TECHNIKA

Vaše děti v tom nejlepším světle

24.4.2017

Stává se vám, že než pořídíte povedenou fotografii vašich dětí, tak se v lepším případě u toho pěkně zapotíte nebo v tom horším vám děti ze záběru utečou? Poradíme Vám, jak mít ty nejkrásnější fotografie vašich nejbližších a uchovat si skvělé vzpomínky.

Alenia Aeronatika, italská společnost vyrábějící letadla

30.3.2017

Alenia Aeronautika, která se dříve nazývala Aeritalia, je společnost, jež se zabývá výrobou a vývojem letadel. Její předchůdkyně vznikla již roku 1990, současná Alenia Aeronautica byla založena roku 2002. Je dceřinou společností firmy Finmeccanica, původně ji vlastnila společnost Fiat.

3M používá vědu k vylepšení života každého z nás

28.3.2017

Společnost 3M byla do roku 2002 nazývána Minnesota Mining and Manufacturing Company. Jedná se o americký nadnárodní konglomerát s celosvětovou působností. Společnost má opravdu široké portfolio. Vyrábí více než 75 000 výrobků, z nichž zmiňme například lamináty, stomatologické výrobky, elektrické obvody či optické filmy.

Dalekohledy Steiner, špička svého oboru

7.12.2016

Kdo se podívá přes dalekohled Steiner, ucítí vášeň a fascinující úspěch této tradiční společnosti, která byla založena v roce 1947 Karlem Steinerem. Nyní má tato renomovaná mezinárodní společnost se sídlem v Bayreuthu 150 zaměstnanců. Navíc je Steiner Optik aktivní v 70 zemích po celém světě.

Subscribe to RSS - Technika