9. PROFESNÍ SETKÁNÍ MAGAZÍNU BEST OF V HOTELU SAVOY

Redakce LUXUS.cz
29. Květen 2015
Hosté mohli přihlížet slavnostnímu přestřižení pásky režisérem Zdeňkem Troškou, ředitelkou hotelu Alicjou Heziuk_Raith a pořadatelkou setkání Michaelou Lejskovou do restaurace Hradčany, která vznikla v nově zrekonstruovaných prostorech hotelu. Zde se také odehrávala stěžejní část programu.

Jan Přeučil a modelka Aneta Vignerová provázeli hosty večerem coby moderátoři.

Jako host na akci vystoupil Jaroslav Svěcený se svým mistrovským uměním v hru na housle.

Barbora Plachá zahrála na harfu a Marian Vojtek spolu s Michaelou Gemrotovou rozechvěli prostory svým famózním zpěvem.

Petr Malásek doprovodil na piano operní pěvkyni Andreu Tögel Kalivodovou a zároveň i zahrál oslavencům Zdeňku Troškovi (62) a Ivě Janžurové (74), kteří zde slavili své narozeniny.

Cílem tohoto jedinečného setkání bylo propojit lidi, které vynikají ve svých profesích a zároveň také podpořit neziskové organizace: Asante Kenya (Lejla Abbasová), Buněčná terapie, Výbor dobré vůle – nadace Olgy Havlové, Nadační fond Ivana Hlinky a Český výbor pro Unicef, jjichž zástupci samozřejmě na setkání nechyběli. Hlavní partneři 9. profesního setkání magazínu Best of a hotelu Savoy byli: 5P Agency, Mejta Zlín – ručně šité obleky na míru, automobilky Peugeot, autosalon Peugeot Kopecký a společnost Quintesentially Lifestyle. Partneři: Clinique, Stapleton a Springer, Hruška Design, Czech Masters, Pilsner Urquell, Kamila Vodochodská a Sisel Kaffé.