ZáBAVA

Bill Gates doporučuje pět knih, které stojí za přečtení

14.12.2016

Když byl Bill Gates mladíkem, miloval čtení knih. Už tehdy přečetl celou World Book Encyclopedia svých rodičů. Četl tak rád, že mu jeho rodiče museli dát ultimátum – žádné knihy u jídelního stolu! Gates je i nadále vášnivým čtenářem, který přečte minimálně jednu knihu za týden.

Kalendář Pirelli 2017 je oslavou přirozené krásy a osobnosti

6.12.2016

Kalendář Pirelli je jedinečný v tom, že jsou v něm k vidění krásné, svlečené ženy, které však nejsou nahé. Ukazuje je takové, jaké jsou bez retuší. Pro tento rok se jeho fotograf Peter Lindergh rozhodl, že kalendář bude jakýmsi manifestem přirozené krásy.

J. Clarkson, R. Hammond a J. May se vrací, aneb The Grand Tour

29.11.2016

Návrat slavného tria Jeremy Clarksona, Richarda Hammonda a Jamese Maye je triumfální. Jejich nový pořad s názvem The Grand Tour je více než úspěšný. Fanoušci Top Gearu již nemusí tesknit, nový díl The Grand Tour je ke zhlédnutí ve videotéce Amazon Prime.

Jennifer Aniston se znovu spojila s Emirates

12.10.2016

Hollywoodská herečka, režisérka a producentka Jennifer Aniston se vrací na palubu A380 společnosti Emirates. Reklama staví na úspěchu spolupráce Jennifer Aniston s Emirates z loňského roku, která velmi brzy oběhla celý svět.

Flybrix představuje dron, který si můžete sami sestavit z Lega

26.9.2016

Není to tak dlouho, co startupová společnost Flybrix, která sídlí v San Franciscu představila nevídaný dron. Díky speciálnímu balíčku, který společnost prodává, si můžete postavit dron svépomocí, a to z Lego kostiček. Společnost vyrábějící dron nabízí zákazníkům dvě verze.

Subscribe to RSS - Zábava