AMBASADOR BVLGARI ADRIEN BRODY A LUKE EVANS NA MILLE MIGLIA RALLY

Redakce
29. Květen 2014
Čtenost článku je: 15731 [?]

Před 10 dny došlo v Římě ke slavné přehlídce slavných vozů ze závodu Mille Miglia, jenž se pořádá pod záštitou The Clasic Car Trust. Na této akci byl mimo jiné viděn ambasador BVLGARI  - Oscary oceněný herec Adrien Brodym a dále také velvyslanec BVLGARI  rovněž britská akční filmová hvězda – Luke Evans, hrdina z filmů Hobbit a Rychle a zběsile.

Oba protagonisté tu byly dychtivě očekávány a slavnostně uvítány davem fanoušků. Adrien Brody se zde objevil v černém Mercedesu 300SL „Gullwing“ z roku 1956 s tag 394 a Luke Evans sem dojel v Jaguáru XK  140 (tag. 395) z roku 1956. 

Mille Miglie

Tento věhlasný závod historických vozidel se skládá celkem z 18 etap se 4 zastávkami v Římě, Padově, Bologni, aby se pak navrátil do výchozí Brescie. Letošní závod proběhl v době od 15. – 18. 5. 2014 a zúčastnilo se jej celkem na 435 týmů. Tohoto závodů se účastní vozy nejen ze soukromých sbírek, ale i z muzeí. K vidění tu byla historická vozidla značek Jaguar, Mercedes-Benz, BMW, Lancia, Alfa Romeo, Porsche a Bugatti. Vedle již zmíněných delegátů z BVLGARI se soutěže zúčastnila i celá řada dalších osobností, jako např. dcera slavného umělce Paloma Picasso a novinář Francesco Grimaldi.

                                                                                                                                    www.bvlgari.com

Galerie