SVATBY

Svatební cestu snů Vám zařídí Yacht Romance

26.7.2017

Yacht Romance nabízí tisíce zájezdů renomovaných a pojištěných cestovních kanceláří z České republiky, Německa a Rakouska! Pro společnost není problém zajistit Vám svatební cestu na míru ve Středomoří, v Karibiku, nebo kdekoli jinde. Pokud o své svatební cestě nemáte jasné představy, pomohou Vám cestovní konzultanti.

Mimořádně elegantní svatební oznámení vyrábí Pamas

19.6.2017

Společnost Pamas vyrábějící luxusní svatební oznámení je na trhu již více než dvacet let. Kromě svatebních oznámení vyrábí fotografie a fotoknihy. Za toto období si získala velkou přízeň, a vybudovala si tak přední místo nejen v Čechách, ale i na Slovensku. Své pobočky má i v Polsku a v Maďarsku.

VYMAZLENÉ ZÁSNUBY NA CHATEAU MCELY

4.1.2017

Žádost o ruku může být pěkný oříšek. Ženy čekají srdce, květiny, originalitu, šarm, moment překvapení a dokonalost romantického okamžiku utajeného do poslední chvíle. Tady je 10 nejromantičtějších způsobů, jak ve Mcelích požádat o ruku. Každý má svůj příběh a Chateau Mcely ho pomůže napsat….

Vskutku pohádková svatba na Chateau Mcely

2.12.2016

Chateau Mcely se připravuje na trendy hravou sezónu rustikálních, zelených, přírodních svateb třeba i v BOHO STYLU, letos v tlumených odstínech výrazných barev. Co si takhle v parku vypustit zachráněného JEŽKA nebo veverku zpět do přírody? Pro snoubence to bude super zážitek z dobré věci.

Yumi Katsura a její mistrovská svatební díla

16.9.2016

Yumi Katsura se narodila v Japonsku. Zde absolvovala vysokou školu oděvní a poté se přestěhovala do Paříže, kde studovala techniku haute couture. V roce 1964 otevřela svůj první svatební salon a představila svoji první přehlídku svatebních šatů, která byla vůbec první tohoto druhu v Japonsku.

DECH beroucí svatební šaty jesuse peira

17.8.2016

Španělský návrhář si díky své originalitě vybudoval silnou pozici na evropském trhu. Jeho luxusní svatební šaty jsou známé pro svou kvalitu materiálů, styl práce a samotné zpracování. Díky tomu mají kolekce Jesuse Peira blízko k haute-couture.

SVATEBNÍ DEN V ŠATECH OD NÁVRHÁŘKY GÁBINY PÁRALOVÉ

24.5.2016

Zdobí váš prst zásnubní prsten? Blíží se čas toho slavnostního okamžiku, kdy si se svým drahým řeknete „ANO“? Pak je ten správný čas na výběr stavebních šatů. Samozřejmě můžete využít půjčovnu šatů, kde si zapůjčíte již hotové šaty, které vám upraví na míru. Ale nenapadlo vás nechat si šaty pro svůj výjimečný den navrhnout?

Subscribe to RSS - Svatby