Baron Hildprandt představuje nový unikátní design lahve

Hana Benešová
17. Říjen 2017
Zámecká palírna Blatná existuje již více než 125 let. Její ovocné destiláty Baron Hildprandt jsou proslulé svou výjimečnou chutí a poctivou ruční rodinnou výrobou. Nyní si Barona můžete vychutnat ve zbrusu novém prémiovém balení.

Na nové podobě láhve pracoval tým odborníků Barona, v čele s mistrem destilatérem palírny Blatná panem Václavem Šitnerem. „Hledali jsme nové pojetí modernizace Barona Hildprandta, české značky, která má u nás již několikaletou tradici. Chtěli jsme design lahve přiblížit světové úrovni, protože si myslíme, že si to Baron jednoznačně zaslouží. Neotřelé řešení pro nás představuje luxusní a elegantní matný vzhled lahve v černé a bílé barvě, zdůrazňující prémiovost produktu, zejména kvalitu jeho obsahu, a připravenost značky na plánovaný zahraniční export,“ říká Petr Vopálenský, brand ambassador společnosti Premier Wines & Spirits.

Bílá a černá lahev rozlišuje ovocné speciality podle způsobu jejich výrobní metody. Jednotlivé ovocné příchutě mají i barevně odlišené etikety v nové podobě poštovní známky. Vzhled výrobků zároveň osvěžuje i nová podoba loga, stejně tak je novinkou i erb rodu Hildprandtů vyražený přímo na lahvi s rodinným mottem.

Do nového kabátu byla převléknuta Baronova trojka – ovocné speciality Barona Hildprandta ze zralých hrušek, malin a švestek s obsahem alkoholu 40 %. Tyto blendované destiláty jsou vyrobeny macerací prvotřídního sušeného ovoce z jižních Čech, které se poté nakládá do 62% ovocného destilátu, čímž se získá extrakt. Baron následně vzniká kombinací extraktu, 1 rok stařeného destilátu a vody z vlastních studní. Výsledný blend se dostařuje po dobu 2–3 měsíců v sudech z českého dubu.

V prémiové matné lahvi bílé barvy se nově prezentují ovocné pálenky Baron Hildprandt Slivovice, Višňovice a Hruškovice 4x destilovaná. Díky unikátní čtyřnásobné destilaci vzniká jemný a velmi čistý destilát s obsahem alkoholu 42,5 %, který zraje 1 rok ve smaltovaných tancích pro zachování pravé ovocné chuti, jež si oblíbí i ženy.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor