TECHNIKA

Dalekohledy Steiner, špička svého oboru

7.12.2016

Kdo se podívá přes dalekohled Steiner, ucítí vášeň a fascinující úspěch této tradiční společnosti, která byla založena v roce 1947 Karlem Steinerem. Nyní má tato renomovaná mezinárodní společnost se sídlem v Bayreuthu 150 zaměstnanců. Navíc je Steiner Optik aktivní v 70 zemích po celém světě.

Podzimní novinky Miele jako tip na skvělý vánoční dárek

16.11.2016

S podzimem přichází Miele s pestrou nabídkou novinek pro vaše domácnosti. Nechybí mezi nimi ucelená designová řada kuchyňských spotřebičů ArtLine, nová řada myček nádobí EcoFlex, trouba s pyrolýzou i modely praček W1. My už svůj tip na vánoční dárek máme – a vy?

Televizor Panasonic TX-65DX900 - lepší než realita

14.11.2016

Chcete-li si udělat radost televizorem a nechcete již dělat jakékoli kompromisy, pořiďte si TX-65DX900 . Tento televizor je zařazen do nejvyšší kategorie Ultra HD Premium. Díky hardwarovým i softwarovým parametrům splňuje nejpřísnější kritéria kvality obrazu a řadí se tak do absolutní světové špičky.

Exkluzivní televizor Loewe bild 7 vstupuje na český trh

12.10.2016

BaSys, výhradní distributor produktů Loewe pro Českou republiku, před několika dny slavnostně představil luxusní Ultra HD televizor Loewe s označením bild 7. Při jeho návrhu a výrobě byly použity nové výjimečné technologie a nejkvalitnější materiály s exkluzivní povrchovou úpravou.

Nejlepší myčkou dle časopisu dTest je Bosch SMS50L12

10.10.2016

Někteří lidé myčky stále považují za zbytečnosti, které jen plýtvají vodou, jsou příliš drahé a ke všemu ani nemohou konkurovat ručnímu mytí v naprosté čistotě nádobí. Časopis dTest ozkoušel celkem 13 volně stojících myček. Testoval u nich výkonnost samotného mytí, hlučnost nebo spotřebu.

Evoluce iPhonů pokračuje – iPhone 7 a 7 Plus

30.9.2016

Není to tak dlouho, co přišel na trh nejočekávanější telefon letošního roku, iPhon 7. Spolu s iPhonem 7 Plus vychází z předchozích dvou modelů – iPhone 6 a 6s, avšak je o několik věcí vylepšen. I když jsme u Applu zvyklí, že po dvou vzhledově podobných generacích přichází generace nová, v případě celokovových iPhone 7 a 7 Plus tomu tak není.

DuoSkin, tetování jako z budoucnosti

26.8.2016

Vývojáři z Microsoft Research spolu s vědci z Massachusettského technologického institutu (MIT) připravili koncept tetování jako z budoucnosti. Toto tetování je pouze dočasné a nedostane se pod kůži. A v čem je tak zajímavé? Díky němu se budete moci spojit s jinými zařízeními. Tetování neplní pouze technickou funkci, ale také estetickou.

Na evropský trh přichází nové 4K televizory Sony BRAVIA s technologií HDR

15.8.2016

Úchvatný zážitek při sledování obrazu 4K HDR s brilantní ostrostí a detaily si nyní můžete vychutnat u 5 produktových řad TV Sony BRAVIA, zahrnujících 10 modelů. Všechny tyto televizory Sony BRAVIA 4K HDR zaručují mimořádný divácký zážitek v rozlišení 4K, stejně tak jako přepočet rozlišení (tzv. „up-scaling“) při sledování HD zdrojů.

Subscribe to RSS - Technika