tržbách, tak v návštěvnosti outletových center.

Navteq je světovým leaderem v poskytování mapových podkladů

8.3.2017

Společnost NAVTEQ je předním poskytovatelem kompletních informací pro digitální mapy pro automobilové navigační systémy, dále mobilní navigační zařízení, internetové mapové aplikace a vládní a podniková řešení.

Diamond Dogs objevuje zcela nový svět doplňků pro Vaše mazlíky!

3.3.2017

Diamond Dogs je předním světovým návrhářem a výrobcem nádherně ručně vyráběných doplňků pro lidi a jejich mazlíčky. Značka má dlouholetou tradici, její produkty jsou kvalitní, designové a skvěle řemeslně zpracované.

BlackBerry a TCL odhalily nový smartphone KEYone s pevnou QWERTY klávesnicí

2.3.2017

Firma BlackBerry byla založena roku 1984 v kanadském Waterlloo a patří k zakladatelům kategorie smartphonů. Má pobočky v Severní Americe, Latinské Americe, Evropě a Asii. Značka se řadí mezi průkopníky chytrých telefonů, svůj první komunikátor představila již roku 2003.

Emotivní komedie I dva jsou rodina s Omarem Sy v hlavní roli je skvělým tipem pro návštěvu kina s kamarádkou

1.3.2017

Třetí nejúspěšnější francouzský film roku 2016 I dva jsou rodina (Demain tout commence) zamířil do českých kin s oprávněnou ambicí získat si srdce diváků. Emocemi nabitá komedie s charismatickým Omarem Sy v hlavní roli vypráví příběh lehce nezodpovědného, ale milujícího tatínka, který se musí ze dne na den sám postarat o výchovu dcery.

Vstup Snapchatu na americkou burzu je tím největším vstupem od roku 2014

28.2.2017

V březnu přijde na newyorskou burzu NYSE sociální síť Snapchat, kterou vlastní mladý miliardář Evan Spiegel (podle časopisu Forbes je se svými odhadovanými 4 miliardami dolarů vůbec nejmladším miliardářem světa).