ZáBAVA

BIOSCOP

Již za pár dní přijde do kin film Po strništi bos

14.8.2017

Film Po strništi bos, který má premiéru 17. srpna, s čerpá ze vzpomínek na dětství, které prožil Zdeněk Svěrák za války na venkově. Svým námětem zapadá do řady filmů Obecná škola, Kolja a Vratné lahve, v nichž rodinná tvůrčí dvojice vypráví o různých fázích života mužského protagonisty na pozadí dějinných událostí.

Ghost in the Shell: nervydrásající SCI-FI se Scarlett Johansson

7.8.2017

Vizuálně podmanivý snímek se odehrává v budoucnosti, v níž je lidstvo závislé na moderních technologiích víc než kdy dřív. Major (Scarlett Johansson) věří, že byla zachráněna ze spárů smrti, aby se stala první svého druhu: lidskou myslí uvnitř robotického těla, sestaveného k boji proti kyberzločinu.

V zábavním parku BELANTIS se rozhodně nudit nebudete!

4.8.2017

Znáte to sami. Děti mají prázdniny, Vy nemáte příliš dovolené a je nutné je nějak zabavit. Ideální volbou je vyvést je do zábavního parku BELANTIS, který se nachází na východě Německa, rovných 10 km od Lipska. Tento výlet zvládnete za víkend a věřte, že celá rodina bude nadšena.

Bioscop

MLČENÍ, skvělé historické drama s Liamem Neesonem

1.8.2017

Máte-li rádi historická dramata, určitě stojí za zhlédnutí film Mlčení (Silence). Odehrává se v polovině 17. století, kdy je Japonsko zcela uzavřené kontaktu se západními mocnostmi. Křesťanství je zde postavené mimo zákon a křesťané musí svou víru skrývat.

IMAX Private Theatre – IMAX zážitek u vás doma

17.7.2017

Obří plátna kin IMAX jsou symbolem pro nejvyšší třídu filmových zážitků, která posouvá prožitek z filmu na zcela novou úroveň. Nejednoho z nás určitě několikrát napadlo, že mít něco podobného doma by bylo to pravé.

Vyhrajte vstupenky do kina IMAX na film Transformers: Poslední rytíř!

29.6.2017

Aby jeden svět žil, musí jiný zemřít! Vůdce Autobotů Optimus Prime zmizel. Světem zmítá zuřivá válka mezi lidmi a ostatními Transformery. V pořadí pátý film Transformers, který přímo navazuje na čtvrtý díl, jenž nesl podtitul Zánik, asi nemohl mít beznadějnější výchozí situaci.

Subscribe to RSS - Zábava