ZáBAVA

3-2-1 Jedem! Impro Talk Show s Richardem Nedvědem

22.3.2017

321 Jedem je nový zábavný formát kombinující to nejlepší z českého improvizačního divadla, talkshow a živou hudbu. Zatímco pozvaný host vypráví svůj životní příběh, pohotoví improvizátoři jeho slova oživují na scéně za doprovodu hudebníků.

Emotivní komedie I dva jsou rodina s Omarem Sy v hlavní roli je skvělým tipem pro návštěvu kina s kamarádkou

1.3.2017

Třetí nejúspěšnější francouzský film roku 2016 I dva jsou rodina (Demain tout commence) zamířil do českých kin s oprávněnou ambicí získat si srdce diváků. Emocemi nabitá komedie s charismatickým Omarem Sy v hlavní roli vypráví příběh lehce nezodpovědného, ale milujícího tatínka, který se musí ze dne na den sám postarat o výchovu dcery.

Zbavte se sněhu s úsměvem. Postavte si iglú!

23.1.2017

Letošní zima nám dopřává pořádnou sněhovou nadílku, a pokud si už nevíte rady, co s tím vším sněhem udělat, máme pro vás zaručený tip! Postavte si vlastní iglú a do stavby zapojte celou rodinu! Postavit iglú však zvládne i jen jeden dospělý člověk a ani nemusí mít velké stavitelské schopnosti nebo kupu náčiní.

Bill Gates doporučuje pět knih, které stojí za přečtení

14.12.2016

Když byl Bill Gates mladíkem, miloval čtení knih. Už tehdy přečetl celou World Book Encyclopedia svých rodičů. Četl tak rád, že mu jeho rodiče museli dát ultimátum – žádné knihy u jídelního stolu! Gates je i nadále vášnivým čtenářem, který přečte minimálně jednu knihu za týden.

Kalendář Pirelli 2017 je oslavou přirozené krásy a osobnosti

6.12.2016

Kalendář Pirelli je jedinečný v tom, že jsou v něm k vidění krásné, svlečené ženy, které však nejsou nahé. Ukazuje je takové, jaké jsou bez retuší. Pro tento rok se jeho fotograf Peter Lindergh rozhodl, že kalendář bude jakýmsi manifestem přirozené krásy.

Subscribe to RSS - Zábava