ŠPERKY

Svět má nový nejdražší vydražený drahokam

7.4.2017

Nejdražším vydraženým drahokamem na světě se stal růžový diamant Pink Star o váze 59,6 karátu. Budoucí majitel za něj nabídl v přepočtu 1,599 miliardy korun (490 000 000 HKD, hongkongských dolarů). Kámen vydražila v Hongkongu aukční síň Sotheby's.

TIFFANY & CO. PŘEDSTAVUJE WHITNEY BIENÁLE 2017

27.3.2017

Tiffany & Co. s radostí oznamuje spolupráci s Muzeem amerického umění Whitney v New Yorku, jehož slavné bienále bude v následujících letech (až do roku 2021) sponzorovat. Obě slavné newyorské instituce pojí společný zájem o umění a originalitu.

Lady Gaga se stala tváří nové kampaně Tiffany & Co.

16.2.2017

Tiffany & Co. koncem ledna oznámilo, že novou tváří kampaně Legendary Style je Lady Gaga, která představí nejnovější kolekci módních šperků Tiffany City HardWear. První video ke kampani mělo premiéru v rámci Super Bowlu 5. února.

TOUS PŘEDSTAVUJE KOLEKCI PRO JARO A LÉTO 2017: BONJOUR SEÑORITA

9.2.2017

TOUS představuje novou sezonní kolekci jaro/léto 2017, která je inspirována pestrými a jedinečnými „chutěmi“ Francie a Kuby. Příběh nadcházející sezony vypráví Camille, bývalá baletka, která se s námi podělí o své zážitky z cesty za sebeobjevováním. Začínáme ji sledovat v Paříži, její cesta končí v barvami prozářené Havaně…

Řekněte své lásce, co k ní cítíte, nádherným diamantovým šperkem

3.2.2017

Blíží se svátek sv. Valentýna s ním i čas, kdy muži přemýšlí, čím potěšit svoji vyvolenou. Lepší dárek než drahý šperk s historií snad není…ALO diamonds je jedním ze špičkových evropských výrobců diamantových šperků. Jedinečný design šperků ALO diamonds respektuje soudobé trendy, ale zároveň zůstává nadčasový.

Subscribe to RSS - Šperky