Ant-Man a Wasp

Redakce Luxus.cz
07. Listopad 2018

Bioscop si pro příznivce akčních Sci-Fi připravil další film od studia Marvel - Ant-Man a Wasp, který je k dostání i ve formátu Blu-ray.

Tento 118 minut dlouhý snímek pojednává o času po událostech filmu Captain America: Občanská válka čelí Scott Lang následkům svých rozhodnutí jako superhrdina i jako otec, ale doktor Hank Pym ho opět volá na naléhavou misi. Znovu si musí navléknout oblek a naučit se bojovat po boku Wasp při společném odhalování tajemství z minulosti.

V hlavních rolích se zde představí Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Peňa, Walton Goggins, Bobby Cannavalae, Judy Greer, T.I., David Dastmalchian, Hannah Joh-Kamen, Abby Ryder Fortson, Randall Park, Michelle Pfeiffer, Laurence Fishburne, Michael Douglas, Divian Ladwa a další. Za kamerou stál Dante Spinotti, snímek režíroval Peyton Reed.

Magic Box

Magic Box

Jedná se o druhý film na motivy komiksů od Marvelu, u kterého se na scénáři podílel také protagonista hlavní role, v tomto případě Paul Rudd. Tím prvním byl Ryan Reynolds u filmu Deadpool (2016). Blu-Ray obsahuje také bonusy, které jsou plny krátkých filmů o produkci,přežbleptů a přeřeků, vytřižených scén a audikomentářů.

Magic Box