10 LET CHATEAU MCELY ANEB POKLAD RODINY MCELY

Redakce LUXUS.cz
01. Listopad 2016
Chateau Mcely tento podzim slaví 10 let od svého otevření. Při této příležitosti vydalo knihu „Poklad rodiny Mcely“, která odkrývá tajemství mcelského prožitku a zákulisí jeho fungování. Název „Poklad rodiny Mcely“ neodkazuje k šlechtickému rodu, nýbrž k týmu, skalním srdcařům, pro něž je zámek druhým domovem.

Za 10 let zámek ušel dlouhou a náročnou cestu. Získal řadu ocenění napříč celým spektrem a bez přerušení provozu začal fungovat zeleně, založil restauraci Piano Nobile, lázně MCELY BOUQUET SPA s vlastní přírodní kosmetickou řadou, dobudoval druhou část anglického parku a stvořil pohádkový projekt princezny Nely. Každý rok s sebou nesl další a další vylepšení, novinky a nemalé investice. V nové knize se Chateau Mcely retrospektivně dívá na to, jak se podařilo naplnit poslání a očekávání.

Inéz Cusumano mimo jiné v knize říká. „Často dostávám od hostů otázku, jak se nám povedlo vytvořit náš specifický mcelský prožitek. Chvíli mi trvalo, než jsem našla na tak jednoduchou otázku stejně jednoduchou odpověď: je to neustálá snaha o naplňování našeho poslání a hodnot. Podrobnější odpovědí je tato knížka.“

„Láska je moje definice štěstí. Láska ve všech svých podobách. Láska je také nejstručnější odpovědí na otázku, co nás to vlastně na Chateau Mcely pohání. Na další období zatím nemáme namalovaný žádný obrazový plán. Co si ale všichni přejeme, je stále s láskou ochraňovat, rozvíjet náš společný mcelský poklad, aby lásku nadále šířil, rozvíjel a podporoval.“ Kniha „Poklad rodiny Mcely“ je k dostání na Chateau Mcely a na zámeckém e-shopu.

Firemní články