Americký zabiják: akční film s Dylanem O´Brienem v hlavní roli

Redakce
29. Leden 2018
Od 7. února bude k prodeji akční film Americký zabiják, který vznikl loňského roku. Ve svých 112 minutách mapuje vzestup Mitche Rappa (Dylan O´Brien), nováčka CIA pro „černé operace“, pod velením veterána studené války Stana Hurleyho (Michael Keaton). Společně mají za úkol vyšetřit vlnu na první pohled náhodných útoků na vojenské i civilní cíle. Když naleznou určitý vzorec, musí se vydat na misi s cílem zneškodnit tajemného agenta (Taylor Kitsch), jehož touha po osobní i profesionální pomstě může mít katastrofální následky.

Původně byla role Mitche Rappa nabídnuta Chrisi Hemsworthovi, ten ji ale odmítl. Druhý oslovený, Dylan O'Brien, který na natáčení kývl, udělal pak vše pro to, aby ve filmu vypadal dostatečně mrštně. Před natáčením absolvoval několika měsíční trénink bojových umění, taktický výcvik střelby či hodiny parkuru.
Magic Box

Magic Box

Milovníkům akčních filmů by se Americký zabiják mohl líbit. Má spád a je místy až nečekaně drsný. O trochu jemnosti se ve snímku postarala jen okouzlující iránská herečka Shiva Negar.

Firemní články

2018

2017

Seznam událostí

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor