NEWS & ARTICLES

ROLLS-ROYCE PHANTOM zažívá boom, jeho 8. generace je na cestě!

ARTICLE BY

Rolls-Royce Phantom se řadí mezi vůbec nejprestižnější a nejluxusnější vůz světa. Tento mohutný automobil s délkou karoserie 5,8 metru je na silnicích k nepřehlédnutí a vyznačuje se specifickým designem, který mistrným způsobem v sobě kombinuje moderní a tradiční vzhled. Je vybaven zážehovým dvanáctiválcem o objemu 6,75 litru a výkonem 460kW.

Program rozvoje pro osmou generaci tohoto auta, jež je považováno za nejlepší na světě, udělal další krok vpřed. Svědčí o tom dostupné fotky z domovu Rolls-Royce v Goodwoodu, kde je vůz navrhován. Ty ukazují, jak projekt postupuje a jak se nový Phantom formuje. Nový Rolls-Royce bude vynikat novou, vyspělou hi-tech hliníkovou technologií a na trh přijde již v roce 2018.

Poptávka po všech čtyřech současných modelech Phantoma VII je více než silná. Mecenáši a znalci skutečného luxusu nenechali nic náhodě a po všech posledních 50 kusech Phantomu Coupé a Drophead Coupé Zenith doslova skočili. Navíc se dožadují dalších zakázkových kolekcí.

„Abychom parafrázovali Marka Twaina, zprávy o Phantomově smrti jsou přehnané,“ říká Torsten Müller-Ötvös, výkonný ředitel Rolls-Royce Motor Cars. Obrovská úroveň poptávky po Phantom VII jasně ukazuje, že zákazník Rolls-Royce, patron skutečného luxusu, nepřijímá kompromisy při zvažování koupi superluxusních automobilů. Nový Phantom je na cestě – a bude vlajkovou lodí světového luxusu.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

Rolls-Royce Motor Cars Prague
226 889 089
jindrich.jezdik@rolls-roycemotorcars-prague.cz
Pařížská 30, Praha 1

Firemní články

Rok 2016 byl pro Rolls-Royce druhým nejúspěšnějším za dobu jeho existence

14.2.2017

Automobilka Rolls-Royce oznámila, že minulý rok byl pro ni druhým nejúspěšnějším v celé její 113leté historii. Přinášíme Vám několik faktů z tiskové zprávy automobilky.

Přepychové SUV Rolls-Royce Cullinan se pomalu odhaluje světu

1.1.2017

Automobilka Rolls-Royce se již brzy zařadí mezi ty značky, které mají ve svém portfoliu SUV. V prosinci loňského roku ukázala světu zamaskovaný prototyp. Auto nemá stále název, ten pracovní je Cullinan, a to stylově podle největšího diamantu světa.

Nový Rolls-Royce „Dawn-Inspired by Fashion“ je vozem pro skutečné milionáře

12.12.2016

Rolls-Royce představil nový model na příští rok. Jako v minulosti, i u tohoto modelu se společnost řídí pravidly použít ty nejlepší materiály, a vytvořit tak jedinečné, přepychové vozy, které slouží lidem s vysokým životním stylem, kteří si potrpí na luxus a rádi jej dávají na obdiv.

WRAITH BLACK BADGE POPRVÉ V ČESKÉ REPUBLICE

5.12.2016

Společnost Rolls-Royce Motor Cars Prague v Praze slavnostně představila vůz s názvem Wraith Black Badge. Model v ryze expresivním duchu luxusních automobilů z řady Bespoke je jakýmsi alter egem značky Rolls-Royce. Design Black Badge bude dostupný ve dvou modelových provedeních - Wraith a Ghost.

DODÁVKA TŘICETI VOZŮ ROLLS-ROYCE PHANTOM BESPOKE PRO HOTEL „THE 13“ V MACAU JE KOMPLETNÍ

14.10.2016

Předání prvního vozu Rolls-Royce Phantom z programu Bespoke se uskutečnilo na autosalonu v Ženevě v březnu 2016. V září převzal podnikatel v luxusním hotelovém sektoru Stephen Hung a zároveň ředitel společnosti The 13 Holdings Limited všech 30 Phantomů, které mu dodala továrna Rolls-Royce v Goodwoodu.

