REALITY

Chateau Troja Residence nabízí luxusní byty v jedinečné lokalitě

26.4.2017

Projekt Chateau Troja Residence se nachází naproti Trojskému zámku. Ke dnešku se prodalo již více než 20 bytů, ale pokud se Vám projekt zalíbí, nemusíte zoufat, v celém objektu bude 66 bytových jednotek s rozlohou 32 až 440 metrů čtverečních. Navíc zde bude pět prostorných penthousů. Projekt bude dokončen na jaře příštího roku.

LakePark: moderní bydlení spojené s aktivním životním stylem

16.3.2017

Residence LakePark leží v obci Staré Splavy, centra rekreační oblasti Máchova jezera. Dům tvoří tři samostatné objekty, které mají stejnou podnož s jedním podzemním a šesti nadzemními podlažími. V domě je celkem 37 bytů, ke každému bytu je k dispozici parkovací místo a sklepní kóje.

Holečkova House je příslibem životního stylu na vysoké úrovni

14.2.2017

Holečkova House nabízí to nejlepší, co centrum Prahy může poskytnout – bohatou zeleň blízkých parků, prověřené nákupní značky, kvalitní služby, zavedené školy a školky, soukromou zdravotní péči, klubová sportovní centra, bohatý kulturní život a mnoho dalšího.

Rezidence Three Carp, nadstandarní ubytování v srdci Prahy

29.11.2016

Rezidence U Tří kaprů leží v ulicích Kaprova a Valentinská, poblíž Staroměstského náměstí. Tato lokalita je typická snoubením architektonických skvostů Starého Města s modernou prestižních obchodů, výborných restaurací a množstvím kulturních představení.

top´rezidence představuje vzorový dům

8.11.2016

Na úspěšnou kolaudaci 1. etapy top´rezidence v Šáreckém údolí navazuje výstavba dalších 25 řadových nízkoenergetických domů a při této příležitosti byl otevřen vzorový dům C5, který si může přijít prohlédnout každý zájemce. Máte-li rádi blízkost přírody a zároveň potřebujete město na dosah, pak Vás top´rezidence jistě zaujme.

Subscribe to RSS - Reality