ROZHOVORY

Fashion designer Boris Hanečka

30.12.2016

Pamatujete si na svůj první model? Jaký byl? Můžete nám ho popsat?

Na svůj první model si pamatuji velmi dobře. Byly to šaty na stužkovací ples pro mou kamarádku ze střední. V té době jsem nestudoval oděv ale keramiku. Právě tyto šaty přesvědčily mě i mé profesory, že je čas přejít z keramiky na módu.

Michal a Lukáš Hladíkovi

Lukáš Hladík o svém e-shopu s kvalitními košilemi BeJager

21.9.2016

Co přiměje dva bratry k založení e-shopu s kvalitními košilemi? Vize prvotřídního obchodu s převážně smart casuaI konfekcí, která obleče muže od hlavy až k patě. Nápad na založení vlastní firmy dostaIi Lukáš a Michal Hladíkovi v září 2015 a kromě společné krve je spojuje hlavně vášeň pro dvojmo skanou bavInu, ze které vyrábí svoje produkty.

Světoznámá houslistka Gabriela Demeterová o své profesi

18.7.2016

Kdo nejvíce ovlivnil vaši profesionální kariéru?
Určitě především Gidon Kremer, slavný litevský houslový virtuos a Marta Líbalová, paní profesorka, u které jsem studovala postgraduál v dánském Aarhusu.
A co rozhodlo o tom, že vaším osudem budou housle?

Ředitel hotelu Quisisana Palace Václav Vítek

22.6.2016

Jedinečný karlovarský hotel Quisisiana Palace získal na jaře letošního roku do svého čela nového ředitele Václava Vítka. Zkušenosti sbíral na nejrůznějších pozicích spojených s cestovním ruchem v České republice i na vyspělém německém a lucemburském hotelovém trhu.

AMBASADOR SKOTSKÉ WHISKY CHIVAS REGAL, MAX WARNER

6.6.2016

U příležitosti lokálního finále barmanské soutěže Chivas Masters se do Prahy po roce znovu podíval ambasador skotské whisky Chivas Regal, Max Warner. Podle svých slov je barmanem, designérem a hostitelem zároveň. V Praze hodnotil české barmany, jejichž kvalitu rád oceňuje, ale také si s námi popovídal o světě luxusní whisky a koktejlů.

Subscribe to RSS - Rozhovory