Augustine Restaurant nabízí jedinečný kulinářský zážitek ve skvostném prostředí

Refectory
Redakce Luxus.cz
07. Prosinec 2018

Augustine Restaurant ležící na nádvoří bývalého augustiniánského kláštera představuje harmonické sloučení sedm set let staré historie a moderního stylu.Právě její poloha přinesla inspiraci k pojmenování restaurace. Jedinečný kulinářský zážitek umocňují restaurační historické lokace jako The Refectory (bývalý refektář), Svatotomášská pivnice (St. Thomas Brewery Bar) nebo Zahrada se slunečními hodinami (Sundial Garden). Kuchyň vede zcestovalý šéfkuchař známý i z televizních pořadů – Marek Fichtner. Důraz klade na čerstvé sezónní suroviny, jednoduché postupy a nápaditou prezentaci připravovaných pokrmů.

Hovězí tatarák

Hovězí tatarák

The Refectory, bývalá jídelna mnichů, je historický skvost. Andělé držící v rukou symboly Augustiniánů obklopují symbol svatého Augustina, hořící srdce, a dekorují strop v podobě fresky z 18. století. V zimním období si zde můžete užít romantickou večeři. Čeká na Vás evropská kuchyně s českými specialitami v moderním pojetí. Jedinečným kulinářským zážitkem je zaručeně degustační menu, které je navrženo tak, aby vaše chuťové buňky objevily nové kombinace chutí z českého regionu i ze světa.

St. Thomas Brewery

St. Thomas Brewery

Pivnice Sv. Tomáše bývala u místních vždy oblíbenou lokalitou k večernímu posezení v jedinečném prostředí s velmi charakteristickou atmosférou. Je umístěna v podzemní jeskyni s původními stalaktity a stalagnáty z 18. století a terakotovou podlahou. Tento prostor je nabízen především pro privátní akce, avšak v tomto zimním období otevírá své dveře veřejnosti. Můžete si zde vychutnat nejen selekci koktejlů a lehkých pokrmů, ale i slavné pivo Svatého Tomáše.

Augustine Restaurant

Augustine Restaurant

Moderní prosklená místnost restaurace nabízí chutnou snídaňovou nabídku a obědové Midday taste menu.

Bohemian Crepes

Bohemian Crepes

Ve svátečním prosincovém období se můžete těšit na jedinečné Vánoční menu, Silvestrovskou 7chodovou večeři se skvělým hudebním programem v podání muzikantů České filharmonie, nebo na novoroční bufet s DJ show v pivnici Svatého Tomáše.

Augustine Restaurant

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže