Bamix – nejuniverzálnější ponorný mixér na trhu

Redakce Luxus.cz
19. Červenec 2016
Švýcarské tyčové mixéry Bamix nadchnou řadou jedinečných vlastností, za které vděčí extrémně výkonnému AC motoru, který zvládne 10 – 15 000 otáček za minutu. O kvalitě přístroje vypovídá i fakt, že je na něho záruka celých 10 let.

Mixér Bamix se pyšní příjemně tichým chodem, neuvěřitelně dlouhou dobou nepřetržitého chodu, absencí nepříjemných vibrací ergonomické rukojeti a tím, co ocení každá hospodyně – snadnou údržbou. Díky patentovanému systému otevřené mixovací hlavy jsou mixéry Bamix rychlejší a plynulejší ve zpracování surovin a také se oproti jiným mixérům na trhu nesrovnatelně lépe čistí.

Součástí každého balení jsou čtyři pracovní nástavce – multifunkční, šlehací, míchací a nástavec s nožem na maso. S nimi během jediné minuty vytvoříte osvěžující frappé, dětskou přesnídávku nebo domácí majonézu. Pomocí jednoho z kvalitních nástavců nasekáte rychle maso, nastrouháte sýr, nakrájíte najemno zeleninu…prostě uděláte cokoliv, co je zapotřebí.

Skutečný univerzál z Bamixu dělají volitelné doplňky. K dispozici je například Food processor na mletí, drcení a jemné sekání nebo univerzální krouhač SliceSy se sedmi výměnnými noži. S nimi Bamix dokonale zastoupí několik kuchyňských spotřebičů. Produkty Bamix najdete v nabídce obchodů Potten&Pannen-Staněk a v eshopu www.vasekuchyne.cz. Jsou nyní také součástí speciální kolekce značkového kuchyňského nádobí a náčiní Pohlreich Selection.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor