SPORT & GOLF

Letos se koná již 13. ročník regat Panerai Classic Yacht Challenge 2017

29.5.2017

V druhé polovině dubna začal letošní, již 13. ročník seriálu klasických jachet – Panerai Classic Yacht Challenge. Zajímavostí na tomto závodu je fakt, že lodě jsou tu rozděleny podle stáří, nikoli své velikosti. Diváci zde mohou spatřit jachty velmi moderní i lodě, co již něco pamatují. Díky této rozličnosti je závod divácky velmi oblíbený.

Testovali jsme pro Vás pánská běžecká trika Mizuno

25.5.2017

Před nedávnem jsme Vás informovali o tom, že běžecká část naší redakce testuje běžecké produkty značky Mizuno. Test na dámské triko a legíny jsme Vám již poskytli, nyní je čas pro pány. Náš redaktor vyzkoušel pánské běžecké triko Mizuno Premium Aero LS Tee a běžecké triko Mizuno Warmalite Venture Top.

BOGNER CZECH REPUBLIC CUP 2017

24.5.2017

Milovníci golfového sportu, nadčasového oblečení a stylových doplňků se letos, během turnaje Bogner Czech Republic 2017, sešli na půdě Beroun Golf Resort. Za účasti Kláry Spilkové, jež společně s golfovou legendou a dlouhodobým partnerem značky Bogner, Bernhardem Langerem, reprezentuje značku Bogner již od jara 2015.

Callaway přichází s novinkou Big Bertha Beta, holemi s puncem exkluzivity

24.2.2017

Značku Callaway založil roku 1982 Ely Callaway. Měl jasný plán - doručit ověřitelně lepší a příjemně odlišné produkty. Díky své prozíravosti se z malého výrobce luxusních wedgí a putterů stala největší světová firma, jež vyrábí prémiové golfové produkty. Své výrobky stále inovuje, takže se mají její klienti stále na co těšit.

Subscribe to RSS - Sport & Golf