ROZHOVORY

Jožo Ráž: Vždycky jsem říkal, co si myslím

18.4.2017

Open air 2017 aneb Živých nás nedostanů, takový je název série koncertů pod širým nebem, na kterých se představí legendární a nestárnoucí skupina Elán. Megatour se představí ve třech nejlepších amfiteátrech, a to v Českých Budějovicích, Plzni a Mikulově, čtvrtou zastávkou pak bude zámek Loučeň.

Fashion designer Boris Hanečka

30.12.2016

Pamatujete si na svůj první model? Jaký byl? Můžete nám ho popsat?

Na svůj první model si pamatuji velmi dobře. Byly to šaty na stužkovací ples pro mou kamarádku ze střední. V té době jsem nestudoval oděv ale keramiku. Právě tyto šaty přesvědčily mě i mé profesory, že je čas přejít z keramiky na módu.

Michal a Lukáš Hladíkovi

Lukáš Hladík o svém e-shopu s kvalitními košilemi BeJager

21.9.2016

Co přiměje dva bratry k založení e-shopu s kvalitními košilemi? Vize prvotřídního obchodu s převážně smart casuaI konfekcí, která obleče muže od hlavy až k patě. Nápad na založení vlastní firmy dostaIi Lukáš a Michal Hladíkovi v září 2015 a kromě společné krve je spojuje hlavně vášeň pro dvojmo skanou bavInu, ze které vyrábí svoje produkty.

Světoznámá houslistka Gabriela Demeterová o své profesi

18.7.2016

Kdo nejvíce ovlivnil vaši profesionální kariéru?
Určitě především Gidon Kremer, slavný litevský houslový virtuos a Marta Líbalová, paní profesorka, u které jsem studovala postgraduál v dánském Aarhusu.
A co rozhodlo o tom, že vaším osudem budou housle?

Subscribe to RSS - Rozhovory