NEWS & ARTICLES

BaByliss, jednodušší cesta k upraveným vlasům snad neexistuje!

ARTICLE BY

BaByliss je francouzský specialista v péči o vlasy a značka číslo 1 na evropském trhu v kategorii rovnání vlasů.

Pokud máte ráda, když jsou Vaše vlnité vlasy rovné a upravené a nebaví Vás pokaždé žhavit žehličku, revoluční termo kartáč BaByliss HSB100E je právě pro Vás. Díky němu zkrotíte své kadeře několika tahy. Vyrovnávací termo kartáč BaByliss HSB100E má na ploše 60 cm2 rozmístěných 126 speciálních vyhřívaných štětin, které šetrně rozčešou, narovnají a zároveň ošetří i nepoddajné kadeře.

Z nadýchaných, na dotek hebkých a viditelně lesklých vlasů se tak můžete těšit každý den bez toho, abyste pracným vyrovnáváním trávila celé hodiny před zrcadlem. Kartáč je potažen speciální keramickou vrstvou, díky ionizační funkci je vhodný i na zkrepované vlasy. Skvělou funkcí je regulace teploty.

Snad každá žena ocení opravdu kvalitní fén na vlasy. Takovým je profesionální fén BaByliss Pro Digital 6000E. Jedná se o unikátní výrobek na trhu, který zaručuje ultra-rychlé vysoušení vlasů a snižuje dobu vysoušení o celých 32 %. Vaše vlasy nebudou namáhány horkým vzduchem, protože fén generuje proud vzduchu o optimální a konstantní teplotě 70°C.

Jeho digitální motor je profesionální a elektronicky řízený, s životností až 10 000 hodin. Pro dokonalý styling má tento fén nejužší nástavec na trhu o rozměrech 4x75 mm. Fén má 8 rychlostí difuzér, funkci Turbo, funkci studeného vzduchu a ionizaci. Na tento kvalitní italský výrobek je záruka celých pět let.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

FAST ČR, a.s.
+420 323 204 111
info@babylissczech.cz
Černokostelecká 1621, Říčany

Firemní články

Dokonalé strniště za pár minut není se zastřihovačem BaByliss SH510E žádný problém

21.3.2017

V 60. letech minulého století vznikla ve Francii značka BaByliss. Na svět přišla díky vynálezu kadeřníka Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značkové výrobky BaByliss využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR.

BaByliss, jednodušší cesta k upraveným vlasům snad neexistuje!

11.1.2017

BaByliss je francouzský specialista v péči o vlasy a značka číslo 1 na evropském trhu v kategorii rovnání vlasů.

Loknovačka? Originál je jen jeden, a to ten od Babylissu!

30.9.2016

Odvěká touha žen po krásných vlnách, které jim příroda nenadělila, vedla v historii k mnohým více či méně úspěšným pokusům o to, jak se k nim dopracovat. Od žhavých kulem, přes natáčky ohřívaném ve vroucí vodě až po chemické přípravky, které ze ženských hlav dělali doslova obětní beránky.