NEWS & ARTICLES

24. února 2018 rozezní sál Sonocentra písně jedné z legend 60. let – The Animals and Friends

ARTICLE BY

Skupina The Animals je vedle The Beatles, The Rolling Stones a The Yardbirds řazena mezi klenoty britské hudby. Znalcům se jistě hned vybavují písně jako "We Gotta Get Out Of This Place", „The House of the Rising Sun“ či „Don't Let Me Be Misunderstood“.
The Animals je původně rhythm&blues a rocková kapela ze 60. Let, která původně vznikla jako skupina Alan Price Combo v Newcastelu. Své jméno změnila roku 1964, kdy už s ní zpíval Eric Burdon. Mnoho hitů kapely obsadilo přední místa anglické i americké hitparády. Po dvou albech - The Animals (1964) a Animals Track (1965) – Alan Price soubor v květnu 1965 opustil.

Následovala řada personálních změn, a také vydání singlů Inside Looking Out, Don't Bring Me Down a alba Animalism pod hlavičkou Dec. V září 1966 Burdon neočekávaně skupinu rozpustil, koncem téhož roku však zformoval tzv. New Animals. Soubor se začal přiklánět k rock´n´rollu a folk rocku a slavil úspěchy hlavně v USA, kam přesídlil. V roce 1969 Burdon kapelu rozpustil, aby se věnoval sólové dráze.

Od roku 2003 koncertuje formace pod názvem The Animals and Friends a tvoří ji dva původní členové John Steel, který je též spoluzakladatelem původního bandu, a Mickey Gallagher a jsou doplněni o Danny Handleyho a Roberto Ruize.
Nenechte si ujít koncert v Sonocentru v Brně 24.2.2018. Předprodej vstupenek startuje v síti Ticketpro.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

BRNO KONCERT
info@brnokoncert.cz
Minská 15, Brno

Firemní články

24. února 2018 rozezní sál Sonocentra písně jedné z legend 60. let – The Animals and Friends

14.12.2017

Skupina The Animals je vedle The Beatles, The Rolling Stones a The Yardbirds řazena mezi klenoty britské hudby. Znalcům se jistě hned vybavují písně jako "We Gotta Get Out Of This Place", „The House of the Rising Sun“ či „Don't Let Me Be Misunderstood“.

Pocta slavné švédské čtveřici, projekt ABBA Mania z londýnského West Endu, míří poprvé do ČR!

1.11.2017

Od doby, kdy skupina ABBA, která dobyla v 70.80. letech svět, koncertovala naposledy, uplynulo 31 let. Poslední dva koncerty v Royal Albert Hall v roce 1979 s kapacitou 5000 diváků nemohly všechny příznivce kapely pojmout.

18. října rozezní brněnské Sonocentrum Petra Janů

2.10.2017

Česká zpěvačka a herečka Petra Janů, trojnásobná držitelka Zlatého slavíka, přijede 18.10.2017 do Brna! Koncert v rámci turné Léta bláznivá 65 se uskuteční v luxusním prostředí sálu Sonocentrum, který vyniká kvalitním ozvučením a diváckým komfortem. Na podiu ji bude doprovázet skupina Amsterdam.

Již za několik dní se v Brně koná koncert „Naposledy“ Marty Kubišové

27.9.2017

Minulý rok tato česká zpěvačka a trojnásobná vítězka čtenářské ankety časopisu Mladý svět Zlatý slavík absolvovala turné, v rámci něhož navštívila i brněnské Sonocentrum. Zde publikum aplaudovalo ve stoje. Na koncertu, který měl být tím posledním, však mile překvapila všechny přítomné zprávou, že se ještě vrátí.

Podzimní série koncertů skotské skupiny Nazareth se blíží!

30.8.2017

Již za měsíc tato čtyřčlenná formace vystoupí před fanoušky v Brně, Praze a Ostravě: na státní svátek ve čtvrtek 28. 9. v brněnském Sonocentru, v pátek 29. 9. ve Velkém sálu Lucerny v Praze a v sobotu 30. 9. 2017 v bývalé hale Tatran, nyní Bonver Areně v Ostravě.

