NEWS & ARTICLES

ZDRAVÉ MLSÁNÍ S RAW DEZERTY

ARTICLE BY

Netušíte, co znamená označení RAW DEZERT? V této knížce odhalíte, co se pod tím to pojmem skrývá, a naučíte se připravovat lahodné dobroty. Raw dezerty jsou plné lákavých, zdravých a chutných surovin. Pojďme se na ně podívat prostřednictvím knihy Matthewa Kenneyho Raw - dezerty pro každý den.
Tyto recepty jsou velmi jednoduché a nenáročné na přípravu. Vystačíte si s mixérem, mísou a formou, jsou také velmi chutné a nabijí vás energii. Je důležité si vybírat z kvalitních, nejlépe bio surovin.

Tato kuchařka nabízí 142stran s více jak 80 zajímavými recepty. Velká spousta fotografii podráždí vaše chuťové buňky a zalahodí oku.
Kniha je rozdělena na kapitoly: základní přísady, sušenky a sladkosti, brownies, tyčinky a karamely; pudinky a sladké krémy, páje a ovocné koláče, dorty a cheesecaky; dobroty, které vás pohladí po duši, zmrzliny a mražené dobroty. Nechybí samozřejmě ani rejstřík a tabulka s převodem jednotek. Každá z kapitol má na začátku přehled receptů, které obsahuje.

Dezerty jsou všední i nevšední, složitější i jednodušší. Naleznete ale i několik skutečně jednoduchých krásných receptů. Všichni si přijdou na své. Kniha Vás výborně inspiruje k vlastnímu tvoření a k úpravě receptů dle sebe.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

Synergie Publishing SE
777 822 028
info@synergiepublishing.com
Karla Engliše 3211/3, Praha

Firemní články

PROČ JSOU NĚKTEŘÍ LIDÉ ÚSPĚŠNĚJŠÍ NEŽ JINÍ?

11.4.2016

100 zákonů obchodního úspěchu vám dá zajisté odpověď. Úspěch je odměnou za snahu, která není zcela zadarmo. Úspěch rozhodně není zázrak a ani nespoléhejte na štěstí. Brian Tracy vás postupně v této knize seznámí s poselstvím zákonů, díky kterým se můžete stát úspěšní.

ODHALTE PROČ JE BDĚLÁ POZORNOST LEPŠÍ NEŽ ČOKOLÁDA

8.4.2016

Příručka spisovatele Davida Michieho dává nahlédnout do tajů o skutečné podstatě bdělé pozornosti. Určitě vás zajímá, jak se dá praktikovat bdělá pozornost, co to vlastně, jak ji dosáhnout. Pomůže vám lépe čelit stresu a dokonce zvýší vaši pracovní výkonnost. Má také pozitivní účinky na zbavení se bolesti a celkově prohloubí vaše draví.

UKAŽTE DRUHÝM CESTU A STAŇTE SE MILIONOVÝM EXPERTEM

7.4.2016

Brendon Burchard, legendární učitel expertů a zakladatel Experts Academy, vás v této převratné knize "Milionový expert" přesvědčí, o tom jaký může být váš životní příběh, a že to rozhodně nemusí být nuda.

POZNEJTE CO JE TO TVOŘIVÁ SÍLA ČAKER

6.4.2016

Anodea Judith and Lion Goodman je autorkou zajímavé knihy „TVOŘIVÁ SÍLA ČAKER“
Jde o návod, rady, jak můžete zhmotnit své tajné sny. Každý by chtěl žít podle svých snů, ale ne vždy se to bohužel podaří. Nejistota životního poslání vás ubíjí a celkově se vám nedaří? Je na čase s tím začít něco dělat.

ZAMĚSTNEJTE TY NEJLEPŠÍ LIDI A UDRŽTE SI JE

18.3.2016

Publikace, která nabízí řadu ověřených a časem prověřených postupů jak si vybrat ty správné zaměstnance a jak je správně motivovat k práci. Kniha poskytuje jednoduché a rychle použitelné techniky, které vám zaručí lepší výsledky od první chvíle, kdy je začnete uplatňovat.

RAW DETOX PROBUDÍ VAŠE UNAVENÉ TĚLO K ŽIVOTU

16.3.2016

S blížícím se jarem pociťujete únavu po předešlém zimním studeném počasí? Jste bez nálady a bez energie? To si jen vaše tělo říká o očistnou kúru, které vaše tělo opět nastartuje.
Raw detox obsahuje velmi jednoduché a chutné recepty, které vám pomohou doplnit chybějící energii a tělo očistí. Budete se opět cítit a vypadat skvěle.

ZDRAVÉ MLSÁNÍ S RAW DEZERTY

12.2.2016

Netušíte, co znamená označení RAW DEZERT? V této knížce odhalíte, co se pod tím to pojmem skrývá, a naučíte se připravovat lahodné dobroty. Raw dezerty jsou plné lákavých, zdravých a chutných surovin. Pojďme se na ně podívat prostřednictvím knihy Matthewa Kenneyho Raw - dezerty pro každý den.

OBJEVTE SKRYTÁ TAJEMSTVÍ S JAZYKEM LÁSKY

11.2.2016

Jazyk lásky shrnuje celou studnici zkušeností a znalostí do jednoduché, ale zásadní knihy pravidel nabízí zcela jasného průvodce gramatikou orálního sexu.

VÍTE KDE SE VE VÁS SKRÝVÁ PRAVÝ MUŽ? JE ČAS HO ODHALIT!

10.2.2016

Kniha o dospělosti, která vlastně nikdy nepřišla. Jak vlastně nazvat muže, který prochází životem a nedospěl?

POZNEJTE PALEO SUPERPOTRAVINY S HEATHER CONNELL

28.1.2016

Heather Connell vás v knize Poznejte paleo potraviny seznámí s paleo dietou, která je zaměřena na potraviny, které jedli naši předci. Tato odbornice na paleo dietu a nutriční poradkyně vás provede těmi nejzravějšími a nejlepšími jídly, které paleo dietu doprovází. Možná budete překvapeni, že se nejedná jen o konzumaci masa a vajec.

ORIGINÁLNĚ ZPRACOVANÉ RECEPTY NA VYNIKAJÍCÍ SMOOTHIES

22.1.2016

Dostala se k nám zajímavá kniha-nekniha, která obsahuje 36 skvělých receptů na čerstvá smoothies. A nejen na ně. Najdete zde i recepty i na rostlinná mléka, zmrzliny nebo polévky.

ŽIJTE ŠŤASTNĚJI S KNIHOU „BUDDHA VCHÁZÍ DO KANCELÁŘE“

19.1.2016

Autor buddhistické literatury a učitel meditace, Lodro Rinzler, napsal již 5 knih s touto tématikou. My vám představujeme 1 z nich – Buddha vchází do kanceláře. Jak už z názvu vypovídá, kniha konfrontuje současný svět businessu, technologie a uspěchanosti s vnitřním klidem a meditací.