40leté zkušenosti dělají z pana Emanuela Andreje mistra ve svém oboru

Klára Kudrnáčová
11. Červenec 2018
V kategorii Krejčovství

Představujeme vám rodinné zakázkové krejčovství Emanuel Andrej, jehož tradice sahá až do roku 1848. Funguje pod taktovkou pana Andreje, který se vyučil v pražském krejčovském salonu Diplomat na Národní třídě a zde se sám později stal mistrem.

Pan Andrej využívá při zhotovování pánských obleků svých bohatých zkušeností, neboť stříhá a šije obleky již přes 40 let. Jeho zkušenosti a láska k práci jsou přidanou hodnotou vašeho obleku, který vám prostě padne. Kromě pánských obleků či košil zhotovuje také dámské kostýmy a halenky, a to přímo na míru zákazníka nebo podle jeho přání. Mimo jiné si můžete v krejčovství nechat ušít oděvy z kůže, veluru nebo kožešiny, neboť k tomu mají specializované stroje. 

Každý oděv, ať je to pánský oblek, dámský kostým, košile nebo halenka, je v krejčovství Emanuel Andrej šitý přímo na zakázku a podle požadavků zákazníka - bespoke, a to krejčovství odlišuje od těch, která šijí made-to-measure (měřenková konfekce) a vzbuzují dojem, že šijí také na zakázku. Krejčovství si zakládá na precizním zhotovení, ruční práci, a především na spokojenosti zákazníků. 

Emanuel Andrej se podílí na výrobě každého pánského obleku, neboť stojí přímo u jeho zrodu – zákazníka změří a poté tvoří individuální střih. V krejčovství Emanuel Andrej pracují všichni členové rodiny. S nadsázkou by se dalo říct, že do této rodiny patří i někteří další zaměstnanci, neboť zde pracují už desítky let a odvádí vždy kvalitní práci. Oblek na zakázku, bespoke a Emanuel Andrej – to jsou pojmy, které k sobě neodmyslitelně patří.

„Pánské obleky na míru stříhám a šiju již přes 40 let. Oblek na míru, to je bespoke.”

„Pánské obleky na míru stříhám a šiju již přes 40 let. Oblek na míru, to je bespoke.”