Britská glamrocková skupina The Sweet přijede do Brna a Prahy

22.8.2017

Do České republiky přijíždí po letech slavná britská glamrocková formace The Sweet. Skupina se proslavila v 70. letech v sestavě Brian Connolly, Steve Priest, Andy Scott, Mick Tucker a patřila k hlavním protagonistům glamrockové éry vedle Davida Bowieho, T Rex, Slade, Alice Coopera, Gary Glittera a Kiss.

Slavnou šansoniérku Edith Piaf představí v Praze a Brně Piaf ! The Show

15.8.2017

Po Edith The Show a Paris The Show přijíždí do ČR další originální představení z dílny Directo Productions producenta Gila Marsally – Piaf ! The Show. Pocta jedné z nejslavnějších šansoniérek světa, malé dámě velkého srdce Edith Piaf vznikla při příležitosti 100 let od jejího narození.

The Dire Straits Experience poprvé v pražské Lucerně!

23.1.2017

Tato slavná britská kapela vystoupí ve Velkém sálu pražské Lucerny 31. května ve 20 hodin. The Dire Straits slaví 40 let od svého založení, 40 let od doby, kdy první velký hit „Sultans of Swing“ obletěl zeměkouli a umístil se na prvních místech světových žebříčků.

Legendární skotská kapela Nazareth se letos vrací do České republiky

17.1.2017

Nazareth, kteří se v Česku těší stále velké oblibě, se po úspěšných koncertech v květnu 2016 vracejí do ČR.

Rebecca Freckleton oslnila brněnské Sonocentrum jako Whitney Houston

21.12.2016

Ve čtvrtek 8. prosince 2016 proběhla v Sonocentru pocta jedné z největších zpěvaček všech dob - Whitney Houston. Britský projekt Whitney – Queen Of The Night, produkce z londýnského West Endu, zavítal do Česka poprvé a sklidil dvojnásobný „standing ovation“!

Miláčci českého publika SMOKIE se po dvou letech vracejí do Brna a Prahy!

14.12.2016

V roce 2015 oslavili se svými fanoušky v Praze, Brně a Ostravě 40 let na scéně a nyní se po dvou letech znovu vracejí do ČR! Glamrocková formace Smokie zavítá v pátek 31.3.2017 do moderního brněnského sálu Sonocentrum a v sobotu 1. dubna pak rozezvučí Velký sál pražské Lucerny.

Ohromující oslava hudby a života jedné z největších zpěvaček všech dob Whitney Houston poprvé v ČR!

18.11.2016

Oceňovaná produkce Whitney - Queen Of The Night, kterou do ČR přiváží poprvé agentura Brnokoncert, nabídne vynikající obsazení spolu s vycházející hvězdou londýnského West Endu Rebeccou Freckleton, jejíž výkon je jednoduše dech beroucí!

Výpravné představení Paris The Show přiváží do Prahy a Brna nejkrásnější šansony

10.11.2016

Máte rádi šanson z období poválečné Francie? Pak si nesmíte nechat ujít Paris The Show, originální projekt producenta Gila Marsally, tvůrce Edith The Show. V podání pětice francouzských hudebníků a trojice zpěváků zazní široký repertoár slavných šansoniérů, jako např.

Official Press Release

NEJKRÁSNĚJŠÍ FRANCOUZSKÉ ŠANSONY ZAZNÍ NA PARIS THE SHOW V BRNĚ!

29.4.2015

Po velkolepém úspěchu výpravné Edith The Show, která nadchla diváky po celém světě, přichází její tvůrce, producent Gil Marsalla s novým dílem. Zatímco Edith The Show byla průřez repertoárem královny francouzského šansonu Edith Piaf, Paris The Show představí široký repertoár těch nejznámějších šansonů z poválečné Francie.

Official Press Release

VÝPRAVNÁ EDITH THE SHOW JIŽ ZA TÝDEN V ČR!

11.11.2014

Nesmrtelná Edith Piaf se připomene prostřednictvím jejích nejlepších písní, které zazpívá Jil Aigrot, francouzská zpěvačka, která dala hlas věhlasné šansoniérce i ve filmu Edith Piaf (Le Vi en Rose).