NEWS & ARTICLES

Potěšte se okamžitou explozí vůně Dior J´adore

ARTICLE BY

François Demachy, parfumér módního domu Dior, chtěl zvýraznit zářivou osobnost J´adore Eau de Toilette. Proto se rozhodl podtrhnout protiklady, vylepšit vlastnosti, obnovit její svěžest a přitom zůstat věrný jejímu květinovému podpisu. Jeho záměrem bylo vůni ještě více odlehčit, okořenit a rozjasnit.

Nebyl by to jeden z nejlepších parfumérů světa, kdyby se mu to nepovedlo. Vznikla nová vůně plná svěžesti, jež si získala srdce mnoha žen. Její hravé horní nóty vystupují na povrch a okouzlují, výtažek krvavého pomeranče probouzí smysly a povzbuzuje chuťové buňky. Sladká magnolie s nádechem vanilky a citrónu se setkává s damašskou růží.

Vůně se uvolňuje a nese s sebou neroli z Vallauris. Tato květina je oslnivá jako její bílé okvětní lístky a hřejivá jako zlatavé Středozemní moře. Je to vášnivá květina, jež vyzařuje světlo a nechává J'adore zářit. J´adore Eau de Toilette je tak krásná díky hlavním ingrediencím, mezi něž patří krvavý pomeranč, neroli z Vallauris a damašská růže.

François Demachy o svém výtvoru řekl: „J'adore Eau de Toilette je jedinečná. Je atraktivní a jiskrná. Je to okamžitá exploze a přímá cesta k potěšení.”


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

SEPHORA
844420420
info@sephora.cz
Rybná 682/14, Praha

Firemní články

Rozehrajte smyslnou hru s Paco Rabanne Lady Million a One Million Monopoly Collector!

25.5.2017

Paco Rabanne, jehož vlastní jméno je Francisco Rabaneda Cuervo, je francouzský módní návrhář. Narodil se ve Španělsku, ale za občanské války s rodiči utekl do Francie. Sice vystudoval architekturu, avšak v 60. letech se prosadil v oblasti módy. Je svobodným a vizionářským tvůrcem.

Miss Dior je ztělesněním spontánní radosti ze života současné mladé ženy

24.5.2017

Jste-li elegantní, hravá a zamilovaná mladá žena, pak je přesně pro Vás stvořena parfémovaná voda věhlasného domu Dior – Miss Dior. Romantická Miss Dior vzbuzuje to, o co usiluje většina žen, o živou a hravou lásku.

Potěšte se okamžitou explozí vůně Dior J´adore

15.5.2017

François Demachy, parfumér módního domu Dior, chtěl zvýraznit zářivou osobnost J´adore Eau de Toilette. Proto se rozhodl podtrhnout protiklady, vylepšit vlastnosti, obnovit její svěžest a přitom zůstat věrný jejímu květinovému podpisu. Jeho záměrem bylo vůni ještě více odlehčit, okořenit a rozjasnit.

Nová dámská vůně Mon Guerlain, jež oslavuje ženství, je opravdovou událostí ve světě parfumérství

18.4.2017

Již pátá generace parfumérů Guerlain ztělesňuje historii parfumérství, objímá její srdce i duši. Byl to Guerlain, který prozkoumal celou planetu při hledání nových, vzácných surovin a ingrediencí. Byl to Guerlain, kdo vynalezl nové, smělé "akordy" a vytvořil přes 1100 parfémů...

GIVENCHY: GENTLEMEN ONLY- ABSOLUTE

20.3.2017

Být absolutně nejlepší je jako svatý grál, je to věčné pátrání po nezávislosti a síle charakteru. Je to pocit naplnění, je to uvědomění si, že je třeba prožívat každý okamžik života naplno.

Vůně Ange Noir od Givenchy je zářivá jako anděl a nepolapitelná jako tma…

22.2.2017

Femme fatale, osudová žena Ange Noir je vždy v centru dění a je ještě více vzrušující svou nejednoznačností. Po vůni Ange ou Démon a Ange ou Démon Le Secret , Givenchy vytváří vůni, která si víc než kdy jindy pohrává s paradoxy.

VŮNĚ LIVE IRRÉSISTIBLE OD GIVENCHY JE PLNÁ ŽIVOTA

15.1.2017

V kampani na vůni Live Irrésistible od značky Givenchy ztělesnila hlavní múzu překrásná Amanda Seyfried. Ta v kampani představuje samu sebe a to jaká je, a právě proto byla pro tuto kampaň zvolena.

