ŠPERKY

Lady Gaga se stala tváří nové kampaně Tiffany & Co.

16.2.2017

Tiffany & Co. koncem ledna oznámilo, že novou tváří kampaně Legendary Style je Lady Gaga, která představí nejnovější kolekci módních šperků Tiffany City HardWear. První video ke kampani mělo premiéru v rámci Super Bowlu 5. února.

TOUS PŘEDSTAVUJE KOLEKCI PRO JARO A LÉTO 2017: BONJOUR SEÑORITA

9.2.2017

TOUS představuje novou sezonní kolekci jaro/léto 2017, která je inspirována pestrými a jedinečnými „chutěmi“ Francie a Kuby. Příběh nadcházející sezony vypráví Camille, bývalá baletka, která se s námi podělí o své zážitky z cesty za sebeobjevováním. Začínáme ji sledovat v Paříži, její cesta končí v barvami prozářené Havaně…

Řekněte své lásce, co k ní cítíte, nádherným diamantovým šperkem

3.2.2017

Blíží se svátek sv. Valentýna s ním i čas, kdy muži přemýšlí, čím potěšit svoji vyvolenou. Lepší dárek než drahý šperk s historií snad není…ALO diamonds je jedním ze špičkových evropských výrobců diamantových šperků. Jedinečný design šperků ALO diamonds respektuje soudobé trendy, ale zároveň zůstává nadčasový.

Designér a tvůrce osobitých šperků, Hanuš Lamr, se inspiruje přírodou

27.1.2017

Hanuš Lamr, narozený roku 1976, je absolventem Ateliéru sochařství kovu a šperku pod vedením V. K. Nováka na pražské VŠUP. Absolvoval profesní stáže v Izraeli a v Německu, v současnosti žije a tvoří v Praze. Jeho dílo je zastoupeno v mnoha sbírkách soukromých sběratelů i kulturních institucí, např. v Uměleckoprůmyslovém muzeu v Praze.

ALO Heaven Opera

Diamantové vyznání lásky, ALO diamonds

17.1.2017

Lásku je potřeba hýčkat a pečovat o ni. Vyznání lásky na svatého Valentýna diamantovým šperkem navždy zůstane zachováno v paměti i srdci ženy. Hodnota šperku je navíc stejně jako láska věčná. Třpytící se prsten, náušnice nebo přívěsek zvýrazní krásu ženy, která si při každém pohlédnutí na šperk vzpomene na svého vyvoleného.

Z ŘÍMA DO PRAHY: V PRAZE BYL OTEVŘEN NOVÝ BUTIK BVLGARI

13.1.2017

Šperkařská firma Bvlgari s potěšením informuje o otevření nového butiku na prestižní pražské adrese – v Pařížské ulici číslo 13. Nově otevřený butik se rozléhá na ploše 199 metrů čtverečných a připomíná procházku jednou z kouzelných ulic Říma.

Subscribe to RSS - Šperky