TECHNIKA

Nejvyšší řada televizorů Loewe bild 9: high-tech a umění

26.6.2017

Společnost BaSys, výhradní distributor produktů Loewe, představuje na českém trhu nejvyšší řadu televizorů této značky s označením bild 9. Design Bodo Sperlein vnáší do výrobků Loewe další dimenzi a dokazuje, že estetické prvky interiérového designu jsou dnes jedním z klíčových prvků domácí zábavy.

ASUS ZenFone Zoom S – fotomobil s dlouhou výdrží baterie

23.6.2017

ZenFone Zoom S ZE553KL byl uveden na některých zahraničních trzích pod názvem ZenFone 3 Zoom. Smartphone má duální 12Mpx zadní fotoaparát, který zvládá až 2,3násobný optický zoom. Telefon nabízí elegantní tenkou celokovovou konstrukci a baterii o kapacitě 5000 mAh s dlouhou výdrží.

Kamera Aurora ohlídá to nejcennější, co máte

15.6.2017

Společnost Zyxel Communications v dubnu představila interiérovou kameru Aurora, se kterou nikdy neztratíte přehled o dění v domácnosti. Full HD kamera Aurora s funkcí vidění při zhoršené viditelnosti v plných barvách monitoruje situaci v domácnosti během Vaší nepřítomnosti a v reálném čase zasílá upozornění do Vašeho mobilního telefonu.

Dyson AM09: Ochlazení v létě, příjemné teplo v zimě

13.6.2017

Letní měsíce jsou tady a každý z nás bude hledat aspoň nějaké místo, kde se zchladit. O tom, že nemusíte chodit daleko nebo hned instalovat klimatizaci vás přesvědčí nový ventilátor Dyson AM09 s inovativní technologií Jet Focus. Díky ní umí dokonale vychladit celou místnost nebo přímo osvěžit jen vás a jeho provoz je o 75 % tišší.

ATEN: Prostě lepší spojení

2.6.2017

Toto motto společnosti ATEN znamená, že poskytuje inovativní řešení pro nás pro všechny, abychom byli lépe, efektivně a bez problémů spojeni s informacemi a lidmi. ATEN vás spojí se světem, kdykoli a kdekoli tím, že poskytuje technologie, které sdílení umožňují.

Duracell, nejdůvěryhodnější baterie na světě

29.5.2017

Společnost Duracell snad všichni znají. Její název vznikl spojením anglických slov durable (trvanlivý) a cell (článek). Duracell je jednou z nejznámějších značkek elektrických baterií, které vyrábí firma Procter & Gamble.

Subscribe to RSS - Technika