40leté zkušenosti dělají z pana Emanuela Andreje mistra ve svém oboru

Klára Kudrnáčová
11. Červenec 2018

Představujeme vám rodinné zakázkové krejčovství Emanuel Andrej, jehož tradice sahá až do roku 1848. Funguje pod taktovkou pana Andreje, který se vyučil v pražském krejčovském salonu Diplomat na Národní třídě a zde se sám později stal mistrem.

Pan Andrej využívá při zhotovování pánských obleků svých bohatých zkušeností, neboť stříhá a šije obleky již přes 40 let. Jeho zkušenosti a láska k práci jsou přidanou hodnotou vašeho obleku, který vám prostě padne. Kromě pánských obleků či košil zhotovuje také dámské kostýmy a halenky, a to přímo na míru zákazníka nebo podle jeho přání. Mimo jiné si můžete v krejčovství nechat ušít oděvy z kůže, veluru nebo kožešiny, neboť k tomu mají specializované stroje. 

Každý oděv, ať je to pánský oblek, dámský kostým, košile nebo halenka, je v krejčovství Emanuel Andrej šitý přímo na zakázku a podle požadavků zákazníka - bespoke, a to krejčovství odlišuje od těch, která šijí made-to-measure (měřenková konfekce) a vzbuzují dojem, že šijí také na zakázku. Krejčovství si zakládá na precizním zhotovení, ruční práci, a především na spokojenosti zákazníků. 

Emanuel Andrej se podílí na výrobě každého pánského obleku, neboť stojí přímo u jeho zrodu – zákazníka změří a poté tvoří individuální střih. V krejčovství Emanuel Andrej pracují všichni členové rodiny. S nadsázkou by se dalo říct, že do této rodiny patří i někteří další zaměstnanci, neboť zde pracují už desítky let a odvádí vždy kvalitní práci. Oblek na zakázku, bespoke a Emanuel Andrej – to jsou pojmy, které k sobě neodmyslitelně patří.

„Pánské obleky na míru stříhám a šiju již přes 40 let. Oblek na míru, to je bespoke.”

„Pánské obleky na míru stříhám a šiju již přes 40 let. Oblek na míru, to je bespoke.”