SPORT & GOLF

Callaway přichází s novinkou Big Bertha Beta, holemi s puncem exkluzivity

24.2.2017

Značku Callaway založil roku 1982 Ely Callaway. Měl jasný plán - doručit ověřitelně lepší a příjemně odlišné produkty. Díky své prozíravosti se z malého výrobce luxusních wedgí a putterů stala největší světová firma, jež vyrábí prémiové golfové produkty. Své výrobky stále inovuje, takže se mají její klienti stále na co těšit.

Karlštejn hostil již 10. ročník prémiového Developers Cupu

30.9.2016

Letošní jubilejní 10. ročník prémiového golfového turnaje DEVELOPERS CUP 2016 hostil 22. září Golf Resort KARLŠTEJN. Slavnostní párty, vyhlášení výsledků a předání cen tradičně proběhlo v Praze v prostorách Bugsy‘s baru. Turnaje se zúčastnil rekordní počet – 92 hráčů z řad významných developerů a profesionálů z real estate.

Royal Dornoch Golf Club

Royal Golf Club Mariánské Lázně se zúčastnil oslav 400 letého výročí golfu ve skotském Royal Dornoch Golf Club

20.9.2016

Mistrovské 18 jamkové golfové hřiště Royal Golf Club Mariánské Lázně (RGCML) patří ke královské rodině golfových klubů, kterých se po celém světě nachází celkem 66. Letos na začátku září zažila rodina královských golfových klubů významnou událost. Royal Dornoch Golf Club ve Skotsku oslavoval 400 let od začátku hry golfu v tomto městě.

SNAG, pobaví a zároveň naučí základy golfu

7.9.2016

Víte co je to SNAG? Je to pohybová aktivita, která připomíná golf. Jedná se vlastně o takový soubor herních a výukových pomůcek, ucelený výukový systém, který svojí vlastní metodikou učí základům golfu. Systém hry je golfu velmi podobný. Rozdílný je v tom, že se nehraje na vzdálenost, nýbrž na přesnost.

ČVRTÝ ROČNÍK PRAGUE POLO CUP SE BUDE OPĚT KONAT VE VELKÉ CHUCHLI

25.8.2016

Čtvrtý ročník mezinárodního pólo turnaje, Prague Polo Cup 2016 se bude konat opět na dostihovém závodišti ve Velké Chuchli. Ve finále, jež se uskuteční 10. září změří síly hráči čtyř týmů – Bovet, Moser, Bank Gutmann a tým Vispring & Dreambeds. Handicap turnaje je stanoven od -1 do +2.

Subscribe to RSS - Sport & Golf