SPORT & GOLF

Testovali jsme pro Vás pánská běžecká trika Mizuno

25.5.2017

Před nedávnem jsme Vás informovali o tom, že běžecká část naší redakce testuje běžecké produkty značky Mizuno. Test na dámské triko a legíny jsme Vám již poskytli, nyní je čas pro pány. Náš redaktor vyzkoušel pánské běžecké triko Mizuno Premium Aero LS Tee a běžecké triko Mizuno Warmalite Venture Top.

BOGNER CZECH REPUBLIC CUP 2017

24.5.2017

Milovníci golfového sportu, nadčasového oblečení a stylových doplňků se letos, během turnaje Bogner Czech Republic 2017, sešli na půdě Beroun Golf Resort. Za účasti Kláry Spilkové, jež společně s golfovou legendou a dlouhodobým partnerem značky Bogner, Bernhardem Langerem, reprezentuje značku Bogner již od jara 2015.

Callaway přichází s novinkou Big Bertha Beta, holemi s puncem exkluzivity

24.2.2017

Značku Callaway založil roku 1982 Ely Callaway. Měl jasný plán - doručit ověřitelně lepší a příjemně odlišné produkty. Díky své prozíravosti se z malého výrobce luxusních wedgí a putterů stala největší světová firma, jež vyrábí prémiové golfové produkty. Své výrobky stále inovuje, takže se mají její klienti stále na co těšit.

Karlštejn hostil již 10. ročník prémiového Developers Cupu

30.9.2016

Letošní jubilejní 10. ročník prémiového golfového turnaje DEVELOPERS CUP 2016 hostil 22. září Golf Resort KARLŠTEJN. Slavnostní párty, vyhlášení výsledků a předání cen tradičně proběhlo v Praze v prostorách Bugsy‘s baru. Turnaje se zúčastnil rekordní počet – 92 hráčů z řad významných developerů a profesionálů z real estate.

Royal Dornoch Golf Club

Royal Golf Club Mariánské Lázně se zúčastnil oslav 400 letého výročí golfu ve skotském Royal Dornoch Golf Club

20.9.2016

Mistrovské 18 jamkové golfové hřiště Royal Golf Club Mariánské Lázně (RGCML) patří ke královské rodině golfových klubů, kterých se po celém světě nachází celkem 66. Letos na začátku září zažila rodina královských golfových klubů významnou událost. Royal Dornoch Golf Club ve Skotsku oslavoval 400 let od začátku hry golfu v tomto městě.

Subscribe to RSS - Sport & Golf