ROLLS-ROYCE PHANTOM zažívá boom, jeho 8. generace je na cestě!

16.8.2016

Rolls-Royce Phantom se řadí mezi vůbec nejprestižnější a nejluxusnější vůz světa. Tento mohutný automobil s délkou karoserie 5,8 metru je na silnicích k nepřehlédnutí a vyznačuje se specifickým designem, který mistrným způsobem v sobě kombinuje moderní a tradiční vzhled.

Vision Next 100, předzvěst aut budoucnosti v podání Rolls-Royce

8.7.2016

Rolls-Royce, legendární a tradiční britská značka, představila svoji vizi vozů budoucnosti. Rolls-Royce Vision Next 100, která má na kapotě sošku Spirit od Ecstasy, je předzvěstí toho, jak by mohla auta v budoucnosti vypadat.

Rolls-Royce Motor Cars  showroom Praha

ROLLS-ROYCE UŽ TAKÉ V PRAZE

2.5.2016

Asi by nebylo správné začínat tento článek čímkoliv jiným než tím, co kdysi řekl jeden z jejich zakladatelů Sir Henry Royce: “Strive for perfection in everything you do. Take the best that exists and make it better. When it does not exist, design it.”

PHANTOM SEDMÉ GENERACE SE LOUČÍ VE VELKÉM STYLU

26.2.2016

Výkonný ředitel Rolls Royce motor cars, Torsten Mueller - Oetvoes, oznámil, že současný Phantom vstoupí v roce 2016 do posledního stádia svého slavného života. Také oznámil, že modely Phantom Coupe a Drophead Coupe už v budoucnu nebudou obnoveny.

CHYSTÁ SE NOVÝ SHOWROOM ROLLS-ROYCE MOTOR CARS V PAŘÍŽSKÉ ULICI

12.11.2015

Nové dealerství Rolls-Royce Motor Cars v České republice bude sídlit na začátku Pařížské ulice a ponese název Rolls-Royce Motor Cars Prague. Otevření nového showroom se plánuje na jaro roku 2016.

Official Press Release

NOVITEC SPOFEC PŘEDSTAVUJE VYTUNĚNÝ AUTOMOBIL ROLLS-ROYCE GHOST

4.8.2015

Ze spojení slov Spirit of Ecstasy, což je název sošky na automobilech vozů Rolls-Royce, vznikla zkratka Spofec. Jedná se o nové oddělení společnosti Novitec Group, které se bude zabývat úpravou vozů Rolls-Royce.

Official Press Release

ROLLS-ROYCE MOTOR CARS POTVRDIL, ŽE VYVÝJÍ NOVÝ MODEL

14.8.2014

 Světový výrobce superluxusních vozidel před týdnem potvrdil, že má rozvojový program pro nový Rolls-Royce. Nový vůz by se na trh měl dostat v polovině roku 2016. Nové auto bude stavět na osvědčeném úspěchu vozů Panthom, Ghost a Wraithy. Směle utváří budoucnost značce s moderním, elegantním a smyslným stylem.

Official Press Release

JEDINEČNÁ LIMUZÍNA ROLLS-ROYCE VYTVOŘENÁ NA MÍRU A PŘEDSTAVENÁ NA AUTOSALONU V PEKINGU

13.6.2014

Limuzína byla vytvořena na míru k oslavě lásky v Číně. Tento vůz představuje značku Rolls-Royce pro eminenci a symbolizuje luxusní cestování. Automobil byl vytvořen na zakázku pro tamní autosalon, a proto byl koncipován tak, aby oslavili čínský úspěch luxusního cestování, který je zde na vzestupu.

Official Press Release

ROLLS - ROYCE MOTOR CARS PŘEDSTAVUJE GHOST SERIES II NA ŽENEVSKÉM SALONU

7.3.2014

Dnes v roce 2014 v Ženevě, Rolls-Royce Motor Cars představila Ghost Series II na světě. Duch Series II přináší špičkové technologie od Rolls-Royce oděné v jemné re-design.

Official Press Release

NOVÝ ROLLS-ROYCE WRAITH

16.3.2013

Na autosalonu ve švýcarské Ženevě představil Rolls-Royce nový model Wraith (Přízrak). V historii luxusní britské automobilky to je nejvýkonnější, ale zároveň také nejmenší model.