Konec soutěže
13. 03. 2021 20:00
Celková cena výher
5400 Kč
Počet výherců
3
Výhru jsme získali od
inPharm
Web

Vitamin C hraje zásadní roli pro udržení zdraví a odolávání virům a bakteriím, s nimiž se každodenně setkáváme. Vzhledem k tomu, že si ho naše tělo neumí samo vyrobit, musíme mu ho dodávat. Ale kolik? To záleží na tom, jakým stylem žijeme, zda pracujeme „hlavou“ nebo „rukama“, jak moc intenzivně, zda sportujeme, žijeme v neustálém stresu a dalších faktorech. A aby to nebylo tak jednoduché, každý den se naše individuální potřeba vitaminu C mění. Kolik ho skutečně zrovna potřebujete, můžete zjistit během pouhých 30 vteřin díky testovacím proužkům Uro C Kontrol, které jsou jako dárek součástí přípravků Lipo C Askor.

K posílení střevní imunity a vůbec ke správnému trávení dobrého jídla a pití je ideální lipozomální kolostrum. Na trhu je nyní dostupný pouze jediný přípravek vyrobený touto technologií – Colenter. Obsahuje spoustu proteinů, různé protilátky a taky řadu vitaminů, minerálů a stopových prvků.

Tip: Nejsilnější celkové imunity dosáhnete, pokud zkombinujete Lipo C Askor s Colenterem. Vzájemně se doplňují a pracují pro udržení zdraví v synergii.

Lipo C Askor – 120 kapslí

Velká dávka „céčka“ v každé kapsli. Vitamin C je v ní zpracován lipozomální technologií, která zaručuje, že nic nepřijde nazmar a do vašeho těla se vstřebá veškerý obsah.

Testovací proužky Uro C Kontrol

Jsou unikátní. Žádné podobné na trhu nenajdete, a ani si je nemůžete koupit samostatně. Vždy jsou součástí balení Lipo C Askoru, ať jde o kapsle nebo tekutou formu.

Colenter

Colenter tvoří kolostrum, které má vysoce pozitivní vliv na střevní imunitu. Vyrábí se z kravského mléka, kterým zvířecí matky krmí svá novorozená mláďata. Při výrobě se používá lipozomální technologie, která zaručuje, že se kolostrum z kapslí do těla dokonale vstřebá a bezezbytku v něm vykoná svou práci.

Tato soutěž již skončila

Výherci

Simona K*******, Jeseník
Zdeněk D*****, Žatec
Oldřich J*******, Benešov
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat
(Official Google Graph services)

inPharm

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2

Tato společnost nemá v naší databázi žádné články

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

Soutěže společnosti