Baron zahřeje i osvěží

Redakce
16. Únor 2018
Chystáte rodinnou oslavu nebo party s přáteli a hledáte inspiraci pro dokonalé pohoštění? Pak by na ní určitě neměl chybět ovocný destilát Baron Hildprandt. Kromě toho, že je delikátní samotný, jsou z něho i skvělé, ať už teplé nebo studené, drinky.

Destiláty značky Baron Hildprandt jsou známé svou výjimečnou chutí a poctivou ruční rodinnou výrobou. Díky pečlivé práci mistra destilatéra Václava Šitnera bylo dosaženo mimořádné kvality. Pálenky Baron Hildprandt se tak vyznačují harmonickou ovocnou a lehce nasládlou chutí, která si získá něžné i drsné pohlaví. Oblíbené jsou tyto destiláty hlavně díky své prémiové kvalitě a vytříbeným ovocným chutím.

Ovocné speciality Baron Hildprandt ze zralých hrušek, malin a švestek s obsahem alkoholu 40 % jsou blendované destiláty, které inspirovala původní receptura rodu Hildprandtů. Vyrobené jsou macerací prvotřídního sušeného ovoce původem z jižních Čech. Po maceraci se ovoce nakládá do 62% ovocného destilátu, čímž se získá výrazný a voňavý extrakt. Baron pak vzniká kombinací extraktu, 1 rok stařeného destilátu a vody z vlastních studní. Výsledný blend se dostařuje po dobu 2–3 měsíců v sudech z českého dubu.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor