NEWS & ARTICLES

ARTEX ART SERVICES - DOKONALÝ RÁM PRO VAŠE UMĚNÍ

ARTICLE BY
C, Monet: Lekníny

ARTEX ART SERVICES s.r.o. je úzce specializovaná společnost, která nabízí komplexní řešení v oblasti transportu a uskladnění uměleckých děl. Služby společnosti jsou postaveny na dlouhodobých zkušenostech a vyznačují se vysokou profesionalitou, kompetentností a flexibilitou. Díky členství v prestižním profesním sdružení ICEFAT se ARTEX Praha zapojil do celosvětové logistické sítě certifikovaných dopravců umění.

Artex Art Services nabízí přepravu uměleckých děl po celém světě, profesionální balení a manipulaci, vyřizování cenných formalit, pojištění a úschovu a skladování uměleckých děl. V oblasti úschovy uměleckých děl nastavila společnost ARTEX Art Services v Rakousku zcela nová měřítka.

V. Komárek: Zrcadlo

Společnost disponuje tisíci čtverečních metrů skladové plochy s variabilními klimatickými zónami a nejmodernějším technickým vybavením. Ty tak nabízejí optimální ochranu a bezpečnost pro Vaše cenná umělecká díla. Společnost Artex Art Services jako jediný depozitář uměleckých děl ve střední Evropě disponuje zařízením, jež snižuje obsah kyslíku ve vzduchu, čímž vylučuje jakékoli nebezpečí požáru.

Díky nejmodernějším logistickým systémům a optimálně situovaným pobočkám v Praze, Vídni a Budapešti, nabízí společnost ARTEX dokonalé služby v oblasti přepravy a úschovy uměleckých děl.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

ARTEX ART SERVICES s.r.o.
+420 246 024 191
info@artexartservices.cz
K Žižkovu 7, Praha

Firemní články

C, Monet: Lekníny

ARTEX ART SERVICES - DOKONALÝ RÁM PRO VAŠE UMĚNÍ

28.12.2016

ARTEX ART SERVICES s.r.o. je úzce specializovaná společnost, která nabízí komplexní řešení v oblasti transportu a uskladnění uměleckých děl. Služby společnosti jsou postaveny na dlouhodobých zkušenostech a vyznačují se vysokou profesionalitou, kompetentností a flexibilitou.