LIMITOVANÁ EDICE SLUNEČNÍHO PUDRU TERRA MAGNIFICA OD GUERLAIN

9.6.2016

Guerlain k nám dnes přichází s nádhernou limitovanou edicí slunečního pudru Terra Magnifica. Jen si představte to zářivé slunce, jehož paprsky dopadají na Vaši pleť rozzářenou novým slunečním pudrem, dokáže zkrášlit všechny odstíny pleti .

KVĚTINOVOU INVAZI PŘINÁŠÍ KENZO

22.4.2016

Oslavte příchod jara květinovou invazí od společnosti Kenzo. Symbolem parfémů Kenzo je již od vzniku před 16 lety vlčí mák, je tak hravý a nepolapitelný. Vzniká Nekonečný motiv téměř hymna, óda na štěstí. Dnes oslavujeme hravý optimismus, vlčích máků a jejich svěží energii.

PROVOŇTE SI JARO S NOVINKOU OD GIVENCHY

7.4.2016

Máte jedinečnou možnost nechat se okouzlit aristokratickou atmosférou vůně JARDIN PRÉCIEUX, ve které se ukrývá svěžest a kouzlo a francouzských zahrad. Givenchy se podařilo zachytit kouzlo toho magického okamžiku, když stojíte za rozbřesku v nádherné rozkvetlé zahradě plné orosených květů a svět vám leží u nohou!

GENTLEMEN ONLY PARISIAN BREAK OD GIVENCHY

11.2.2016

Nová vůně Givenchy Gentlemen Only - PARISIAN BREAK. Zastavit se, nadechnout a konečně nikam nespěchat, to jsou okamžiky, které si gentleman umí vychutnat. Na chvíli opustit hektický život a zcela se oddat sladkým eskapádám, avšak nikdy neztratit ze zřetele to, co je nejdůležitější.

Official Press Release

KOLEKCE BLOOM OF ROSE OD GUERLAIN JE PLNÁ SVĚŽESTI A DOKONALOSTI

30.7.2015

Se značkou Guerlain je neodmyslitelně spjata růže a to již od 19. století, kdy jako první přišla s extraktem z růží “Liquid Bloom of Rose”, který se používal na tvářích a jako růž na rty.
Nyní se vám představuje podzimní kolekce líčení “Bloom of Rose collection”, která je inspirovaná čím jiným než krásou a svěžestí růží.

Official Press Release

GUERLAIN - DAILY REPAIR SERUM

2.4.2015

Guerlain vyprodukovalo to nejlepší denní omlazující a protivráskové sérum s výtažky z mateří kašičky a medu z panenského ostrova Ouessant vyprodukovaného vzácnými černými včelkami.

Official Press Release

GUERLAIN - TERRACOTTA JOLI TEINT 2015

20.3.2015

Znáte ty půvabné ženy, jež mají vždy svěží a zdravý vzhled? Máte pocit, že se právě vrátily z dovolené, nebo alespoň ze sluncem zalitého víkendu?

Official Press Release

PARFÉM GUERLAIN FRENCH KISS OSLAVUJE UMĚNÍ FRANCOUZSKÉHO SVÁDĚNÍ

29.9.2014

I když teprve končí září, nastává ideální čas, abyste se zamysleli, co letos pořídíte svým drahým a milovaným pod stromeček. Máme pro vás tip na jednu zajímavou vůni. Jde o novinku, kterou vytvořil Thierry Wasser pro kolekci Les Elixirs Charnels od značky Guerlain.

Official Press Release

NOVÁ VŮNĚ OD GUERLAIN: LIMITOVANÁ EDICE SHALIMAR PARFUM INITIAL L´EAU SI SENSUELLE

3.2.2013

Díky dědictví značky Guerlain dnes odhalujeme novou epochu vůně Shalimar Parfum Initial l´Eau – L´Eau Si Sensuelle. Je to nové zasvěcení do smyslnosti a nevinnosti, která vychází z původní olfaktorické skladby vůně s nádechem současné svěžesti, jemnosti a pudrového pohlazení.

Official Press Release

ABEILLE ROYALE GUERLAIN - VÝJIMEČNÁ OMLAZUJÍCÍ PÉČE PRO ŽENY OD 35 LET

6.12.2011

Včely jsou symbolem nového života a také jsou symbolem značky GUERLAIN již od roku 1828. Řada výjimečné omlazující péče ABEILLE ROYAL se nyní rozrůstá o další skvělé omlazující produkty bojující se všemi příznaky stárnutí pleti - nové "pečující tonikum" a nový omlazující oční krém.

Uvedení na trh: Říjen – Listopad 2011