BAREVNÉ LODIČKY DIORESSENCE PŘEDSTAVUJÍ VRCHOL ŽENSKOSTI

Eva Bicanová
26. Leden 2016
Představujeme opravdový skvost ve světě dámských bot. Seznamte se s lodičkami Dior - Dioressence, které vám prodlouží nohy díky lichotivému stylu a ostřejší špičce. Podpatek je vyroben z kůže, což ještě více podtrhuje delikátnost této obuvi, která protahuje siluetu a zvýrazňuje křivky nohou.

Vyrobeno několik kilometrů od Benátek v Itálii, kde je obuvnické know-how příběhem vášně a zahrnuje více než 100 na sebe navazujících obuvnických kroků, přichází podpatky Dioressence v různých materiálech – v saténově jehněčí kůži, nebo telecí kůži – a v široké škále barev.

Ta zahrnuje také 2 hlavní barvy módního domu: černou, kterou Christian Dior nazval nejelegantnější barvou, a světle růžovou, kterou považuje za barvu štěstí a ženskosti.

Pro odvážnější se tato obuv nabízí také v okrové, vojenské zelené, koňakové, červené, bronzové, bílé, antracitově šedé a v odstínech modré od inkoustové a azurové až po námořnickou a půlnoční. Barevné lodičky Dioressence podtrhnou siluetu a povýší ji na ještě úžasnější.

DIOR

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže