AUTO & MOTO

První čistě elektrický model Lexus přijde na trh za dva roky

16.4.2018

První Lexus s čistě elektrickým pohonem bude nová generace kompaktního hatchbacku CT. Ta se dostane na trh již v roce 2020. Dle japonského Nikkan Kogyo Shimbun bude výroba tohoto vozu zahájena v japonské továrně Kyushu v polovině roku 2020. Nové automobily nejprve poputují na čínský trh, teprve poté budou k dostání v dalších zemích.

qg2jSaBayYY

Na český trh přichází nové Audi RS 4 Avant

19.2.2018

Legendární model řady RS kombinuje skvělé jízdní výkony s tou nejvyšší úrovní praktické využitelnosti. Nově vyvinutý motor 2.9 TFSI poskytuje nejvyšší výkon 331 kW/450 koní, který je efektivně přenášen na vozovku vyspělým pohonem všech kol quattro.

Volvo a Klára Spilková: osmý rok bok po boku

8.2.2018

Nejúspěšnější česká golfistka Klára Spilková má za sebou další rok života, další rok profesní kariéry a také další rok spolupráce se značkou Volvo. Klára nedávno oslavila své 23. narozeniny a Volvo nesmělo mezi gratulanty chybět.

Exkluzivní Lexus LFA Nürburgring Edition je na prodej!

10.1.2018

Pokud si potrpíte na kvalitní vozový park, zúčastněte se aukce amerického aukčního domu Gooding & Company, který nabízí k prodeji Lexus LFA v unikátní verzi Nürburgring Edition. Vozů LFA bylo vyrobeno pouze 500 kusů, z toho modelů verze Nürburgring pouze 50, takže se jedná o skutečnou raritu.

Subscribe to RSS - Auto & Moto