TECHNIKA

Kamera Aurora ohlídá to nejcennější, co máte

15.6.2017

Společnost Zyxel Communications v dubnu představila interiérovou kameru Aurora, se kterou nikdy neztratíte přehled o dění v domácnosti. Full HD kamera Aurora s funkcí vidění při zhoršené viditelnosti v plných barvách monitoruje situaci v domácnosti během Vaší nepřítomnosti a v reálném čase zasílá upozornění do Vašeho mobilního telefonu.

Dyson AM09: Ochlazení v létě, příjemné teplo v zimě

13.6.2017

Letní měsíce jsou tady a každý z nás bude hledat aspoň nějaké místo, kde se zchladit. O tom, že nemusíte chodit daleko nebo hned instalovat klimatizaci vás přesvědčí nový ventilátor Dyson AM09 s inovativní technologií Jet Focus. Díky ní umí dokonale vychladit celou místnost nebo přímo osvěžit jen vás a jeho provoz je o 75 % tišší.

ATEN: Prostě lepší spojení

2.6.2017

Toto motto společnosti ATEN znamená, že poskytuje inovativní řešení pro nás pro všechny, abychom byli lépe, efektivně a bez problémů spojeni s informacemi a lidmi. ATEN vás spojí se světem, kdykoli a kdekoli tím, že poskytuje technologie, které sdílení umožňují.

Duracell, nejdůvěryhodnější baterie na světě

29.5.2017

Společnost Duracell snad všichni znají. Její název vznikl spojením anglických slov durable (trvanlivý) a cell (článek). Duracell je jednou z nejznámějších značkek elektrických baterií, které vyrábí firma Procter & Gamble.

MATERNA Communications: nezávislý poskytovatel telekomunikačních služeb

23.5.2017

MATERNA Communications a.s. poskytuje široké spektrum telekomunikačních služeb, mezi které například patří mobilní obsah, služby přenosu zpráv nebo služby mobilního virtuálního operátora. Společnost píše svoji historii od roku 2000. Dnes působí na trzích střední, východní a jižní Evropy, na nichž zastupuje mateřskou společnost MATERNA GmbH.

Dalekohledy Steiner, špička svého oboru

9.5.2017

Kdo se podívá přes dalekohled Steiner, ucítí vášeň a fascinující úspěch této tradiční společnosti, která byla založena v roce 1947 Karlem Steinerem. Nyní má tato renomovaná mezinárodní společnost se sídlem v Bayreuthu 150 zaměstnanců. Navíc je Steiner Optik aktivní v 70 zemích po celém světě.

Subscribe to RSS - Technika