Antorini vyrábí elegantní stříbrné drobnosti pro ty nejmenší

Redakce
09. Únor 2018
Antorini je značka luxusního módního zboží, které pochází z Itálie. Její módní kolekce jsou velmi oblíbené u významných osobností a u všech, kteří si potrpí na vysokou kvalitu. Nedokonalosti nejsou vítány. V Antorini mají pochopení pro kultivovaného spotřebitele, který hledá nadčasovou eleganci.

Antorini nabízí produkty vyrobené výhradně z přírodních materiálů té nejvyšší kvality, navržené s ohledem na tradiční hodnoty a založené na vzorcích vycházejících ze synergie tvarů, barev a materiálů. Tyto výrobky si díky svému nadčasovému designu zachovávají svou hodnotu po mnoho let.

Vedle módních doplňků pro dospělé, vyrábí Antorini také doplňky pro děti. Dárkem na úrovni pro ty nejmenší je chrastítko. K dostání je buď ze stříbra nebo z pozlaceného stříbra, s tradičními ušlechtilými ornamenty nebo zcela jednoduché, hladké.

Nádherně vypadají také dětské příbory s motivem medvídka, holčičky či chlapečka. Antorini vyrábí také sady prvního příboru, s nimiž se Vaše dítko bude učit jíst s nadšením. Když vypadnou první zoubky, je to velká událost. V Antorini na ni nezapomínají a nabízí pro jejich uchování elegantní krabičku.

Roztomilá je i stříbrná krabička na šperky pro malé parádnice, která je zdobena perletí. Malé čtenáře můžete potěšit stříbrnou záložkou do knihy se sovou.