ANGE OU DÉMON A ACCORD ILLICITÉ - GIVENCHY

Redakce
13. Březen 2015
Čtenost článku je: 15700 [?]
Givenchy jako první představuje nový rituál pro používání vůní: ten nejsmyslnější parfém doprovází noty plné osudové přitažlivosti a koncentrované svůdnosti pro extázi smyslů.

Zapomeňte přitom na všechna známá pravidla týkající se svádění. Všechno je jinak. Givenchy představuje novou dimenzi vůně Ange ou Démon, nejvášnivější vůni všech dob. Otevírá se nový příběh plný svůdnosti, který zbožňuje ženskost a posouvá všechny známé hranice. Budete anděl, nebo démon? Ange ou Démon? Angel or Demon? To víte jen vy sama…

Parfém Ange ou Démon Le Parfum je svůdná a elegantní vůně, dřevito florientální. Jasmín Sambac je ztělesněním ženské erotiky a instinktu svádění. Stimulující tlukot pižma na kůži způsobí doslova extázi vašich smyslů. Intenzivní a podmanivé nóty patčuli se objímají s magnetickým jantarem. K dostání parfém je v balení 40 a 75 ml.

Accord Illicité představuje zcela nový rituál v užívání parfému a patří k Ange ou Démon Le Parfum. Nový parfém naneste na pulzující místa na těle, zápěstí, šíji atd. Dle své nálad a příležitosti pak dále naneste pár kapek koncentrované svůdnosti Accord Illicité, která ještě více zintenzivní celkový prožitek.

Accord Illicité není parfém, tak jak jej známe, je to tajemný, zakázaný koncentrát těch nejsvůdnějších accordů fatální vůně Ange ou démon, který způsobí extázi vašich smyslů. Obsahuje ty nejvzácnější ingredience - afrodiziakální bílé pižmo, patčuli, kůži feline a vanilku. Tento kouzelný flakonek je součástí balení Ange ou Démon Le Parfum.

Ange ou Démon Le parfum a Accord Illicité se prodávají 75ml+4ml za 3520 Kč nebo 40ml+4ml se prodává za 2530 Kč.

DOUGLAS PARFUMERIE